Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

Just now, moustokoulouro είπε:

Κι εγώ πήγα κουνιες και μαγείρεψα είχα πόνους περιόδου που έφυγαν δυστυχώς 

κσνω βαθιά καθίσματα και φλερτάρω με την ιδεα ακόμα και σεξ να κάνω κι ας είμαι σαν χοντρό ζώο ... σαν National Geographic θα είναι... 

Γιατρο έχω τη Πέμπτη 

Εσεις;

Κι εγω ξεκινησα χτες καθισματα. Σεξ δεν εχω προσπαθησει ακομα..

Εγω εχω γιατρο αυριο! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση;

Την ωρα που ειμαστε στο μαιευτηριο πριν τον τοκετο στην αιθουσα, τι φοραμε;; Φοραμε καποιο νυχτικο; Φορεμα; Μας δινουν απο το μαιευτηριο κατι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

Κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση;

Την ωρα που ειμαστε στο μαιευτηριο πριν τον τοκετο στην αιθουσα, τι φοραμε;; Φοραμε καποιο νυχτικο; Φορεμα; Μας δινουν απο το μαιευτηριο κατι;

Εμένα στο μητέρα μού είχαν δώσει ρόμπα δικιά τους. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Εμένα στο μητέρα μού είχαν δώσει ρόμπα δικιά τους. 

 

Να παρω τηλεφωνο στο μαιευτηριο να ρωτησω ή θα με περασουν για χαζη;

Προβληματα που εχω κ εγω ομως 3 η ωρα τα ξημερωματα:lol:

Χρυσα μου ο μικρος σου πως ειναι; Του περασε ο πυρετος;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, gallikou είπε:

Κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση;

Την ωρα που ειμαστε στο μαιευτηριο πριν τον τοκετο στην αιθουσα, τι φοραμε;; Φοραμε καποιο νυχτικο; Φορεμα; Μας δινουν απο το μαιευτηριο κατι;

Συνήθως δίνουν αυτά τα νυχτικά που ανοίγουν από πίσω με κουμπιά, του μαιευτήριο. Νυχτικό δικό σου θα βάλεις μετά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα.... τι μου κανετε;;; πως ειστε;;; εγω χθες πήγα για καρδιοτοκογραφημα παλι στο μητερα....Όλα καλά...Πέμπτη έχω γιατρό το τελευταίο ραντεβού....θέλει δεν θέλει ο κύριος να βγει...Η Κυριακή είναι η τελευταία μέρα του....Δεν έχει άλλη επιλογή... Δεν το πιστεύω κορίτσια...το ταξίδι της εγκυμοσυνης  τελειώνει κ σε λίγο θα τα έχουμε όλες στα χεράκια μας....Την Πέμπτη θα του κάνω του γιατρού κ συζήτηση για τον τοκετό....Δεν ξέρω σκέφτομαι να μπούμε με καισαρική....Είναι μεγάλος κ εχω στενή λεκάνη...άντε να δούμε.. χθες πήγα για περπάτημα κ κάποιες στιγμές ένιωσα σαν ένα μπούκωμα  από κάτω...τι λέτε να είναι αυτο;;;πόνους περιόδου εχω κάποιες στιγμές πολύ πολύ λίγο...σχεδόν καθόλου...

  • Μου αρέσει 6

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, gallikou είπε:

Κοριτσια να κανω μια χαζη ερωτηση;

Την ωρα που ειμαστε στο μαιευτηριο πριν τον τοκετο στην αιθουσα, τι φοραμε;; Φοραμε καποιο νυχτικο; Φορεμα; Μας δινουν απο το μαιευτηριο κατι;

Ναι ρόμπα χειρουργείου σου βάζουν 

Ανοιχτη πίσω 

κι ολοκληρώνεται η Σεξυ εμφάνιση 

Καλημερα!!!!

Εχουμε τίποτα;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, gallikou είπε:

Να παρω τηλεφωνο στο μαιευτηριο να ρωτησω ή θα με περασουν για χαζη;

Προβληματα που εχω κ εγω ομως 3 η ωρα τα ξημερωματα:lol:

Χρυσα μου ο μικρος σου πως ειναι; Του περασε ο πυρετος;

Ναι κι αν σε περάσουν για χαζή σκοτιστηκες... Πάρε και ρώτα ο, τι θες καλέ 

Ευτυχώς δεν ξαναέκανε πυρετό. Με προβληματίζει ότι εδώ και καιρό, δηλαδή από την προηγούμενη φορά που αρρώστησε, τού έχει μείνει ένα μπούκωμα, αλλά χωρίς μυξες. Δηλαδή τού καθαρίζω τη μύτη και δε βγάζει τίποτα. Όσο πάει βέβαια και καλυτερεύει... Μόλις τού κάνω τις εξετάσεις, θα τον ξαναπάω στην παιδίατρο. 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον 

Καλημέρα τσουπρες!!! Πώς πάμε; 

πρίν από 34 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου καλημερα.... τι μου κανετε;;; πως ειστε;;; εγω χθες πήγα για καρδιοτοκογραφημα παλι στο μητερα....Όλα καλά...Πέμπτη έχω γιατρό το τελευταίο ραντεβού....θέλει δεν θέλει ο κύριος να βγει...Η Κυριακή είναι η τελευταία μέρα του....Δεν έχει άλλη επιλογή... Δεν το πιστεύω κορίτσια...το ταξίδι της εγκυμοσυνης  τελειώνει κ σε λίγο θα τα έχουμε όλες στα χεράκια μας....Την Πέμπτη θα του κάνω του γιατρού κ συζήτηση για τον τοκετό....Δεν ξέρω σκέφτομαι να μπούμε με καισαρική....Είναι μεγάλος κ εχω στενή λεκάνη...άντε να δούμε.. χθες πήγα για περπάτημα κ κάποιες στιγμές ένιωσα σαν ένα μπούκωμα  από κάτω...τι λέτε να είναι αυτο;;;πόνους περιόδου εχω κάποιες στιγμές πολύ πολύ λίγο...σχεδόν καθόλου...

Αχχχ μακάρι να έχει κατέβει.... Δεν ξέρω αν αυτό το μπούκωμα που λες είναι το πολυπόθητο (χαχα) γιατί εμένα δεν είχε κατέβει. Δηλαδή μέχρι Δευτέρα θα έχουμε μωράκι;; εγώ ίσως πάω αύριο στο μητέρα για nst. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Ναι κι αν σε περάσουν για χαζή σκοτιστηκες... Πάρε και ρώτα ο, τι θες καλέ 

Ευτυχώς δεν ξαναέκανε πυρετό. Με προβληματίζει ότι εδώ και καιρό, δηλαδή από την προηγούμενη φορά που αρρώστησε, τού έχει μείνει ένα μπούκωμα, αλλά χωρίς μυξες. Δηλαδή τού καθαρίζω τη μύτη και δε βγάζει τίποτα. Όσο πάει βέβαια και καλυτερεύει... Μόλις τού κάνω τις εξετάσεις, θα τον ξαναπάω στην παιδίατρο. 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον 

Καλημέρα τσουπρες!!! Πώς πάμε; 

Αχχχ μακάρι να έχει κατέβει.... Δεν ξέρω αν αυτό το μπούκωμα που λες είναι το πολυπόθητο (χαχα) γιατί εμένα δεν είχε κατέβει. Δηλαδή μέχρι Δευτέρα θα έχουμε μωράκι;; εγώ ίσως πάω αύριο στο μητέρα για nst. 

Ναι ναι μέχρι 8.12 έχουμε ημερομηνία... άντε να δούμε... Έχω αρχίσει κ κουράζομαι... κ δεν εχω καθόλου υπομονή...Θέλω να γεννήσω... πφφφ... Θέλω γλυκό...χαχαχαχα...στείλε να μας πεις... Εγώ χθες που πήγα μια κοπέλα την κράτησαν που έκανε καρδιοτοκογραφημα...εμένα με έδιωξαν... Για να δούμε εσένα αύριο τι θα δούμε...λες;;;;

  • Μου αρέσει 4

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αννούλαααα είπε:

Ναι ναι μέχρι 8.12 έχουμε ημερομηνία... άντε να δούμε... Έχω αρχίσει κ κουράζομαι... κ δεν εχω καθόλου υπομονή...Θέλω να γεννήσω... πφφφ... Θέλω γλυκό...χαχαχαχα...στείλε να μας πεις... Εγώ χθες που πήγα μια κοπέλα την κράτησαν που έκανε καρδιοτοκογραφημα...εμένα με έδιωξαν... Για να δούμε εσένα αύριο τι θα δούμε...λες;;;;

Μπαα αποκλείεται... Δε νιώθω κάποια διαφορά για να πεις ότι κατέβηκε... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Έχω κάτι σφάχτες χαμηλά 

λετε να έγινε καμία εμπέδωση;

Γιατί τη νιώθεις την εμπέδωση; Εγώ στο πρώτο δεν είχα πάρει χαμπάρι..

Σήμερα κουράστηκα.. μόλις αφήσαμε το μικρό στο σχολείο πήγαμε για κάτι δουλειές στην τράπεζα και ψώνια με τον άντρα μου που είχε άδεια και απ' την ώρα που γύρισα όλο κάνω συσπάσεις..αλλά ακανόνιστες και χωρίς ιδιαίτερο πόνο. Άντε να δούμε..38 αύριο...θα τραβάω τα μαλλιά μου!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Πηγαμε σημερα στον γιατρο. Καμια εξελιξη τα ιδια. Δεν εχει κατεβει καθολου κ καθολου διαστολη. Τωρα θα ξαναπαμε Παρασκευη οπου ειναι κ η τελικη ημερομηνια να συζητησουμε τι θα κανουμε. Δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενη. Απο τη μια λεω να παμε με προκληση απο την αλλη υπαρχει κ το ενδεχομενο να μην πετυχει κ εν τελει να κανουμε καισαρικη. Δεν ξερω καθολου κ εχω αγχωθει παρα πολυ..

 

@ΧρυσαΜ μηπως ο μικρουλης εχει κατι σαν ιγμοριτιδα; 

@Αννούλαααα στην ιδια φαση βρισκομαστε!! Αντε να δουμε τι θα γινει.. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...