Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

@An.thi και @Dimutrulσυγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα κοριτσάκια σας! Να τα χαίρεστε, να είναι πάντα καλά, χαρούμενα και καλότυχα! και να τα δείτε να μεγαλώνουν και να ανθίζουν.

 

Κορίτσια έχω μία ερώτηση. χθες έκανα αποστείρωση τα μπουκάλια (γυάλινα) με έναν αποστειρωτή που μου δάνεισαν. Τα μπουκάλια μετά το πέρας της διαδικασίας είχαν πολλούς υδρατμούς. Τα έβαλα σε μια πετσέτα όπου μείναν όλο το βράδυ αλλά σήμερα το πρωί οι υδρατμοί δεν είχαν φύγει! Δεν μου φαίνεται ωραίο αυτό γιατί η υγρασία είναι που ευνοεί την ανάπτυξη μικροβίων. Τελικά το πρωί τα έβαλα στο φούρνο να στεγνώσουν.... δεν γίνεται όμως να κάνω έτσι κάθε φορά. Είναι φυσιολογικό να έχουν τόσους υδρατμούς; τι νόημα έχει να τα στεγνώνω με πετσέτα (υποτίθεται ότι μόλις αποστειρώθηκαν που να ξέρω τι έχει η πετσέτα πάνω). Μήπως δεν είναι καλός ο αποστειρωτής που δεν είναι από τις γνωστές εταιρείες; Παρακαλώ τα φώτα σας

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, An.thi είπε:

Τελικά κορίτσια κι εγώ γέννησα της Αγίας Βαρβάρας!! Στις 38 εβδομάδες ακριβώς! Μου σπασανε τα νερά το μεσημέρι στη μια και μισή που καθόμουν αμέριμνη στον καναπέ. Γέννησα στις 5.30, γρήγορα και εύκολα πάλι, χωρίς να χρειαστεί επισκληριδιος μια μπουμπού 3100. Καλή συνέχεια σε όσες έχουν μέρες ακόμα και θα τα λέμε μετά για το πώς μεγαλώνουν τα μωράκια μας! Θα περιμένω νέα σας!

Να σου ζησει κοριτσι μου!!! Να ειναι γερο και καλοτυχο!!!❤

3 ώρες πρίν, Dimutrul είπε:

Κορίτσια γέννησα εχθές το πρωί μια μπουμπού 3410γρ 51 εκ με κάτι μαγουλακια φουσκωτά!!σήμερα ξύπνησα ερωτευμένη!!! εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Γερο και καλοτυχο να ειναι το μωρακι σου!! Να σου ζησει!!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimutrul είπε:

Κορίτσια γέννησα εχθές το πρωί μια μπουμπού 3410γρ 51 εκ με κάτι μαγουλακια φουσκωτά!!σήμερα ξύπνησα ερωτευμένη!!! εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Να σάς ζήσει το μωράκι σας!!!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, angel23 είπε:

 

@An.thi και @Dimutrulσυγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα κοριτσάκια σας! Να τα χαίρεστε, να είναι πάντα καλά, χαρούμενα και καλότυχα! και να τα δείτε να μεγαλώνουν και να ανθίζουν.

 

Κορίτσια έχω μία ερώτηση. χθες έκανα αποστείρωση τα μπουκάλια (γυάλινα) με έναν αποστειρωτή που μου δάνεισαν. Τα μπουκάλια μετά το πέρας της διαδικασίας είχαν πολλούς υδρατμούς. Τα έβαλα σε μια πετσέτα όπου μείναν όλο το βράδυ αλλά σήμερα το πρωί οι υδρατμοί δεν είχαν φύγει! Δεν μου φαίνεται ωραίο αυτό γιατί η υγρασία είναι που ευνοεί την ανάπτυξη μικροβίων. Τελικά το πρωί τα έβαλα στο φούρνο να στεγνώσουν.... δεν γίνεται όμως να κάνω έτσι κάθε φορά. Είναι φυσιολογικό να έχουν τόσους υδρατμούς; τι νόημα έχει να τα στεγνώνω με πετσέτα (υποτίθεται ότι μόλις αποστειρώθηκαν που να ξέρω τι έχει η πετσέτα πάνω). Μήπως δεν είναι καλός ο αποστειρωτής που δεν είναι από τις γνωστές εταιρείες; Παρακαλώ τα φώτα σας

Δεν είμαι σίγουρη για αυτό που θα σου πω... νομίζω ότι πρέπει να τα αφήσεις μέσα για κάποια ώρα... αν ανοίξεις τον αποστείρωτη μετα πρέπει να τα βάλεις στο ψυγείο...όπου η αποστείρωση κρατάει 24 ώρες μόνο... αν κάποια γνωρίζει κ που έχει παιδάκι ήδη να μας ενημέρωσή κ εμάς να μάθουμε... Εγώ προς το παρον τα εχω πλύνει  κ τα εχω βάλει μέσα για αναμονή να πατήσω τον αποστείρωτη οταν τα χρειαστώ...τι να πω κοριτσι μου... Εγώ αυτά ξερω προς το παρον... @Dimutrul να σου ζήσει μάτια μου...να γερό κ ευλογημένο....!!!

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 5/12/2019 at 1:55 ΠΜ, An.thi είπε:

Τελικά κορίτσια κι εγώ γέννησα της Αγίας Βαρβάρας!! Στις 38 εβδομάδες ακριβώς! Μου σπασανε τα νερά το μεσημέρι στη μια και μισή που καθόμουν αμέριμνη στον καναπέ. Γέννησα στις 5.30, γρήγορα και εύκολα πάλι, χωρίς να χρειαστεί επισκληριδιος μια μπουμπού 3100. Καλή συνέχεια σε όσες έχουν μέρες ακόμα και θα τα λέμε μετά για το πώς μεγαλώνουν τα μωράκια μας! Θα περιμένω νέα σας!

Τελικά εμείς με την περίδεση γεννησαμε την ίδια μέρα τις μπεμπουλες μας!!να την χαίρεσαι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κορίτσια σε όλες! Δεν είναι όμορφο συναίσθημα να κρατάς ένα μωρό στην αγκαλια; κι εγώ γέννησα χθες 5 Δεκεμβρίου με καισαρική. Φιλιά σε όλες!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dimutrul είπε:

Τελικά εμείς με την περίδεση γεννησαμε την ίδια μέρα τις μπεμπουλες μας!!να την χαίρεσαι!!!

Κι εσύ κορίτσι!

Just now, martjem είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια σε όλες! Δεν είναι όμορφο συναίσθημα να κρατάς ένα μωρό στην αγκαλια; κι εγώ γέννησα χθες 5 Δεκεμβρίου με καισαρική. Φιλιά σε όλες!

Να σου ζήσει κι εσένα! Γερά κ καλότυχα να είναι τα μωράκια μας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, angel23 είπε:

 

@An.thi και @Dimutrulσυγχαρητήρια!!! Να σας ζήσουν τα κοριτσάκια σας! Να τα χαίρεστε, να είναι πάντα καλά, χαρούμενα και καλότυχα! και να τα δείτε να μεγαλώνουν και να ανθίζουν.

 

Κορίτσια έχω μία ερώτηση. χθες έκανα αποστείρωση τα μπουκάλια (γυάλινα) με έναν αποστειρωτή που μου δάνεισαν. Τα μπουκάλια μετά το πέρας της διαδικασίας είχαν πολλούς υδρατμούς. Τα έβαλα σε μια πετσέτα όπου μείναν όλο το βράδυ αλλά σήμερα το πρωί οι υδρατμοί δεν είχαν φύγει! Δεν μου φαίνεται ωραίο αυτό γιατί η υγρασία είναι που ευνοεί την ανάπτυξη μικροβίων. Τελικά το πρωί τα έβαλα στο φούρνο να στεγνώσουν.... δεν γίνεται όμως να κάνω έτσι κάθε φορά. Είναι φυσιολογικό να έχουν τόσους υδρατμούς; τι νόημα έχει να τα στεγνώνω με πετσέτα (υποτίθεται ότι μόλις αποστειρώθηκαν που να ξέρω τι έχει η πετσέτα πάνω). Μήπως δεν είναι καλός ο αποστειρωτής που δεν είναι από τις γνωστές εταιρείες; Παρακαλώ τα φώτα σας

Υπαρχουν βασεις στεγνωματος!!!! Εχει τα τζαμπο με 3-5ευρω τα βαζεις εκει πανω κ μπαινουν ψυγειο!!!!

21 ώρες πρίν, Dimutrul είπε:

Κορίτσια γέννησα εχθές το πρωί μια μπουμπού 3410γρ 51 εκ με κάτι μαγουλακια φουσκωτά!!σήμερα ξύπνησα ερωτευμένη!!! εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Να σου ζησει η μπουμπουκα!!! Ειναι ερωτας τα μωρακια!!!

4 ώρες πρίν, fionita είπε:

 Koritsia gennisa sts 3 dekemvriouuu tn mikrouli m 3600 eimai polu xaroumeni ...akoma nosokomeio hmasteee perinenoume na fugoumeee

Να σου ζησει κ εσενα ο μπουμπουκοςςς!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 24/11/2019 at 11:20 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σου ζησει η κουκλιτσα σου παντα γερη! Το ωραιοτερο δωρο γενεθλιων! Καλη κ γρηγορη αναρρωση!

Με το καλο κ στις υπολοιπες κοριτσια!!:wub:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου γλυκια:xΚαι εσύ να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την μπουμπούκα σου:x

On 23/11/2019 at 11:41 ΠΜ, BettySt είπε:

Πώ πω, απίστευτο! Να σου ζήσει η πριγκίπισσα, πάντα υγιής και τυχερή! Χρόνια πολλά, πολύχρονη φιλενάδα! Σε σκεφτομουν χθες . Τι ωραια που μαμά και κόρη θα έχετε γενέθλια την ίδια μέρα. 

Καλή ανάρρωση κορίτσι μου και δύναμη  (τράβηξα και εγώ μεγάλο ζόρι με τη καισαρική, αλλά χαλάλι ), όταν θα σε κοιτάνε τα δύο αθώα ματάκια της μπουμπου σου θα τα ξεχνάς όλα!  Πολλά πολλά πολλαααααα φιλιά και στις δύο :wub: :wub: :wub:

Αγαπημενη μουυυυυ Σ ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σου:xτο καλύτερο δώρο γενεθλίων μου έκανε η παναγιτσα:xΕίμαστε πλέον 15 ημερών και Θηλαζουμε αποκλειστικά..χαλάλι της όλα όσα τράβηξα.. μόλις βλέπω αυτά τα υπέροχα,αθώα ματάκια όπως είπες και εσύ όλα τα ξεχναω:xαξίζουν όλοι οι πόνοι για πάρτυ της:xείναι ο έρωτας μου:xεσένα τι κάνει η μπουμπού σου αγαπημένη μου???:x

On 23/11/2019 at 6:51 ΜΜ, moustokoulouro είπε:

Να σου ζήσει κοριτσάρα! 
Να εισαστε γερές!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλό!!απ ότι είδα γεννήσες και εσύ σωστά??να σου ζήσει κορίτσι μου,γερό και δυνατό παντα:x

On 23/11/2019 at 3:41 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Κι εγώ άρχισα από εχθές. Πάμε να γίνουμε φιτ χαχαχαχαχαχα 

Λες ε;;; χμμ για να δούμεεεε χαχαχ

Πω πω πόσο σε νιώθω...! 

Συνήθως τα πρώτα (ειδικά τα αγόρια) τις παίρνουν όλες τις μέρες. Υπομονηηη αγάπη!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! 

Άμα σκεφτώ το μετά θα αυτοκτονήσω χαχαχαχαχαχα

 

Αχχχχ αγάπη μου να σάς ζήσει!!!!!!! Πώς κι έτσι νωρίς; πότε είχες πητ; 

Για να σού λέει να έχεις επαφές λογικά δεν θα υπάρχει κίνδυνος, άρα μη φοβάσαι :)

Κι εγώ πονάω πολύ γενικά, αλλά οι επαφές είναι καθημερινό μας φαινόμενο χαχαχαχαχαχα 

 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!άντε και εσύ να γεννήσεις,απ ότι είδα δε γεννήσες ακόμη,σωστά??είχα καιρό να μπω κορίτσια μου,σόρρυ αν ξέχασα η μπέρδεψα κάποια..πητ είχα με βάση αυχενικής 29/11 είχα πητ.με την Αυχενική με πήγαινε ο γιατρός..είχα διαβήτη κύησης και δεν έπρεπε να ξεπεράσω τις 39 εβδομάδες.. και έτσι 38+5 γέννησα!:x

On 23/11/2019 at 3:36 ΜΜ, An.thi είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι! Να είστε γερές και δυνατές! Τα δύσκολα περάσαν! Θα τα ξεχάσεις όλα με τον καιρό! Τι ωραία που θα έχετε μαζί γενέθλια! Και τι ωραία μέρα.. γιορτή! Σκορπίνες δυναμικές! :D

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μουυυυ!Ναι ήδη τα ξέχασα όλα!είμαι τόσο ευτυχισμένη που τα ξέχασα ολα:xΔεν ξέρω αν γεννήσες εσύ κορίτσι μου,γιατί έχω καιρό να μπω και τα είδα τα νέα έτσι στα πεταχτά!αν γεννήσες,να σου ζήσει αγάπη μου και εσενα:xαν Όχι με έναν πόνο εύχομαι.. Ναι ναι σκόρπινες δυναμικές!!Ο άντρας μου λέει ήδη ωχ τι έχει να τραβήξει με 2 σκόρπινες στο Σπίτι χαχαχαχαχχα

On 23/11/2019 at 12:19 ΜΜ, Dimutrul είπε:

 

Ταλαιπωρηθηκες λίγο αλλά τώρα,....φαντάζομαι!!!!να χαίρεσαι την μπουμπουκα σου την όμορφη !!!! Καλή ανάρρωση και από δω κ πέρα όλα καλά!!!!εγώ μετράω 11 μέρες.... εκτός απροόπτου.

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάρα μου!Όλα τα έχω ξεχάσει ήδη!μόνο που βλέπω τα ματάκια της μου φτάνει:xείχα καιρό να μπω,λογικά θα γεννήσες και εσύ κορίτσι μου..αν ναι,να σου ζήσει γλυκιά μου,γερό και κακοτυχο να ειναι:x

On 23/11/2019 at 1:21 ΜΜ, Κουδουνίστρα είπε:

Κοριτσακι μου! Μπραβο πολύ χαρηκα να την χαίρεσαι την μπουμπουκα σου και τα κιλάκια της είναι τέλειαααααα :wub: γερή και δυνατή!!

Άξιζε η ταλαιπωρία και οταν πονας να κοιτας και να ζουμπάς τα μαγουλάκια αυτά!!!!

Να σου ζήσει κοριτσι μου και συ πολύχρονη και ευτυχισμένη!!!:wub:

37+1 εδω...το μωρο εχει παρει θέση και εχει κατέβει αλλα απο πονάκια τιποτα εκτος απο τα κλασσικα...αισθηση βάρους χαμηλά και δυσκολία στην αλλαγή πλευρού...

Περπατημα 30 με 45 λεπτά τη μέρα μου είπε ο γιατρός. 

Έχω όμως πάρα πολλες καούρες που δεν κοιμάμαι καθώλου τα βράδια...πίνω malox στις 23.00 και σηκωνομαι απο καούρες ξανά στις 2 και μετά ξανακοιμάμαι το πρωι...νομίζω αυτό είναι το μεγαλύτερο βάσανο για εμένα σε όλη την εγκυμοσύνη. Όλοι μου λενε κοιμήσου τωρα που μππρείς ναι δυστυχώς....δεν μπορώ...:(

Σχετικά με τις επαφές θα συμφωνήσω μαζί σου μιας και ουτε και εμείς αισθανόμαστε "άνετα"...μου είπε ο γιατρός πως ναι μπορείς αλλα θέλει προσοχή οπότε θα είμαι μόνιμα στην αμφοιβολία. Άσε που με τους πόνους και το γεγονώς οτι έχω ενα μωρακι μέσα δεν μου βγαίνει...

Αγαπημένη μου ευχαριστώ πολύ πολύ.. τα έχουμε πει και σε μηνυματάκι αυτααα:xείχα καιρό να μπω..γεννήσες και εσύ το βατραχάκι σου..γερό να είναι και δυνατό.. να σου ζήσει κοριτσάκι μου..χαλαλι όλες οι ταλαιπωρίες που περασαμε:xΌλα μένουν πίσω και έρχονται τα όμορφα.. το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας..εύχομαι όλες οι γυναίκες να το ζήσουν.. και αυτές που προσπαθούνε με άλλους τρόπους σύντομα να τα καταφέρουνε όλες.. σε όλες όσες το θέλουνε πραγματικά αξίζει να γίνουνε μανούλες..:xκορίτσια μου ελπίζω να μην ξέχασα καμία.. είχα μέρες να μπω..ελπίζω σε όλες να απάντησα και σε όλες να ευχήθηκα!Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουνε σήμερα.. Φιλάκια πολλά στα πατουσακια των νινιων μας...:x

  • Μου αρέσει 2

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσαρες μου καλησπέρα..... Κυριακή πρωί μπαίνουμε με καισαρική....Αυτό ήταν έφτασε κ η δική μας η ωρα....!!!! Όταν μπορέσω σίγουρα θα σας ενημερώσω πως πήγαν τα πράγματα κ για την εμπειρία μου...με το καλό σε όλες μας...!!!!!

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου καλησπέρα..... Κυριακή πρωί μπαίνουμε με καισαρική....Αυτό ήταν έφτασε κ η δική μας η ωρα....!!!! Όταν μπορέσω σίγουρα θα σας ενημερώσω πως πήγαν τα πράγματα κ για την εμπειρία μου...με το καλό σε όλες μας...!!!!!

Με το καλό να ρθει η ώρα που θα πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσαρες μου καλησπέρα..... Κυριακή πρωί μπαίνουμε με καισαρική....Αυτό ήταν έφτασε κ η δική μας η ωρα....!!!! Όταν μπορέσω σίγουρα θα σας ενημερώσω πως πήγαν τα πράγματα κ για την εμπειρία μου...με το καλό σε όλες μας...!!!!!


@martjem συγχαρητήρια!!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας, να τα χαίρεστε και να τα καμαρώνετε! Να είναι πάντα γερά, υγιή, χαρούμενα και καλότυχα!!!!

@fionita να σου ζήσει το μωρό σου πάντα υγιές, καλότυχο και ευτυχισμένο!!!

@Αννούλαααα με το καλό. Όλα να πάνε καλά και σύντομα μετά να μας πεις τα νέα σου!

Τελικά όλες οι μανούλες Δεκεμβρίου θα γεννήσουν στην αρχή του μήνα! Με το καλό και ας είναι όποτε αυτά και ο γιατρός αποφασίσει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Αννούλααααμε το καλό, έφτασε ο καιρός!!!

@fionita@martjem συγχαρητήρια, να σάς ζήσουν !!!! :x να είναι τυχερά και υγιεί μια ζωή!!!

@Nektarinakiεγώ έχω πολύ δρόμο ακόμα, δε λέει να κατέβει!!! Τελική ημερομηνία μού έδωσε Παρασκευή και 13!! Δεν περίμενα κάτι λιγότερο από εμένα, μια ζωή μες την ανωμαλία χαχαχαχαχαχα 

On 5/12/2019 at 4:26 ΠΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Nektarinaki 3/12 κορίτσι  (21 /11/19)

 @Dimutrul 4/12 κορίτσι 

 

@Rita❤️❤️❤️4/12 κορίτσι

@gallikou6/12 κορίτσι 

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι (Μητέρα) 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι (30/11) (Ιασώ) 

@fionita 10/12 αγόρι (3/12/19)

@angel23 11/12 κορίτσια δίδυμα 

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο (Μητέρα

@An.thi 18/12 κορίτσι (4/12/2019) 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι (Ιασώ) 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@martjem 27/12 αγόρι και κορίτσι (5/12/19) (Ιασώ

@Blue-entry 28/12 αγόρι

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...