Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, boukitsa123 είπε:

Τις πήρες από jumbo τις σακούλες αυτές ή θα έχει και στο σούπερ μάρκετ; 

@katerina4 εσύ που θα γεννήσεις; 

@katerina04 εννοούσα 

Στην κλινικη Euromedica. Εκεί γέννησα και τη μικρή μου και έμεινα ευχαριστημένη


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, katerina04 είπε:

Στην κλινικη Euromedica. Εκεί γέννησα και τη μικρή μου και έμεινα ευχαριστημένη

Δεν την έχω ξανακούσει εκεί είναι ο γιατρός σου;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Δεν την έχω ξανακούσει εκεί είναι ο γιατρός σου;

Ναι και ειναι η μονη κλινικη εδω. Νομιζω πως μονο βορεια Ελλαδα εχει. Δεν ειναι μονο μαιευτικη ειναι γενικη κλινικη και το κυριοτερο ενα λεπτο απο το σπιτι μου.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Ναι και ειναι η μονη κλινικη εδω. Νομιζω πως μονο βορεια Ελλαδα εχει. Δεν ειναι μονο μαιευτικη ειναι γενικη κλινικη και το κυριοτερο ενα λεπτο απο το σπιτι μου.

Να σε ρωτήσω; Είναι γενική κλινική και ανήκει στον όμιλο euromedica;  Γιατί κι εγώ σε κλινική του ίδιου ομίλου θα γεννήσω. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ele@n είπε:

Να σε ρωτήσω; Είναι γενική κλινική και ανήκει στον όμιλο euromedica;  Γιατί κι εγώ σε κλινική του ίδιου ομίλου θα γεννήσω. 

Ναι ακριβώς


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Να σε ρωτήσω; Είναι γενική κλινική και ανήκει στον όμιλο euromedica;  Γιατί κι εγώ σε κλινική του ίδιου ομίλου θα γεννήσω. 

Εσύ κορίτσι Αθήνα δεν είσαι; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μπορει καποια να με βοηθησει Την Παρακευη  6 εβδομαδων και 4 μερες  ειχα λιγο ροζ πηγα κατευθιαν νοσοκομειο  και ολα ητανε μια χαρα και δεν ξερανε απο που προηλθε και η χοριακη 8.000 ! Δευτερα πηγα παλι για χοριακη 6.000 ύπερχογραφημα ολα μια χαρα η καρδια χτυπουσε στη γιατρο μου  ( αλλα για το 6.000 μου πανε οτι επειδη ειχα κανει σε αλο εργαστηριο το 8.000 δεν ειναι σαφης και σημερα εκανα παλι εξεταση αιματος και η χοριακη 4.000 δεν εχω αιμα αλλα μονο πονους στη μεση! Η γιατρος κραταει ελπιδες γτ εχει ξαναδει τετοια περιπτωση να κατεβαινει η χοριακη και ολα να ναι καλα! Αυριο θα παω για υπερχογραφημα παλι ! Εσεις εχετε ξανα ακουσει κτ τετοιο ; Δεν κραταω ελπιδες! 

 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 είπε:

Καλησπερα! Μπορει καποια να με βοηθησει Την Παρακευη  6 εβδομαδων και 4 μερες  ειχα λιγο ροζ πηγα κατευθιαν νοσοκομειο  και ολα ητανε μια χαρα και δεν ξερανε απο που προηλθε και η χοριακη 8.000 ! Δευτερα πηγα παλι για χοριακη 6.000 ύπερχογραφημα ολα μια χαρα η καρδια χτυπουσε στη γιατρο μου  ( αλλα για το 6.000 μου πανε οτι επειδη ειχα κανει σε αλο εργαστηριο το 8.000 δεν ειναι σαφης και σημερα εκανα παλι εξεταση αιματος και η χοριακη 4.000 δεν εχω αιμα αλλα μονο πονους στη μεση! Η γιατρος κραταει ελπιδες γτ εχει ξαναδει τετοια περιπτωση να κατεβαινει η χοριακη και ολα να ναι καλα! Αυριο θα παω για υπερχογραφημα παλι ! Εσεις εχετε ξανα ακουσει κτ τετοιο ; Δεν κραταω ελπιδες! 

 
 
  •  

Αχ βρε παιδί μου δεν μπορώ να σε βοηθήσω εγώ δεν έκανα χοριακη ποτε αλλά για να σου το λέει η γιατρός κάτι θα ξέρει. Τι σου είπε να κάνεις?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hope2019 είπε:

Αυριο να κανω ενα υπερχογραφημα! Εχω πονους στη μεση δεν εχω αιμορραγια η πονους στη κοιλια κανονικα δεν επρπε να χα; Αν ητανε αποβολη 

Φαντάζομαι πως ναι. Και ειπες είχες ροζ όχι αίμα οπότε ηρέμησε και κάνε λίγο υπομονή μέχρι αύριο κορίτσι μου 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Φαντάζομαι πως ναι. Και ειπες είχες ροζ όχι αίμα πότε ηρέμησε και κάνε λίγο υπομονή μέχρι αύριο κορίτσι μου 

Ναι ειχα Παρασκευη και Δευτερα ακουγοτανε καρδια!! Ναι πρεπει να κανω υπομονη αλλα ειναι αδυνατον! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 είπε:

Ναι ειχα Παρασκευη και Δευτερα ακουγοτανε καρδια!! Ναι πρεπει να κανω υπομονη αλλα ειναι αδυνατον! 

Το φαντάζομαι αγάπη λογικό ειναι. Αλλά αφού άκουσες την καρδούλα δεν θα ήταν τίποτα. Πολλές κοπέλες έχουν ροζ στην αρχή. Περιμένω να μου πεις νέα σου αύριο. 


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope2019 είπε:

Ναι ειχα Παρασκευη και Δευτερα ακουγοτανε καρδια!! Ναι πρεπει να κανω υπομονη αλλα ειναι αδυνατον! 

υπαρχει περιπτωση να ηταν κ δευτερος σακος κ να υποχωρησε το αλλο εμβρυο. παντως με χοριακη 6000 ειναι αδυνατο να ακουσετε καρδια ειναι πολυ μικρη. συνηθως καρδια ακουγετε μετα τις 10000. 

μηπως γενικα εγινε καποιο μπερδεμα με τις χοριακες?

επισης το αιμα δεν εχει σχεση με αποβολες παντα. οπως κ αποβολες γινονται κ χωρις αιμα ετσι κ το αναποδο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

υπαρχει περιπτωση να ηταν κ δευτερος σακος κ να υποχωρησε το αλλο εμβρυο. παντως με χοριακη 6000 ειναι αδυνατο να ακουσετε καρδια ειναι πολυ μικρη. συνηθως καρδια ακουγετε μετα τις 10000. 

μηπως γενικα εγινε καποιο μπερδεμα με τις χοριακες?

επισης το αιμα δεν εχει σχεση με αποβολες παντα. οπως κ αποβολες γινονται κ χωρις αιμα ετσι κ το αναποδο. 

Λαθος διατυπωση εννουσα χτυπουσε η καρδια μεσω διακολπικου υπερχογραφηματος αυτο! Η γιατρος ειχε δει ενα εμβρυο!Δεν εχω πονους στη κοιλια  τπτ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...