Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ele@n είπε:

@katerina04, χρόνια σου πολλά κορίτσι!!! Πολύχρονη!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Με το καλό το μωράκι σου!

πρίν από 31 λεπτά , Stelloudia είπε:

@katerina04 Χρόνια πολλά να σε χαίρεται η οικογένεια σου...με υγεία και ευτυχία.

Κορίτσια όποια έχει κάποια Κατερίνα να τη χαίρεται! 

Σ'ευχαριστώ πολύ να σαι καλά. Υγεία πάνω απ'όλα. Με το καλό το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, boukitsa123 είπε:

2040 η μπέμπα μου κορίτσια το Doppler μια χαρά τώρα ραντεβού σε 1 μήνα 

Χαίρομαι. Εγω το doppler θα το κανω τον Δεκέμβρη . Η μπεμπα ειναι 1200 γρ και η γυναικολόγος μου λεει οτι ειναι πολυ καλα . Τη Τετάρτη μπαινω στον 8ο και οσο παει χειροτερεύουν οι καούρες . Αφου πλεον φοβαμαι τι θα φαω μην με πειράξει στο στομάχι . Ολο με τοστ ,κελλοξς και ξηρες τροφες την βγάζω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1560γρ η μπεμπα και μεγαλη πιεση στην δεξια μητριαια αρτηρια και μεσα στον μεσο ορο η δεξια. Στενη παρακολουθηση ανα 2 βδομαδες, οπου θα με βαλουν και καρδιοτοκογραφο. Ο γιατρος αναλογα με την πορεία της αναπτυξης θα μου βαλει και την προγραμματισμενη καισαρικη, αλλα κατα πασα πιθανότητα 2 με 3 Ιανουαρίου θα γινει. Με εχει πιασει ενα τρελο αγχος σημερα και μολις συνειδητοποίησα πως σε 5 βδομαδες θα εχω το μπουμπουκι μου αγκαλια!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αγαπουλινι είπε:

1560γρ η μπεμπα και μεγαλη πιεση στην δεξια μητριαια αρτηρια και μεσα στον μεσο ορο η δεξια. Στενη παρακολουθηση ανα 2 βδομαδες, οπου θα με βαλουν και καρδιοτοκογραφο. Ο γιατρος αναλογα με την πορεία της αναπτυξης θα μου βαλει και την προγραμματισμενη καισαρικη, αλλα κατα πασα πιθανότητα 2 με 3 Ιανουαρίου θα γινει. Με εχει πιασει ενα τρελο αγχος σημερα και μολις συνειδητοποίησα πως σε 5 βδομαδες θα εχω το μπουμπουκι μου αγκαλια!

Μάλλον θα γεννησουμε μαζί. Εγώ θα γεννήσω μεταξύ 1-3 Ιανουαρίου.Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε τέλεια και θα έχουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giota1983 είπε:

 

Χαίρομαι. Εγω το doppler θα το κανω τον Δεκέμβρη . Η μπεμπα ειναι 1200 γρ και η γυναικολόγος μου λεει οτι ειναι πολυ καλα . Τη Τετάρτη μπαινω στον 8ο και οσο παει χειροτερεύουν οι καούρες . Αφου πλεον φοβαμαι τι θα φαω μην με πειράξει στο στομάχι . Ολο με τοστ ,κελλοξς και ξηρες τροφες την βγάζω

Πότε έχεις πητ κορίτσι; 

πρίν από 2 λεπτά , Αγαπουλινι είπε:

1560γρ η μπεμπα και μεγαλη πιεση στην δεξια μητριαια αρτηρια και μεσα στον μεσο ορο η δεξια. Στενη παρακολουθηση ανα 2 βδομαδες, οπου θα με βαλουν και καρδιοτοκογραφο. Ο γιατρος αναλογα με την πορεία της αναπτυξης θα μου βαλει και την προγραμματισμενη καισαρικη, αλλα κατα πασα πιθανότητα 2 με 3 Ιανουαρίου θα γινει. Με εχει πιασει ενα τρελο αγχος σημερα και μολις συνειδητοποίησα πως σε 5 βδομαδες θα εχω το μπουμπουκι μου αγκαλια!

Αντε πλησιάζεις κορίτσι το 1ο σου παιδάκι είναι; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

2040 η μπέμπα μου κορίτσια το Doppler μια χαρά τώρα ραντεβού σε 1 μήνα 

Μπράβο μεγάλο το μωράκι σου!! Εμένα την Πέμπτη που ήμουν 31&6 ήταν 1903γρμ!! Με το καλό κορίτσια σε όλες πλησιάζουμε !!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η μερα  κορίτσια ήταν σαν να είμαι στο πρώτο τρίμηνο γεμάτη σκοτοδινες,ζαλάδες, όλες οι μυρωδιές με ενοχλούσαν κια βέβαια έκανα αισίως 17 φορές εμετό. Δεν πήγα δουλειά...:shock:

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Stelloudia είπε:

Σήμερα η μερα  κορίτσια ήταν σαν να είμαι στο πρώτο τρίμηνο γεμάτη σκοτοδινες,ζαλάδες, όλες οι μυρωδιές με ενοχλούσαν κια βέβαια έκανα αισίως 17 φορές εμετό. Δεν πήγα δουλειά...:shock:

Πωπω κορίτσι... σου εχει δώσει κάτι ή έχεις βρει κάτι που σε βοηθάει; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, charma91 είπε:

Πωπω κορίτσι... σου εχει δώσει κάτι ή έχεις βρει κάτι που σε βοηθάει; 

Έχουμε δοκιμάσει πολλά με το γιατρό μου αλλά δε με βοηθάει τίποτα.Τουλάχιστον τελευταία ήμουν λίγο καλύτερα και έκανα 3-4 φορές μονο αλλά σήμερα έκανε παρτι ο μπέμπης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Έχουμε δοκιμάσει πολλά με το γιατρό μου αλλά δε με βοηθάει τίποτα.Τουλάχιστον τελευταία ήμουν λίγο καλύτερα και έκανα 3-4 φορές μονο αλλά σήμερα έκανε παρτι ο μπέμπης.

Σίγουρα παίζει ρόλο η πίεση τώρα που έχουν μεγαλώσει... Εύχομαι να ήταν τυχαίο το νούμερο και να σου μειωθούν! Λίγο έμεινε ακόμα...Μέτα δεν θα τα θυμόμαστε όλα αυτά!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Σήμερα η μερα  κορίτσια ήταν σαν να είμαι στο πρώτο τρίμηνο γεμάτη σκοτοδινες,ζαλάδες, όλες οι μυρωδιές με ενοχλούσαν κια βέβαια έκανα αισίως 17 φορές εμετό. Δεν πήγα δουλειά...:shock:

Αμάν βρε παιδί μου 17 φορές?? Ε πώς να μην μεινεις μιση! Κουράγιο μάνα θυσία για τα παιδάκια μας

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, charma91 είπε:

Σίγουρα παίζει ρόλο η πίεση τώρα που έχουν μεγαλώσει... Εύχομαι να ήταν τυχαίο το νούμερο και να σου μειωθούν! Λίγο έμεινε ακόμα...Μέτα δεν θα τα θυμόμαστε όλα αυτά!

Άντε να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα...

Just now, katerina04 είπε:

Αμάν βρε παιδί μου 17 φορές?? Ε πώς να μην μεινεις μιση! Κουράγιο μάνα θυσία για τα παιδάκια μας

Κάπως έτσι είναι. Απο τη στιγμή που αρχίζουν να υπάρχουν τα μικρά μας στη κοιλίτσα μας όλα αλλάζουν. Δε με νοιάζει καθόλου και κάθε μέρα να είμαι έτσι αρκεί το παιδάκι μου να είναι καλά. Με το που αποκτάς παιδί κάνεις αιώνιο συμβόλαιο με το άγχος λέει η μαμά μου.:) Φαντάσου εγώ είμαι 27 και η αδελφή μου 32 και ακόμα μας ρωτάει αν πίνουμε χυμό ή αν τρώμε καλά κάθε μερα....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...