Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Ele@n είπε:

ααα τότε αλλάζει. Για 12 είναι μια χαρά τιμή!!! Χρησιμοποιώ και για μένα μωρομάντηλα καθημερινά. Τώρα βέβαια με τα έντονα αρώματά τους δεν τα πάω ιδιαίτερα καλά και δοκίμασα τα lupilu από τα λιντλ. Μου φαίνονται ικανοποιητικά για την τιμή τους. Τα έχει δοκιμάσει κάποια άλλη; Για αργότερα σκέφτομαι να δοκιμάσω και τις πάνες τους.

Εγω τα χρησιμοποιω πολυ κοριτσι μου και τα θεωρω τα καλυτερα. Ειναι ωραια χοντρα. Τωρα ολα παιζονται με το τι θα βολεψει στο μωρο. Οι πανες δοκιμασμενες κι αυτες και ειμαι ευχαριστημενη αλλα βρηκα την σελιδα makeupworld, οπου 200 πανες βγαινουν 24 ευρω και τα μεταφορικα μεσα. Το 2αρι πηρα και βγαινει 12 λεπτα η πανα και ειναι babylino που μου αρεσουν πιο πολυ. Ασε που χτες τα παρηγγειλα και σημερα ηρθαν

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια εγώ από πάνες δεν έχω παραγγείλει τπτ γτ δίνουν στο μαιευτήριο δείγματα θα πάρω όταν γυρίσω σπίτι με το καλό. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Αγαπουλινι είπε:

Εγω τα χρησιμοποιω πολυ κοριτσι μου και τα θεωρω τα καλυτερα. Ειναι ωραια χοντρα. Τωρα ολα παιζονται με το τι θα βολεψει στο μωρο. Οι πανες δοκιμασμενες κι αυτες και ειμαι ευχαριστημενη αλλα βρηκα την σελιδα makeupworld, οπου 200 πανες βγαινουν 24 ευρω και τα μεταφορικα μεσα. Το 2αρι πηρα και βγαινει 12 λεπτα η πανα και ειναι babylino που μου αρεσουν πιο πολυ. Ασε που χτες τα παρηγγειλα και σημερα ηρθαν

Τα εχω αγοράσει και εγω για προσωπική χρήση και γενικά δεν με ενόχλησαν . Αλλά επειδή είναι για μωρό είναι επιφυλακτική για να τα χρησιμοποιήσω σε μωρό. Προτιμώ να δώσω ενα ευρώ παραπάνω παρά να προκαλέσει αλλεργία. Την σελίδα που ανέφερες δεν την γνωρίζω αλλα θα μπω να ρίξω μια ματιά . Τα παραπάνω που ανέφερα τα είδα απο το pharmacy295. 

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εγώ από πάνες δεν έχω παραγγείλει τπτ γτ δίνουν στο μαιευτήριο δείγματα θα πάρω όταν γυρίσω σπίτι με το καλό. 

Η αδερφή μου μου είπε πως τις πάνες που σού δίνουν δωρο τις δίνουν οταν παίρνεις εξιτήριο . Δεν ξερω αν ισχύει αλλα καλού κακού πάρε ένα πακέτο να έχεις . 

Link to comment
Share on other sites

@Giota1983 όσο είμαι μέσα έχουν δικές τους πάνες

 

Κορίτσια έχω πολύ άγχος δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες αν φταίει που πονάω παντού έχω όλη μέρα σχεδόν ταχυπαλμία είστε πολύ τυχερές όσες έχετε άτομα να σας στηρίζουν είναι πολύ σημαντικό ποιον έχουμε δίπλα μας 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

@Giota1983 όσο είμαι μέσα έχουν δικές τους πάνες

 

Κορίτσια έχω πολύ άγχος δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες αν φταίει που πονάω παντού έχω όλη μέρα σχεδόν ταχυπαλμία είστε πολύ τυχερές όσες έχετε άτομα να σας στηρίζουν είναι πολύ σημαντικό ποιον έχουμε δίπλα μας 

Ηρέμησε βρε παιδί μου δεν είναι καλό και για το μωρό.Θα τα καταφέρεις όπως έκανες και με τα άλλα δύο. Όταν γεννήσεις που θα τα αφήσεις τα μικρουλια?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

@Giota1983 όσο είμαι μέσα έχουν δικές τους πάνες

 

Κορίτσια έχω πολύ άγχος δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες αν φταίει που πονάω παντού έχω όλη μέρα σχεδόν ταχυπαλμία είστε πολύ τυχερές όσες έχετε άτομα να σας στηρίζουν είναι πολύ σημαντικό ποιον έχουμε δίπλα μας 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι! Εδώ είσαι και η πιο έμπειρη από όλες μας! Προφανώς και είναι οι ορμόνες υπεύθυνες, αλλά παίρνουμε βαθιές ανάσες και είμαστε ζεν! Έρχονται και τα Χριστούγεννα, θα δεις θα είναι όλα όμορφα!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

@katerina04 @Ele@n τα παιδιά θα μείνουν με την μαμά μου και τον άντρα μου για πείτε τα νέα σας 

Εγω μόλις ήρθα σπίτι. 10 τελείωσα τη δουλειά και μέχρι να πάω να πάρω τη μικρή πέρασε η ώρα. Τρέξιμο όλη μέρα και φυσικά ξεχναω ότι είμαι έγκυος. Βασικά και οι άλλοι γύρω μου το ξεχνάνε.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

@katerina04 πως τα καταφερνεις;;μπραβο!!ποσο εβδομαδων εισαι;εγω κοριτσια καταφερα να μπω στο μηνα μου και δεν το πιστευω ακομα.ηταν τοσο το αγχος μου να κερδισω χρονο,που δεν εχω προλαβει να σκεφτω ολα τα αλλα...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Εγω μόλις ήρθα σπίτι. 10 τελείωσα τη δουλειά και μέχρι να πάω να πάρω τη μικρή πέρασε η ώρα. Τρέξιμο όλη μέρα και φυσικά ξεχναω ότι είμαι έγκυος. Βασικά και οι άλλοι γύρω μου το ξεχνάνε.

Κουράγιο Κατερινάκι, μια από τα ίδια. Σου κάνω παρέα. Λίγες μέρες ακόμα και μετά ξεκούραση!!!

@boukitsa123 την άλλη βδομάδα μπαίνεις κι εσύ στο μήνα σου κορίτσι, ε;;; Άντε τυχερούλα!!!

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mommy2be είπε:

@katerina04 πως τα καταφερνεις;;μπραβο!!ποσο εβδομαδων εισαι;εγω κοριτσια καταφερα να μπω στο μηνα μου και δεν το πιστευω ακομα.ηταν τοσο το αγχος μου να κερδισω χρονο,που δεν εχω προλαβει να σκεφτω ολα τα αλλα...

Σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου κι εγω. Περα απο την κουραση εχω καλη εγκυμοσυνη οποτε με βοηθαει πολυ. Γενικως και πριν ειχα τετοιους ρυθμους και ειμαι συνηθισμενη. Υπαρχουν βεβαια και μερες που σερνομαι. Αντε λιγο σου εμεινε με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου. Απο εδω και περα θα σκεφτεσαι αυτο και μονο

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, katerina04 said:

Σε 10 μερες μπαινω στο μηνα μου κι εγω. Περα απο την κουραση εχω καλη εγκυμοσυνη οποτε με βοηθαει πολυ. Γενικως και πριν ειχα τετοιους ρυθμους και ειμαι συνηθισμενη. Υπαρχουν βεβαια και μερες που σερνομαι. Αντε λιγο σου εμεινε με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου. Απο εδω και περα θα σκεφτεσαι αυτο και μονο

Σε ευχαριστω πολυ!!ακομα δεν το πιστευω!!με το καλο σε ολες μας! σας ζηλευω λιγο τις μαμαδες,τα εχετε βγαλει περα ηδη μια φορα με επιτυχια.εχω αγχωθει τοσο με αυτα που ακουω για τον πρωτο καιρο με το μωρο που πραγματικα εχω πανικοβληθει,σκεφτομαι εαν θα τα καταφερω κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mommy2be είπε:

 

Σε ευχαριστω πολυ!!ακομα δεν το πιστευω!!με το καλο σε ολες μας! σας ζηλευω λιγο τις μαμαδες,τα εχετε βγαλει περα ηδη μια φορα με επιτυχια.εχω αγχωθει τοσο με αυτα που ακουω για τον πρωτο καιρο με το μωρο που πραγματικα εχω πανικοβληθει,σκεφτομαι εαν θα τα καταφερω κλπ κλπ

Μια χαρα θα τα πας μην αγχωνεσαι καθολου. Ισα ισα θα εχεις ολο το χρονο που χρειαζεται για να μαθεις το μωρακι σου και να σε μαθει κι αυτο. Λαθη θα κανεις εννοειται αλλα ειναι κι αυτα μερος της μητροτητας. Με υπομονη ολα γινονται αυτο να θυμασαι και επισης πως τιποτα δεν ειναι μονιμο. Οι δυσκολες μερες θα περασουν θα μεγαλωσουν τα παιδακια μας θα μας γραφουν και θα λεμε τι καλα που ηταν μικρα. Ε καλα θα απολαμβανουμε και την ησυχια μας που και που χαχα 

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε; 

Ποιες είστε από Θεσσαλονίκη και πού θα γεννήσετε;

Είμαι μεταξύ Διαβαλκανικού και Γενικής κλινικής. Μήπως έχει καμιά προηγούμενη εμπειρία από αυτές τις 2 να τις συγκρίνουμε και να αποφασίσουμε ευκολότερα; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Πηγα στον γιατρο και το μωρο εχει φυσιολογικη ανάπτυξη! Πολυ χάρηκα. Μου ειπαν οτι του Αι Γιαννιου θα γεννησω! Τωρα εννοουν την μερα ή την βδομαδα, δεν ξερω? Οι προγραμματισμενες καισαρικες ξερω πως πεμπτη και παρασκευη γινονται, αρα 9 ή 10. Εκτος και αν ειμαστε πολλες χαχαχαχαχα 

Κοριτσια 3 βδομαδες μου εμειναν και το αγχος στο κοκκινο χτυπησε

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...