Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Μπραβο και να σου ζησει. Απολαυσε τωρα!

Κοριτσια πολυ πονο τραβαω και δεν κοιμαμαι καθολου. Ζωντανή νεκρη ειμαι. Κανονικες συσπασεις εδω και 2 μερες αλλα καθε τέταρτο. Με τρελούς πονους περιοδου. Πηγα να με δουν και μου ειπαν μονο οταν θα ειναι κατω του 10λεπτου και το ραντεβου για καισαρική παραμενει στις 10 του μηνα, σε λιγες μερες δηλαδη. 

Κουραγιο κοπελα μου.Λιγο εμεινε ετσι οπως τα γραφεις δε νομιζω να φτασεις μεχρι τοτε. Το μωρακι σου φαινεται πως θελει να βγει νωριτερα.

  • Μου αρέσει 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Μπραβο και να σου ζησει. Απολαυσε τωρα!

Κοριτσια πολυ πονο τραβαω και δεν κοιμαμαι καθολου. Ζωντανή νεκρη ειμαι. Κανονικες συσπασεις εδω και 2 μερες αλλα καθε τέταρτο. Με τρελούς πονους περιοδου. Πηγα να με δουν και μου ειπαν μονο οταν θα ειναι κατω του 10λεπτου και το ραντεβου για καισαρική παραμενει στις 10 του μηνα, σε λιγες μερες δηλαδη. 

Τα ίδια έλεγε και η @boukitsa123 πριν καμιά εβδομάδα. 

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

"Ήταν κάποτε ένα κορίτσι που ονειρεύτηκε να βγει από το σκοτάδι της και να ζήσει στο φως 28 χρόνια μετά κατάφερε να σκοτώσει τους δαίμονες της και είχε την μεγαλύτερη τύχη που θα μπορούσε να έχει κανείς απέκτησε 3 μικρά θαύματα που έκρυβαν μέσα τους κάτι από το χαμένο της φως. 

Ανήμερα των γενεθλίων της λοιπόν (4/4/2020) ήρθε στον κόσμο μια μικρή νεράιδα για να της θύμιζει πως για να βγεις στο φως πρέπει να διασχίσεις το σκοτάδι. 

Κι έτσι το κορίτσι δεν είναι πια θαμπό ούτε μόνο του έχει τώρα το δικό της θαυματάκι που θα το αγαπάει και θα το φροντίζει μια ζωή."

Η "συμμορία" μεγάλωσε κορίτσια μου είχα έναν δύσκολο τοκετό 11 ωρών όμως τώρα την βλέπω και λέω θεέ μου που την χώρας τόση ομορφιά. Δεν μπορεί να είναι κόρη μου ετούτο το πλάσμα. Είμαι στο δωμάτιο τώρα και περιμένω να μου την φέρουν από στιγμή σε στιγμή. Γέννησα φτ και τα οφείλω όλα στον εξαιρετικό γιατρό μου που πραγματικά νιώθω τόσο τυχερή που τον γνώρισα. Η κορούλα μου γεννήθηκε λοιπόν ανήμερα των γενεθλίων μου και ζυγίζει 2980. Εύχομαι όλες να γεννήσετε και να ζήσετε κι εσείς το δικό σας θαύμα. Σας ευχαριστώ για το ταξίδι αυτό που το μοιραστήκαμε. Α και για την ιστορία μου έβαλαν επισκληρίδειο αλλά επειδή επιβράδυνε τον τοκετό το πήγα όλο στο τέλος χωρίς αφού το έζησα κορίτσια και αυτό τα έχω ζήσει όλα. 

Σας φιλω όλες μια μια και ας μη σας ξέρω :)

Να σας ζήσει η μπουμπού! Να ειναι γερή και δυνατή!!! Θα είστε η μια για την άλλη το πιο όμορφο δώρο! ❤

Νιωθει καμια αλλη σαν μικρο σκισιμο απο κατω; Πονο στις κλειδωσεις του ποδιου στη λεκανη; (αυτο με ανησυχει λιγοτερο)

Επεξεργάστηκαν by charma91
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Μας συγκινήσες με την περιγραφή σου Μπουκιτσα!! Να σας ζήσει η πριγκίπισσα σας, να τη χαίρεστε, να την καμαρώνετε! Πολύ ξαφνικό ε; 

Αμ είχα πόνους 2 μέρες σερί αλλά όχι 5λεπτους μου ξεκίνησαν οι 5λεπτοι χθες μετά τις 5 το απόγευμα και πήγα στο μαιευτήριο στις 9 το βράδυ και 10 με έβαλαν μέσα. 

@Καντι γλυκό μου κορίτσι εμείς έχουμε ιδιαίτερη σχέση σου εύχομαι λοιπόν το 2020 να σε κάνει να πιστέψεις στα θαύματα όχι από τα επουράνια τα άλλα τα ανθρώπινα σου στέλνω πολλά φιλιά και πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη :)

 

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις ευχές τους :x

@Stelloudiaοπότε βρεις χρόνο κορίτσι πες μου πιο μοντέλο της nuk έχεις και εννοείς ότι αν βάλεις το νερό βρασμένο στους 100 στο κάνει 40;

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Αμ είχα πόνους 2 μέρες σερί αλλά όχι 5λεπτους μου ξεκίνησαν οι 5λεπτοι χθες μετά τις 5 το απόγευμα και πήγα στο μαιευτήριο στις 9 το βράδυ και 10 με έβαλαν μέσα. 

@Καντι γλυκό μου κορίτσι εμείς έχουμε ιδιαίτερη σχέση σου εύχομαι λοιπόν το 2020 να σε κάνει να πιστέψεις στα θαύματα όχι από τα επουράνια τα άλλα τα ανθρώπινα σου στέλνω πολλά φιλιά και πολύ πολύ μπεμπεδόσκονη :)

 

 

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις ευχές τους :x

@Stelloudiaοπότε βρεις χρόνο κορίτσι πες μου πιο μοντέλο της nuk έχεις και εννοείς ότι αν βάλεις το νερό βρασμένο στους 100 στο κάνει 40;

Να σ ζησει η μπεμπουλα καλη αναρρωση!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, charma91 είπε:

Να σας ζήσει η μπουμπού! Να ειναι γερή και δυνατή!!! Θα είστε η μια για την άλλη το πιο όμορφο δώρο! ❤

Νιωθει καμια αλλη σαν μικρο σκισιμο απο κατω; Πονο στις κλειδωσεις του ποδιου στη λεκανη; (αυτο με ανησυχει λιγοτερο)

Ναι και εγώ νιώθω που και που σαν να προσπαθεί να βγει ο μπέμπης και σκαβει με τα χεράκια του

  • Μου αρέσει 4

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες όσες πάτε για φτ να περπατάτε πεζοπορία να μπει το παιδί στην λεκάνη εμένα ο ντοκ με ξεχιέσε που δεν περπατούσα οι δουλειές του σπιτιού δεν πιάνονται. 

  • Μου αρέσει 3

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Ναι και εγώ νιώθω που και που σαν να προσπαθεί να βγει ο μπέμπης και σκαβει με τα χεράκια του

Σημερα ειχε καλη μερα κ βγηκα για χαλαρο περπατημα (οχι κατι υπερβολικο, μιση ωρα μαξ) κ αρχισα να το νιωθω.. Αντε να δουμε! Ελπιζω να ειναι μια καλη ενδειξη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, charma91 είπε:

Σημερα ειχε καλη μερα κ βγηκα για χαλαρο περπατημα (οχι κατι υπερβολικο, μιση ωρα μαξ) κ αρχισα να το νιωθω.. Αντε να δουμε! Ελπιζω να ειναι μια καλη ενδειξη

Κορίτσι πότε έχει πητ;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσι πότε έχει πητ;

19/1

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Όντως σήμερα είχε πολύ ωραία μέρα,πήρα κ εγώ τους δρόμους, αγόρασα και μια μπάλα πιλατες και κάνω ασκήσεις. Αλλά κανένας πόνος ακόμη.

Κι εγω εχω μια παρατημενη 2-3 χρονια κ θα την φουσκωσω να ξεκινησω απο αυριο μπας κ κατεβει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

"Ήταν κάποτε ένα κορίτσι που ονειρεύτηκε να βγει από το σκοτάδι της και να ζήσει στο φως 28 χρόνια μετά κατάφερε να σκοτώσει τους δαίμονες της και είχε την μεγαλύτερη τύχη που θα μπορούσε να έχει κανείς απέκτησε 3 μικρά θαύματα που έκρυβαν μέσα τους κάτι από το χαμένο της φως. 

Ανήμερα των γενεθλίων της λοιπόν (4/4/2020) ήρθε στον κόσμο μια μικρή νεράιδα για να της θύμιζει πως για να βγεις στο φως πρέπει να διασχίσεις το σκοτάδι. 

Κι έτσι το κορίτσι δεν είναι πια θαμπό ούτε μόνο του έχει τώρα το δικό της θαυματάκι που θα το αγαπάει και θα το φροντίζει μια ζωή."

Η "συμμορία" μεγάλωσε κορίτσια μου είχα έναν δύσκολο τοκετό 11 ωρών όμως τώρα την βλέπω και λέω θεέ μου που την χώρας τόση ομορφιά. Δεν μπορεί να είναι κόρη μου ετούτο το πλάσμα. Είμαι στο δωμάτιο τώρα και περιμένω να μου την φέρουν από στιγμή σε στιγμή. Γέννησα φτ και τα οφείλω όλα στον εξαιρετικό γιατρό μου που πραγματικά νιώθω τόσο τυχερή που τον γνώρισα. Η κορούλα μου γεννήθηκε λοιπόν ανήμερα των γενεθλίων μου και ζυγίζει 2980. Εύχομαι όλες να γεννήσετε και να ζήσετε κι εσείς το δικό σας θαύμα. Σας ευχαριστώ για το ταξίδι αυτό που το μοιραστήκαμε. Α και για την ιστορία μου έβαλαν επισκληρίδειο αλλά επειδή επιβράδυνε τον τοκετό το πήγα όλο στο τέλος χωρίς αφού το έζησα κορίτσια και αυτό τα έχω ζήσει όλα. 

Σας φιλω όλες μια μια και ας μη σας ξέρω :)

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Να χαίρεσαι κια τα γενέθλιά σου και το μωρακι σου να είναι τυχερό και υγιές πάντα. Σε αγκαλιάζω και σε φιλώ!! 

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Το νερό που βάζεις είναι κρύο και το ζεσταίνει;

Εγώ παρούσα.... θα σας περιμένω όλες να γεννήσετε...η boukitsa δεν έχει δώσει σημάδια, αλλά έχω κάνει πρόβλεψη για μετά του αη Γιαννιού! Χθες το βράδυ με πήρε ο ύπνος με το μαλοξ στο στόμα και μετά τη μία ώρα που σηκώθηκα, ήταν ακόμα εκεί... :D! Πολύ νύστα όμως...μα πάρα πολύ!!! 

Κατερίνα για να συνεχίζεις τη δουλειά κι εσύ φαντάζομαι συνεχίζεις και να οδηγείς, ε; Μην κάνω μόνο εγώ κουλά...

Ναι αποστειρωνω τα μπιμπερό βράζω νερό τα γεμίζω και ψυγείο και όποτε πεινάει ο μικρός το βάζω κατευθείαν απο το ψυγείο και το ζεσταίνει και φτιάχνω το γάλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...