Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Ele@n είπε:

Πολλή ησυχία έπεσε... Γέννησε άλλη κοπέλα;;;; Μέχρι το τέλος με βλέπω να μένω μόνη εδώ....:lol:

Εγώ παρούσα εδώ χωρίς κανένα σημάδι!! 

Μαζι θα απομεινουμε:-P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ κορίτσια αύριο πάω σπιτάκι μου η μπεμπούλα είναι πολύ καλή τρώει καλά της έδωσα λίγο παραπάνω σε 1 γεύμα αλλά το έβγαλε οπότε τώρα της δίνω λιγότερο κάθε φορά και αν πεινάσει πάλι τότε ξαναδίνω έκανα απογαλακτισμό και περιμένω να μην βγάζει καθόλου τπτ το στήθος μου δοκίμασα το θήλαστρο και ενώ το στήθος μου είχε γάλα μόλις το έβαζα στο μηχάνημα έκλαιγα και το σταμάτησα. Ελπίζω να με συγχωρήσει που δεν της έδωσα το γάλα μου την λατρεύω όμως κι αυτό δεν το αλλάζει κανένα γάλα. Αφήστε κορίτσια θυμάμαι τις αγωνίες της 1ης χοριακής των υπερήχων και τώρα έχω το σποράκι μου δίπλα μου. 

  • Μου αρέσει 7

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Πολλή ησυχία έπεσε... Γέννησε άλλη κοπέλα;;;; Μέχρι το τέλος με βλέπω να μένω μόνη εδώ....:lol:

Σε προσκαλώ και σε προκαλω να έρθεις σπίτι μου να δεις πόσο θα εκτιμήσεις την ησυχία χαχα. Ολη μέρα γκρίνια κλάμα νεύρα πόση υπομονή να κάνει μια μάνα και στην κατάσταση μου φυσικά. Δεν ξέρω τι φταίει αλλά η κατάσταση δεν παλεύεται. Απορώ πως αντέχει ο μπέμπης και δεν έχει βγει ο καημένος ακόμη. Τίποτα δε νιώθω ακόμα όλα φυσιολογικά. Μαζί φαίνεται πως θα μεινουμε μέχρι το τέλος. 

 

Just now, Agapakiii είπε:

Εγώ παρούσα εδώ χωρίς κανένα σημάδι!! 

Μαζι θα απομεινουμε:-P

Και εγώ μαζί σας κορίτσια

Just now, boukitsa123 είπε:

Εγώ κορίτσια αύριο πάω σπιτάκι μου η μπεμπούλα είναι πολύ καλή τρώει καλά της έδωσα λίγο παραπάνω σε 1 γεύμα αλλά το έβγαλε οπότε τώρα της δίνω λιγότερο κάθε φορά και αν πεινάσει πάλι τότε ξαναδίνω έκανα απογαλακτισμό και περιμένω να μην βγάζει καθόλου τπτ το στήθος μου δοκίμασα το θήλαστρο και ενώ το στήθος μου είχε γάλα μόλις το έβαζα στο μηχάνημα έκλαιγα και το σταμάτησα. Ελπίζω να με συγχωρήσει που δεν της έδωσα το γάλα μου την λατρεύω όμως κι αυτό δεν το αλλάζει κανένα γάλα. Αφήστε κορίτσια θυμάμαι τις αγωνίες της 1ης χοριακής των υπερήχων και τώρα έχω το σποράκι μου δίπλα μου. 

Μην αγχώνεσαι βρε όλα καλά θα πάνε αφού τρώει η μπουμπου. Μη νιώθεις τύψεις κοίτα να είσαι εσύ καλά και ήρεμη γιατί έχεις αγώνα τώρα που θα πας σπίτι.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εγώ κορίτσια αύριο πάω σπιτάκι μου η μπεμπούλα είναι πολύ καλή τρώει καλά της έδωσα λίγο παραπάνω σε 1 γεύμα αλλά το έβγαλε οπότε τώρα της δίνω λιγότερο κάθε φορά και αν πεινάσει πάλι τότε ξαναδίνω έκανα απογαλακτισμό και περιμένω να μην βγάζει καθόλου τπτ το στήθος μου δοκίμασα το θήλαστρο και ενώ το στήθος μου είχε γάλα μόλις το έβαζα στο μηχάνημα έκλαιγα και το σταμάτησα. Ελπίζω να με συγχωρήσει που δεν της έδωσα το γάλα μου την λατρεύω όμως κι αυτό δεν το αλλάζει κανένα γάλα. Αφήστε κορίτσια θυμάμαι τις αγωνίες της 1ης χοριακής των υπερήχων και τώρα έχω το σποράκι μου δίπλα μου. 

Τα παιδάκια σου θέλουν μια χαρούμενη μαμά!!! Αυτό με τον απογαλακτισμό θέλω να μου πεις σε ποιον το ζήτησες να σε βοηθήσει να το κάνεις. 

@katerina04, η αλήθεια είναι ότι τις απολαμβάνω αυτές τις στιγμές ησυχίας, γιατί ξέρω πόσο θα μου λείψουν. Κάτι μου λέει μάλλον ότι ο μικρός θα είναι ταλιμπαν, διαίσθηση μάλλον καθότι αγοράκι! Αφού σήμερα ξυπνήσαμε 12 και λέω στον άντρα μου κοιμήσου τώρα που μπορείς. Αλλά φάση είναι και αυτή θα περάσει. Θα μεγαλώσουν και θα προσαρμοστούν και τα μικράκια. Εγώ το έχω ξαναπεί ότι σας θαυμάζω όσες είστε έγκυες και μεγαλώνετε και άλλο μικρό παιδάκι.Θέλει κότσια... 

 

 

Just now, Agapakiii είπε:

Εγώ παρούσα εδώ χωρίς κανένα σημάδι!! 

Μαζι θα απομεινουμε:-P

Ε, όχι εντάξει προπορεύεσαι...μην το χωνέψεις κιόλας... να το γεννήσουμε θέλουμε!!!:lol:

  • Χαχα 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Εγώ παρούσα εδώ χωρίς κανένα σημάδι!! 

Μαζι θα απομεινουμε:-P

Κι εγω παρούσα...!

Ασχολουμαι με κοπτικη ραπτικη (οντας αρχαρια) για να ξεχαστω να περασει η ωρα! Δεν περνάει κ το αποτελεσμα της προσπαθειας μετριο! Τουλαχιστον με χαλαρωνει...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ele@n είπε:

Τα παιδάκια σου θέλουν μια χαρούμενη μαμά!!! Αυτό με τον απογαλακτισμό θέλω να μου πεις σε ποιον το ζήτησες να σε βοηθήσει να το κάνεις. 

@katerina04, η αλήθεια είναι ότι τις απολαμβάνω αυτές τις στιγμές ησυχίας, γιατί ξέρω πόσο θα μου λείψουν. Κάτι μου λέει μάλλον ότι ο μικρός θα είναι ταλιμπαν, διαίσθηση μάλλον καθότι αγοράκι! Αφού σήμερα ξυπνήσαμε 12 και λέω στον άντρα μου κοιμήσου τώρα που μπορείς. Αλλά φάση είναι και αυτή θα περάσει. Θα μεγαλώσουν και θα προσαρμοστούν και τα μικράκια. Εγώ το έχω ξαναπεί ότι σας θαυμάζω όσες είστε έγκυες και μεγαλώνετε και άλλο μικρό παιδάκι.Θέλει κότσια... 

 

 

Ε, όχι εντάξει προπορεύεσαι...μην το χωνέψεις κιόλας... να το γεννήσουμε θέλουμε!!!:lol:

Dostinex μου έδωσε ο γυναικολόγος μου και μου το δίνουν οι νοσοκόμες τις ώρες που τους έχει πει εκείνος επίσης δεν πιάνω καθόλου το στήθος ζούληγμα κτλπ για να μην του δίνω ερέθισμα. 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Τα παιδάκια σου θέλουν μια χαρούμενη μαμά!!! Αυτό με τον απογαλακτισμό θέλω να μου πεις σε ποιον το ζήτησες να σε βοηθήσει να το κάνεις. 

@katerina04, η αλήθεια είναι ότι τις απολαμβάνω αυτές τις στιγμές ησυχίας, γιατί ξέρω πόσο θα μου λείψουν. Κάτι μου λέει μάλλον ότι ο μικρός θα είναι ταλιμπαν, διαίσθηση μάλλον καθότι αγοράκι! Αφού σήμερα ξυπνήσαμε 12 και λέω στον άντρα μου κοιμήσου τώρα που μπορείς. Αλλά φάση είναι και αυτή θα περάσει. Θα μεγαλώσουν και θα προσαρμοστούν και τα μικράκια. Εγώ το έχω ξαναπεί ότι σας θαυμάζω όσες είστε έγκυες και μεγαλώνετε και άλλο μικρό παιδάκι.Θέλει κότσια... 

 

 

Ε, όχι εντάξει προπορεύεσαι...μην το χωνέψεις κιόλας... να το γεννήσουμε θέλουμε!!!:lol:

Έτσι είναι όπως τα λες απολαύστε το όσο διαρκεί. Μετά βέβαια πέρα από την κούραση δεν συγκρίνεται η χαρά που νιώθεις θα το δεις. Και ας γκρινιάζουνε χαλάλι τους. Εκεί που σου σπάνε τα νευρα λένε ή κάνουν κάτι και σε σκλαβώνουν. Η δικιά τώρα εκεί που έτρωγε μου λέει μανουλιτσα είσαι η καλύτερη σ'αγαπάω και δε θα σ'αφήσω ποτέ. Αυτό ήταν με ελιωσε

  • Μου αρέσει 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Έτσι είναι όπως τα λες απολαύστε το όσο διαρκεί. Μετά βέβαια πέρα από την κούραση δεν συγκρίνεται η χαρά που νιώθεις θα το δεις. Και ας γκρινιάζουνε χαλάλι τους. Εκεί που σου σπάνε τα νευρα λένε ή κάνουν κάτι και σε σκλαβώνουν. Η δικιά τώρα εκεί που έτρωγε μου λέει μανουλιτσα είσαι η καλύτερη σ'αγαπάω και δε θα σ'αφήσω ποτέ. Αυτό ήταν με ελιωσε

Α, μωρέ η γλυκούλα!!! Η κάθε ηλικία των μικρών έχει τη χάρη της, αλλά όταν αρχίζουν και επικοινωνούν εκεί δίνουν ρέστα.  

Άσε και είμαι και υπναρού... όπου με βάλεις αν νυστάζω κοιμάμαι... Ευτυχώς ο σύζυγος είναι συνεργάσιμος...δεν πιστεύω να αλλάξει γνώμη αργότερα....:D

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρουσα κι εγώ με φουλ πονακια περιόδου και τσιμπήματα όλη μέρα. Περπατησα βέβαια και γύρω στα 3χιλιομετρα. Επίσης παρατήρησα ότι έχω λεκέδες από γάλα, είναι φυσιολογικό να τρέχει λίγο; 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Παρουσα κι εγω!

Πώς νιωθεις σήμερα?

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Παρουσα κι εγώ με φουλ πονακια περιόδου και τσιμπήματα όλη μέρα. Περπατησα βέβαια και γύρω στα 3χιλιομετρα. Επίσης παρατήρησα ότι έχω λεκέδες από γάλα, είναι φυσιολογικό να τρέχει λίγο; 

Άρχισες και εσύ τα πονακια  βλέπω. Εγώ τίποτα ακόμα. Το γάλα είναι φυσιολογικό. Το στήθος μου τρέχει εδώ και καιρό και σήμερα που το πάτησε η μικρή πετάχτηκε. 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Παρουσα κι εγώ με φουλ πονακια περιόδου και τσιμπήματα όλη μέρα. Περπατησα βέβαια και γύρω στα 3χιλιομετρα. Επίσης παρατήρησα ότι έχω λεκέδες από γάλα, είναι φυσιολογικό να τρέχει λίγο; 

Το γάλα θα σου τρέχει ποτάμι μόλις κατέβει 

  • Μπερδεμένη/-ος 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Πώς νιωθεις σήμερα?

Άρχισες και εσύ τα πονακια  βλέπω. Εγώ τίποτα ακόμα. Το γάλα είναι φυσιολογικό. Το στήθος μου τρέχει εδώ και καιρό και σήμερα που το πάτησε η μικρή πετάχτηκε. 

Τα επιθέματα κάνουν δουλειά;;;;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα και εγω. Θα γεννησω περιπου στις 20 με 23 του μηνός . Προγραμματισμένη καισαρική θα κανω. Σήμερα φυσαει σαν τρελός ο αέρας σε εμάς . Δε βγαίνω εξω ουτε για πλάκα . Έχω βαρύνει τοσο που περπατάω 10 λεπτά και κουράζομαι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...