Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

On 1/6/2019 at 7:12 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

@Kerma2020 συγχαρητήρια έχεις ακούσει τικ τακ τικ τακ;

Κορίτσια βάλτε τικερακια να ξέρουμε εβδομάδες 

Ελπιζω να ακούσω σήμερα το βράδυ που θα πάω στο γιατρό. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, boukitsa123 είπε:

Τικ τακ τικ τακ η πιο όμορφη μελωδία του κόσμου από ένα σποράκι μικρό μικρό αλλά πανέμορφο 102 παλμούς μου έγραψε εξετάσεις και θα πάω να με δει στις 13/6 πάλι :)

Μπράβο!!Αντε να ηρεμούμε όλες σιγα σιγα!!

Just now, Kerma2020 είπε:

Ελπιζω να ακούσω σήμερα το βράδυ που θα πάω στο γιατρό. 

Με το καλό να ακούσεις!Δυνατη σαν το καλπασμο του αλογου!

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, έχει καμία από σας πονοκεφάλους; Έχει από χθες το πρωί που δε με αφήνει το κεφάλι μου.. αριστερα και πίσω από το μάτι,νιώθω ότι χτυπάνε οι φλέβες μου δυνατά. Δε μπορώ να πάρω και παυσίπονο σε αυτή τη φάση. 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια μου, έχει καμία από σας πονοκεφάλους; Έχει από χθες το πρωί που δε με αφήνει το κεφάλι μου.. αριστερα και πίσω από το μάτι,νιώθω ότι χτυπάνε οι φλέβες μου δυνατά. Δε μπορώ να πάρω και παυσίπονο σε αυτή τη φάση. 

Εγω έχω όχι κάθε μέρα αλλά όταν με πιάνει παίρνω depon maximum 

Ρε κορίτσια το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο και με σφάζει εσάς σας έχει πρηστεί ή να σας πονάει; 

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marillia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ εύχομαι σε όλες με γερά μωράκια κ ότι άλλο επιθυμείτε!!Εγώ έκανα την πρώτη εξωσωματική κ την Τετάρτη η πρώτη μου χοριακή ήταν 450!!Εκανα σήμερα ξανά μετά απο 5 μέρες κ είναι 1800!!Θα έλεγα δν ενθουσιάστηκα!!Σήμερα έχουμε τον πρώτο υπέρηχο για σάκο!!Πριν 2,5 χρόνια είχα μια παλίνδρομη απο φυσική σύλληψη οπότε καταλαβαίνεται φοβάμαι!!Ελπίζω να ήρθα κ να μείνω παρέα σας!!Κ πάλι σας εύχομαι τα 

Καλώς μας ήρθες κορίτσι!!όλα να πάνε τέλεια!!ο φόβος λογικός!το έχουμε περασει πολλές!!δεν ειναι καθε φορα ίδια όμως!!οι πιθανότητες είναι υπερ μας!σου εύχομαι τα καλυτερα!!

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια μου, έχει καμία από σας πονοκεφάλους; Έχει από χθες το πρωί που δε με αφήνει το κεφάλι μου.. αριστερα και πίσω από το μάτι,νιώθω ότι χτυπάνε οι φλέβες μου δυνατά. Δε μπορώ να πάρω και παυσίπονο σε αυτή τη φάση. 

Και εμενα με πιανουν!!έντονα μερικές φορες..ηρεμω σε σκοτεινο δωματιο με χαλαρωτικη μουσικη και κλειστα τα ματια..λένε οτι οι πονοκεφαλοι σημαινουν αγορι...(εεε να μην πω και κατι απο τις παλιες..με εχει πρηξει η γιαγια μου))

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

askg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marillia είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ εύχομαι σε όλες με γερά μωράκια κ ότι άλλο επιθυμείτε!!Εγώ έκανα την πρώτη εξωσωματική κ την Τετάρτη η πρώτη μου χοριακή ήταν 450!!Εκανα σήμερα ξανά μετά απο 5 μέρες κ είναι 1800!!Θα έλεγα δν ενθουσιάστηκα!!Σήμερα έχουμε τον πρώτο υπέρηχο για σάκο!!Πριν 2,5 χρόνια είχα μια παλίνδρομη απο φυσική σύλληψη οπότε καταλαβαίνεται φοβάμαι!!Ελπίζω να ήρθα κ να μείνω παρέα σας!!Κ πάλι σας εύχομαι τα καλύτερα!!!

Καλώς το κορίτσι το καλό! Περιμένουμε νέα σου κοριτσάκι μου! Εδώ θα μείνεις καλέ που θα πας;;; 

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Κορίτσια μου, έχει καμία από σας πονοκεφάλους; Έχει από χθες το πρωί που δε με αφήνει το κεφάλι μου.. αριστερα και πίσω από το μάτι,νιώθω ότι χτυπάνε οι φλέβες μου δυνατά. Δε μπορώ να πάρω και παυσίπονο σε αυτή τη φάση. 

Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω πολλούς πονοκεφάλους αλλά ντεπον παίρνω κοριτσάκι μου... 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εγω έχω όχι κάθε μέρα αλλά όταν με πιάνει παίρνω depon maximum 

Ρε κορίτσια το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο και με σφάζει εσάς σας έχει πρηστεί ή να σας πονάει; 

Ευχαριστώ πολύ! Ναι φυσικά,το στήθος τούμπανο,δε πολυχωρανε στα σουτιέν,πρέπει να αγοράσουμε καινούργια! Και εννοείται ότι δεν τολμάω να τα ακουμπήσω, πόνος!!!!!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι φυσικά,το στήθος τούμπανο,δε πολυχωρανε στα σουτιέν,πρέπει να αγοράσουμε καινούργια! Και εννοείται ότι δεν τολμάω να τα ακουμπήσω, πόνος!!!!!!!

Εμένα από εκεί που ήταν σαν κρεμασμένα σακιά έχουν γίνει σαν μπετόν αρμέ :razz:

  • Χαχα 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εγω έχω όχι κάθε μέρα αλλά όταν με πιάνει παίρνω depon maximum 

Ρε κορίτσια το στήθος μου έχει γίνει τούμπανο και με σφάζει εσάς σας έχει πρηστεί ή να σας πονάει; 

Εμένα εχει πρηστει και δεν μπορεις ουτε να το ακουμπησεις ειδικα στα πλαγια..απο την αρχη σχεδον συμβαινει αυτο..

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΦαιηΚατς το στήθος σου σου έχει πρηστεί εμένα έχει γίνει τούμπανο και με σφάζει κιόλας 

Όχι κοριτσάκι μου καθόλου! Μου είπε η γυναικολογος ότι επειδή θήλαζα μέχρι πριν 1 μήνα δεν θα πρηστεί ούτε θα πονάει γιατί είναι συνηθισμένο από τον θηλασμό. 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι φυσικά,το στήθος τούμπανο,δε πολυχωρανε στα σουτιέν,πρέπει να αγοράσουμε καινούργια! Και εννοείται ότι δεν τολμάω να τα ακουμπήσω, πόνος!!!!!!!

Η πλάκα είναι πως από αυτό καταλαβα ότι είμαι έγκυος... όποτε καταλαβαίνεις πόνο. 

πρίν από 16 λεπτά , boukitsa123 είπε:

@marilia πες μας μόλις έχεις νέα

Κι εσύ @Kerma2020

Νιώθω τόσο όμορφα που είστε εδώ ! Ο σύντροφος μου το θέλει μεν αλλά το έχει περάσει άλλες δυο φορές με αποτέλεσμα να είναι χαλαρός και επίσης είναι άντρας όποτε δεν καταλαβαίνει το ίδιο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...