Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

το σημειώνω....χαχαχαχαχα 

Είσαι τρεληηη χαχαχχαχα!!!!!!

@boukitsa123 και εγώ στην αρχή χρησιμοποιούσα μια φορά στο τόσο σαπούνι αλλά μετα διαπίστωσα ότι θέλουν ένα περασμα πριν μπουν στην αποστείρωση με σαπούνι και καλό ξεβγαλμα!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

το σημειώνω....χαχαχαχαχα 

Φρινι,σημείωνε και βρεφικό σαπουνακι! Αλλά άσε το κινητό και πιες τον καφέ σου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Είσαι τρεληηη χαχαχχαχα!!!!!!

@boukitsa123 και εγώ στην αρχή χρησιμοποιούσα μια φορά στο τόσο σαπούνι αλλά μετα διαπίστωσα ότι θέλουν ένα περασμα πριν μπουν στην αποστείρωση με σαπούνι και καλό ξεβγαλμα!

Φρινι,σημείωνε και βρεφικό σαπουνακι! Αλλά άσε το κινητό και πιες τον καφέ σου!

ρο σημειώνω κ αυτό....αλλα δεν ξερω πιο να παρω...αχχαχαχαχαχα θα μ πεις μετα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μια φορά την ημέρα εκεί που μπαίνει το νερό του θα βάζεις λευκό ξύδι και θα τον βάζεις σε λειτουργία και μετά θα ξεπλενεις με νερό έχω ακούσει και για λεμόνι αλλά εγώ τον έκανα με ξύδι!

Τον πλένω με ξύδι και ξεπλένω και τα μπιμπερό αλλά θα πάω να πάρω κι άλλα γυάλινα τα πλαστικά πολύ βρώμα μαζεύουν. Ειδικά τα βραδινά που δεν τα πλένω μέσα στο άγριο σκοτάδι. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κορίτσι ποιον θερμαντήρα είχες; 

@Rafaelatarzan κοντεύεις κορίτσι καλέ Φρύνη σε λένε εγώ νόμιζα ραφαέλα 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Τον πλένω με ξύδι και ξεπλένω και τα μπιμπερό αλλά θα πάω να πάρω κι άλλα γυάλινα τα πλαστικά πολύ βρώμα μαζεύουν. Ειδικά τα βραδινά που δεν τα πλένω μέσα στο άγριο σκοτάδι. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κορίτσι ποιον θερμαντήρα είχες; 

@Rafaelatarzan κοντεύεις κορίτσι καλέ Φρύνη σε λένε εγώ νόμιζα ραφαέλα 

κοντεύω μπουκιτσα μ ναι...αχχαχαχα εγω ν απω γυαλινα πήρα μπουκάλια...πλαστικά μ είπαν πιο μετά...δςν ξέρω όμως...λεω τα δικα μ εγω...αχχαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κοντεύω μπουκιτσα μ ναι...αχχαχαχα εγω ν απω γυαλινα πήρα μπουκάλια...πλαστικά μ είπαν πιο μετά...δςν ξέρω όμως...λεω τα δικα μ εγω...αχχαχαχαχα 

Ποια εταιρία έχεις πάρει; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Ποια εταιρία έχεις πάρει; 

πήρα τις nuk....3 μεγάλα 2 μικρά για κολικούς μ είπαν...κ 3 τις τσίκο  μεγάλα...αυτα ....να παρω κ αλλα τι λες???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πήρα τις nuk....3 μεγάλα 2 μικρά για κολικούς μ είπαν...κ 3 τις τσίκο  μεγάλα...αυτα ....να παρω κ αλλα τι λες???

7-8 καλά θεωρώ είναι όχι όλα μικρά εγώ θέλω να της πάρω της avent τα γυάλινα τα nuk τα first choice δεν με τρέλαναν τα natural της έκατσαν καλύτερα 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πήρα τις nuk....3 μεγάλα 2 μικρά για κολικούς μ είπαν...κ 3 τις τσίκο  μεγάλα...αυτα ....να παρω κ αλλα τι λες???

στο μητέρα που γέννησα αν γεννήσεις εκεί θα σου δώσουν και από εκεί μπιμπερό 

Αποστειρωτή πήρα τον Avent 4in1 

Κορίτσια έχει εκπτώσεις σε ρούχα και παπούτσια στα παιδικά τρέχτε να ψωνίσετε :tongue::wub:


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

7-8 καλά θεωρώ είναι όχι όλα μικρά εγώ θέλω να της πάρω της avent τα γυάλινα τα nuk τα first choice δεν με τρέλαναν τα natural της έκατσαν καλύτερα 

στο μητέρα που γέννησα αν γεννήσεις εκεί θα σου δώσουν και από εκεί μπιμπερό 

Αποστειρωτή πήρα τον Avent 4in1 

Κορίτσια έχει εκπτώσεις σε ρούχα και παπούτσια στα παιδικά τρέχτε να ψωνίσετε :tongue::wub:

νια εκεί θα γεννήσω...αρα οκ δεν παίρνω αλλα...αποστειρωτη μ έδωσαν να σ πω...μάρκα δεν ξερω αλλα παίρνει 8 μπουκάλια...αχαχαχαχαα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ρο σημειώνω κ αυτό....αλλα δεν ξερω πιο να παρω...αχχαχαχαχαχα θα μ πεις μετα...

Θα σου πω ναι;!!!

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

Τον πλένω με ξύδι και ξεπλένω και τα μπιμπερό αλλά θα πάω να πάρω κι άλλα γυάλινα τα πλαστικά πολύ βρώμα μαζεύουν. Ειδικά τα βραδινά που δεν τα πλένω μέσα στο άγριο σκοτάδι. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κορίτσι ποιον θερμαντήρα είχες; 

@Rafaelatarzan κοντεύεις κορίτσι καλέ Φρύνη σε λένε εγώ νόμιζα ραφαέλα 

Δεν είχα θερμαντήρα δεν μου χρειάστηκε είχα θερμο για το νερο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Θα σου πω ναι;!!!

Δεν είχα θερμαντήρα δεν μου χρειάστηκε είχα θερμο για το νερο

θερμός ποιο είχες της κίκο;;;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@katerina04, έτοιμη για αύριο; Όλα καλά να πάνε κορίτσι!!!! Αν θυμάμαι καλά πας με πρόκληση, σωστά;

Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! 3200 ο τζουτζούκος!! Όσα δεν πήρε την προηγούμενη εβδομάδα, τα πήρε τώρα μαζεμένα! Συζητήσαμε και για τοκετό, αλλά μάλλον θα προχωρήσω με δική μου επιλογή με καισαρική. Φοβάμαι λίγο την ανάρρωση με τους πόνους, αλλά θέλω να βγει. Όσο μένει μέσα τώρα στο τέλος με αγχώνει. 

@Rafaelatarzan, σαπούνι της προδέρμ μπορείς να πάρεις με ένα σφουγγάρι μόνο για το μωρό και ένα ματσούκι που έχει στην άκρη σφουγγάρι για να πλένεις τα μπιμπερό από μέσα. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

@katerina04, έτοιμη για αύριο; Όλα καλά να πάνε κορίτσι!!!! Αν θυμάμαι καλά πας με πρόκληση, σωστά;

Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! 3200 ο τζουτζούκος!! Όσα δεν πήρε την προηγούμενη εβδομάδα, τα πήρε τώρα μαζεμένα! Συζητήσαμε και για τοκετό, αλλά μάλλον θα προχωρήσω με δική μου επιλογή με καισαρική. Φοβάμαι λίγο την ανάρρωση με τους πόνους, αλλά θέλω να βγει. Όσο μένει μέσα τώρα στο τέλος με αγχώνει. 

@Rafaelatarzan, σαπούνι της προδέρμ μπορείς να πάρεις με ένα σφουγγάρι μόνο για το μωρό και ένα ματσούκι που έχει στην άκρη σφουγγάρι για να πλένεις τα μπιμπερό από μέσα. 

Γτ δεν πάτε με πρόκληση; Αν κάνεις επισκληρίδειο δεν θα πονάς και θα γεννήσεις εύκολα. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Γτ δεν πάτε με πρόκληση; Αν κάνεις επισκληρίδειο δεν θα πονάς και θα γεννήσεις εύκολα. 

Πρόκληση του είπα εγώ ότι δεν θέλω, γιατί και πέρυσι που μου είχε δώσει φάρμακα για να χαλαρώσει ο τράχηλος, ήμουν 9 ώρες στην κλινική και δεν με έπιανε τίποτα. Οπότε δεν θέλω να βάλω τον μικρό σε τέτοια διαδικασία. Έχει να κάνει καθαρά με δικούς μου φόβους μήπως ζοριστεί το μωρό... 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

@katerina04, έτοιμη για αύριο; Όλα καλά να πάνε κορίτσι!!!! Αν θυμάμαι καλά πας με πρόκληση, σωστά;

Εμείς γυρίσαμε από τον γιατρό! 3200 ο τζουτζούκος!! Όσα δεν πήρε την προηγούμενη εβδομάδα, τα πήρε τώρα μαζεμένα! Συζητήσαμε και για τοκετό, αλλά μάλλον θα προχωρήσω με δική μου επιλογή με καισαρική. Φοβάμαι λίγο την ανάρρωση με τους πόνους, αλλά θέλω να βγει. Όσο μένει μέσα τώρα στο τέλος με αγχώνει. 

@Rafaelatarzan, σαπούνι της προδέρμ μπορείς να πάρεις με ένα σφουγγάρι μόνο για το μωρό και ένα ματσούκι που έχει στην άκρη σφουγγάρι για να πλένεις τα μπιμπερό από μέσα.

Κοίτα 100% σίγουρο δεν είναι αλλά αυτό καταλαβα την άλλη φορά που πήγα να με εξετάσει. Έτοιμη φυσικά ξεπατωθηκα  στις δουλειές και τώρα έκανα το μπανάκι μου και περιμένω τη μικρή να την ετοιμάσω κι αυτή. Άγχος δεν έχω ούτε στην πρώτη είχα επειδή φυσικά και δεν πονουσα. Αν μου πει ότι δε γεννάω την πάτησα. Δεν αντέχω άλλο ειδικά τα βράδια είναι μαρτυρικά. Μεγάλος και ο δικός σου μας ξεζουμιζουν κανονικά. Η πρόκληση ξέρω ότι δεν βοηθάει όλες τις γυναίκες αλλά στη δική μου περίπτωση ήταν ότι καλύτερο. Για αυτό θελω να πάω έτσι και τωρα. Ότι θες εσύ φυσικά.

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...