Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εννοείς εάν είναι γραμμή εξάτμισης ; Πάντως δεν θα είχε γραμμή εάν ήταν αρνητικό … τόσα τεστ έχω κάνει παλιά ήταν όλα λευκά όταν δεν ήμουν .. η εξάτμισης πάντως βγαίνει μετά από παρά πολύ ώρα … 

      Ναι ναι,γραμμή εξάτμισης πιστεύω πως είναι.Το πρωί έκανα άλλο τεστ και δεν είδε δείξει τέτοια γραμμή,αυτό το έκανα πριν λίγο. Έχω μπερδευτεί 🤷

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Βρε και εμενα είναι με τις εξετάσεις αλλά με τα κιλά εντάξει, δεν βαράει κιόλας! Βέβαια στην πρώτη πήρα 11 και στη δεύτερη 6 αλλά κάτι μου λέει ότι τώρα θα το κάψω τελείως! Αχαχαχαχα 

Καλά δν πήρες τίποτα στις κυήσεις σου μπράβο!!!Τώρα όπως έρθουν!!Με το καλό όλα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, marillia είπε:

Καλά δν πήρες τίποτα στις κυήσεις σου μπράβο!!!Τώρα όπως έρθουν!!Με το καλό όλα!!

Θα τα πάρω όλα μαζεμένα αλλά δεν με νοιάζει! Αχαχαχαχαχα να είμαστε καλά και τα παιδάκια μας και τα κιλά φεύγουν! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια οσον αφορα τα φαγητα μου εχει πει εναν καφε την ημερα,οχι σαλατες εξω γτ δεν ξερουμε αν ειναι καλα πλυμενες...στο σπιτι εννοειται πολλα φρουτα και λαχανικα...επισης πολλους χυμους και νερο! Κρεατικα απ'ολα απλα πολυ καλα ψημενα...οχι με αιματα! Να μην τρωω κονσερβες και τυρια και γαλακτοκομικα μονο παστεριωμενα...οχι δηλ κατευθειαν απο καποιον κτηνοτροφο!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Κοριτσια οσον αφορα τα φαγητα μου εχει πει εναν καφε την ημερα,οχι σαλατες εξω γτ δεν ξερουμε αν ειναι καλα πλυμενες...στο σπιτι εννοειται πολλα φρουτα και λαχανικα...επισης πολλους χυμους και νερο! Κρεατικα απ'ολα απλα πολυ καλα ψημενα...οχι με αιματα! Να μην τρωω κονσερβες και τυρια και γαλακτοκομικα μονο παστεριωμενα...οχι δηλ κατευθειαν απο καποιον κτηνοτροφο!

Και εμενα τα ιδια μου ειπε!εδωσε επισης σημασια πολυ στα ω3..στα λιπαρα ψαρια λεει βρισκεται πολυ οπως η σαρδελα και τα αυγα..

 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααα!!!!! Τι μιυ κανετε?? Βλεπω γραφατε για διατροφη στην εγκυμοσυνη... Εμενα η γιατρος μου ειχε πει καποια βασικα αυτα που αναφερατε και εσεις.. Στην μικρη ειχα παρει 12 κιλα.. Και τα εχασα σε ουτε 2 μηνες μετα.. Ετσι ημουνα παντα.. Αδυνατη..αχ σας πω υψος με κιλα θα πειτε καλα ανορεξική είναι αυτή.. Αλλα τρωω παρα πολυ!!!! Απλα τα καιει ο μεταβολισμός μου...

Λοιπον σημερα στις 20:00 εχω γιατρο.. Κοριτσιααα εχω αγχος θα ακουσουμε τικ τακ τικ τακ???

  • Μου αρέσει 5

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααααααα!!!!! Τι μιυ κανετε?? Βλεπω γραφατε για διατροφη στην εγκυμοσυνη... Εμενα η γιατρος μου ειχε πει καποια βασικα αυτα που αναφερατε και εσεις.. Στην μικρη ειχα παρει 12 κιλα.. Και τα εχασα σε ουτε 2 μηνες μετα.. Ετσι ημουνα παντα.. Αδυνατη..αχ σας πω υψος με κιλα θα πειτε καλα ανορεξική είναι αυτή.. Αλλα τρωω παρα πολυ!!!! Απλα τα καιει ο μεταβολισμός μου...

Λοιπον σημερα στις 20:00 εχω γιατρο.. Κοριτσιααα εχω αγχος θα αουσουμε τικ τακ τια τακ???

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!κατερινακι μου με το καλο ο υπερηχος!ειμαι σιγουρη θα ακουσετε τον υπεροχο αυτο ηχο!η αγωνια φουλλλλ!εγω εχω την δευτερα ραντεβου!υποθετω ολοι οι υπερηχοι κατα την κυηση εχουν αγχος η στην αρχη ειναι χειροτερα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!κατερινακι μου με το καλο ο υπερηχος!ειμαι σιγουρη θα ακουσετε τον υπεροχο αυτο ηχο!η αγωνια φουλλλλ!εγω εχω την δευτερα ραντεβου!υποθετω ολοι οι υπερηχοι κατα την κυηση εχουν αγχος η στην αρχη ειναι χειροτερα?

Σε ευχαριατω κοριτσιιι... Βασικα και μετα εχεις αγχος για υις αλλες τις εξετασεις αυχεβικη , β επιπεδου, doppler... Παντα θα υπαρχει αυτο το θα ειναι ολα καλα??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Σε ευχαριατω κοριτσιιι... Βασικα και μετα εχεις αγχος για υις αλλες τις εξετασεις αυχεβικη , β επιπεδου, doppler... Παντα θα υπαρχει αυτο το θα ειναι ολα καλα??

Εγω στην πρωτη μου κυηση δν ειδα σπορακι!κ εχω κολλησει σε αυτη τη φαση!νομιζω αν το δω θα παρω ανασα!κ ειμαι τωρα οσο να ναι σε αναμενα καρβουνα!αλλα μια χαρα κοριτσι μοθ διαβασα ειχες πολυ καλες χοριακες εχει παρει φορα το σπορακι σου!αλλα αυτες οι ωρες θα σου φαινονται!τι ωρα εχεις υπερηχο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααααααα!!!!! Τι μιυ κανετε?? Βλεπω γραφατε για διατροφη στην εγκυμοσυνη... Εμενα η γιατρος μου ειχε πει καποια βασικα αυτα που αναφερατε και εσεις.. Στην μικρη ειχα παρει 12 κιλα.. Και τα εχασα σε ουτε 2 μηνες μετα.. Ετσι ημουνα παντα.. Αδυνατη..αχ σας πω υψος με κιλα θα πειτε καλα ανορεξική είναι αυτή.. Αλλα τρωω παρα πολυ!!!! Απλα τα καιει ο μεταβολισμός μου...

Λοιπον σημερα στις 20:00 εχω γιατρο.. Κοριτσιααα εχω αγχος θα ακουσουμε τικ τακ τικ τακ???

Καλημερα κοριτσια!!

Καλε σιγουρα θα ακουσετε!! θα περιμενουμε νεα σου!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Εγω στην πρωτη μου κυηση δν ειδα σπορακι!κ εχω κολλησει σε αυτη τη φαση!νομιζω αν το δω θα παρω ανασα!κ ειμαι τωρα οσο να ναι σε αναμενα καρβουνα!αλλα μια χαρα κοριτσι μοθ διαβασα ειχες πολυ καλες χοριακες εχει παρει φορα το σπορακι σου!αλλα αυτες οι ωρες θα σου φαινονται!τι ωρα εχεις υπερηχο?

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου αυτη τη φορα!!!! Ασε αργα στις 20:00......

Just now, Myrtoulita είπε:

Καλημερα κοριτσια!!

Καλε σιγουρα θα ακουσετε!! θα περιμενουμε νεα σου!!

:wub:

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου αυτη τη φορα!!!! Ασε αργα στις 20:00......

:wub:

Και γω τετοιες ωρες βαζω για να μπορει κ ο αντρας μου!με το καλοοοο περιμενουμεεε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Και γω τετοιες ωρες βαζω για να μπορει κ ο αντρας μου!με το καλοοοο περιμενουμεεε!

Ναι εγω τετοιες ωρες μπορω γιατι τι πρωι δουλευει ο αντρας μου και ερχεται το απογευμα.. Θα παρουμε αναγκαστηκα και την μικρη μαζι μας...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι εγω τετοιες ωρες μπορω γιατι τι πρωι δουλευει ο αντρας μου και ερχεται το απογευμα.. Θα παρουμε αναγκαστηκα και την μικρη μαζι μας...

Ωωωω πολυ ωραια!ετσι κ η κολλητη μου!εχει διδυμακια κ τωρα ειναι εγκυος στο τριτο!κ τα ειχε παρει μαζι!χαμουλης χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααααααα!!!!! Τι μιυ κανετε?? Βλεπω γραφατε για διατροφη στην εγκυμοσυνη... Εμενα η γιατρος μου ειχε πει καποια βασικα αυτα που αναφερατε και εσεις.. Στην μικρη ειχα παρει 12 κιλα.. Και τα εχασα σε ουτε 2 μηνες μετα.. Ετσι ημουνα παντα.. Αδυνατη..αχ σας πω υψος με κιλα θα πειτε καλα ανορεξική είναι αυτή.. Αλλα τρωω παρα πολυ!!!! Απλα τα καιει ο μεταβολισμός μου...

Λοιπον σημερα στις 20:00 εχω γιατρο.. Κοριτσιααα εχω αγχος θα ακουσουμε τικ τακ τικ τακ???

Ααααχ με το καλό Κατερίνα μου!!! Τι ωραία!!! Περιμένουμε να επιστρέψεις να μας πεις τα ευχάριστα!! 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ρωτήσω κατι;Πηγα σημερα στο δημοσιο νοσοκομειο οπου θα γεννησω(κανω και παρακολουθηση σε εξωτερικο γιατρο  που εχει πιο συγχρονα μηχανηματ αλλα δεν ειναι το ραντεβου μου ακομα) και μετρησε παλμους 162.Ειναι καλα για 8w+3d  γιατι μου φαινονται λιγο χαμηλοι..ο υπερηχος εγινε κοιλιακα αν παιζει ρολο..

7 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααααααα!!!!! Τι μιυ κανετε?? Βλεπω γραφατε για διατροφη στην εγκυμοσυνη... Εμενα η γιατρος μου ειχε πει καποια βασικα αυτα που αναφερατε και εσεις.. Στην μικρη ειχα παρει 12 κιλα.. Και τα εχασα σε ουτε 2 μηνες μετα.. Ετσι ημουνα παντα.. Αδυνατη..αχ σας πω υψος με κιλα θα πειτε καλα ανορεξική είναι αυτή.. Αλλα τρωω παρα πολυ!!!! Απλα τα καιει ο μεταβολισμός μου...

Λοιπον σημερα στις 20:00 εχω γιατρο.. Κοριτσιααα εχω αγχος θα ακουσουμε τικ τακ τικ τακ???

@ΚατεριναΣκ Θα ακουσετε θα ακουσετε και ολα θα ειναι τελεια!!να δεις κατι ραντεβου που εχουμε εμεις να παμε 11 το βραδυ και τελικα να μας παιρνει 12 μιση τη νυχτα και να φευγουμε 1!!εκει να δεις να μην περναει η μερα με τιποτα!!αυριο εχω στις 10 το βραδυ!!


askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...