Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Κορίτσια θέλω να κάνω μια ερώτηση.. Πήγαμε στον παιδίατρο και σε γενικές γραμμές ολα άριστα.Βαλαμε 1.5 κιλό σε ένα μήνα πήραμε 4 πόντους και ψυχοκινητικα ο μπέμπης μοιαζει με 4 μηνών μας είπε. Που κόλλησα;; ο μπέμπης συνηθίζει να κρατάει τη γλωσσίτσα προς τα έξω στο στόμα πάνω στα χειλάκια.Μου είπε ότι δεν είναι κάτι απλά συνήθεια που έχουν πολλά μωράκια  που πρέπει να κοπεί όμως για να κλείνει το στομα όταν κοιμάται. Το κάνουν και τα δικά σας μωράκια;; Γιατί λέει ίσως είναι χαλαρός ο μυικος τόνος στην περιοχή και χρειαστούν στο μέλλον ασκησουλες.. Ανησύχησα.. Κλασική μαμα...τοσα καλά μου είπε για το παιδάκι μου κόλλησα στο ένα.. 

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Ναι να πάρεις της chicco για 5 ώρες το διατηρεί καυτό μετά κρυώνει κι εκεί αλλά για τις βόλτες την κάνει την δουλειά του. Η άλλη λύση είναι ο θερμαντήρας χειρός φαντάζομαι θα υπάρχει όπως υπάρχει αυτοκινήτου. 

 

1 ώρα πρίν, Αγαπουλινι είπε:

Κι εμενα ο γυαλινος τοσο το κραταει ζεστο

Ο δικός μου που είχα το έβαζα καυτό και έμενε καυτό. Και νόμιζα ότι έτσι θα είναι και ο καινούργιος. Κρίμα. @Αγαπουλινι, το θέμα είναι ότι η σκόνη μπαίνει σε νερό πολύ χλιαρό και δεν σκοτώνονται μικρόβια και φοβάμαι. Θα δω αν μπορώ να βρω το chicco στα λητώ.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Επίσης είμαι δυσαρεστημένη από το θερμός της vicko. Πήρα αυτό που είναι χρωματιστό πλαστικό απέξω και γυαλί από μέσα για πιο υγιεινό, αλλά δεν κρατάει θερμοκρασία στο νερό. Το βάζω καυτό στις 12 και στις 5 είναι στη θερμοκρασία που το πίνει. Χρησιμοποιείτε κάποιο άλλο να μου προτείνετε;

Εχω παρει της miniland απο το Λητώ και με βολεψε αρκετά. Κρατάει αρκετές ωρες καυτό το νερό και δεν κρυώνει μεσα σε λίγες ώρες. Δεν έχω δοκιμάσει της vicko αλλα νομίζω το είχε πάρει η αδερφή μου και δεν την βόλεψε

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

@Giota1983 κορίτσι ένα με ένα ελεφαντάκι θερμός λες των 500ml; 

Ναι αυτο λεω . Βαζω το βραδυ καυτό νερό για να εχω και το πρωί που σηκώνομαι ειναι ακομα καυτό

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Ele@n είπε:

Μου θυμίζει κίνηση πείνας. Αμάν αυτοί οι γιατροί. Πανικοβάλλουν χωρίς σκέψη. Μην ανησυχείς καλή μου.... 

Δεν είναι κίνηση πείνας.. Είναι σε σταθερή θέση για αυτό το είπε..Τελοςπαντων θα κάνω υπομονή προς το παρόν μηπως το διορθώσει μεγαλώνοντας στους μήνες όπως μου είπε.. Ευχαριστώ πάντως 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Δεν είναι κίνηση πείνας.. Είναι σε σταθερή θέση για αυτό το είπε..Τελοςπαντων θα κάνω υπομονή προς το παρόν μηπως το διορθώσει μεγαλώνοντας στους μήνες όπως μου είπε.. Ευχαριστώ πάντως 

Σαν να λέμε ότο τον βολεύει να έχει τη γλώσσα έξω και πάνω στα χειλάκια;;;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Σαν να λέμε ότο τον βολεύει να έχει τη γλώσσα έξω και πάνω στα χειλάκια;;;

Ναι αυτό.. Δεν κρέμεται βεβαια.. Φιανεται η ακριτσα της ανάμεσα στα χειλάκια που τα αφήνει ανοιχτά .. Έχω ανησυχήσει πολύ είναι η αλήθεια.. Διάβασα διαφορά και έχω χάσει τον ύπνο μου.. Από την άλλη δεν έχει κανένα άλλο σύμπτωμα που να δηλώνει κάτι.. 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , MariaGS είπε:

Ναι αυτό.. Δεν κρέμεται βεβαια.. Φιανεται η ακριτσα της ανάμεσα στα χειλάκια που τα αφήνει ανοιχτά .. Έχω ανησυχήσει πολύ είναι η αλήθεια.. Διάβασα διαφορά και έχω χάσει τον ύπνο μου.. Από την άλλη δεν έχει κανένα άλλο σύμπτωμα που να δηλώνει κάτι.. 

Είναι ένα "χούι" του. Κι εμένα στο μαιευτήριο μου είπαν ότι μάλλον έχει βρεφικό τρόμο...εμ, αφού από τα ζεστά του το γδύσαμε για να το κάνουμε μπάνιο και κρύωνε ο κακομοιρούλης. Και μου το είπαν σαν να μην τρέχει τίποτα και με το που γύρισα στο δωμάτιο διάβασα τι είναι αυτό και άρχισα τα κλάματα... ... Απλά οι γιατροί ώρες ώρες νομίζω ότι επικοινωνούν με τους άλλους χωρίς ενσυναίσθηση και αμολάνε ό,τι να ναι και όποιον πάρει ο χάρος... Θα δεις ότι δεν είναι τίποτα...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Είναι ένα "χούι" του. Κι εμένα στο μαιευτήριο μου είπαν ότι μάλλον έχει βρεφικό τρόμο...εμ, αφού από τα ζεστά του το γδύσαμε για να το κάνουμε μπάνιο και κρύωνε ο κακομοιρούλης. Και μου το είπαν σαν να μην τρέχει τίποτα και με το που γύρισα στο δωμάτιο διάβασα τι είναι αυτό και άρχισα τα κλάματα... ... Απλά οι γιατροί ώρες ώρες νομίζω ότι επικοινωνούν με τους άλλους χωρίς ενσυναίσθηση και αμολάνε ό,τι να ναι και όποιον πάρει ο χάρος... Θα δεις ότι δεν είναι τίποτα...

Σε ευχαριστώ πολύ!! Μερικές φορές θέλουμε να ακούσουμε ένα δεν είναι τίποτα από κάποιον για να ηρεμήσουμε.. Μέσα μου αυτό λέω ότι δεν συμβαίνει κάτι.. Αλλά επειδή έχω περασει πολλά καμία φορά πάει ο νους μου στην άσχημη εκδοχή.. 


askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...