Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, MariaGS είπε:

Κοριτσια να σας ρωτήσω κατι;Πηγα σημερα στο δημοσιο νοσοκομειο οπου θα γεννησω(κανω και παρακολουθηση σε εξωτερικο γιατρο  που εχει πιο συγχρονα μηχανηματ αλλα δεν ειναι το ραντεβου μου ακομα) και μετρησε παλμους 162.Ειναι καλα για 8w+3d  γιατι μου φαινονται λιγο χαμηλοι..ο υπερηχος εγινε κοιλιακα αν παιζει ρολο..

Θα ακουσετε θα ακουσετε και ολα θα ειναι τελεια!!να δεις κατι ραντεβου που εχουμε εμεις να παμε 11 το βραδυ και τελικα να μας παιρνει 12 μιση τη νυχτα και να φευγουμε 1!!εκει να δεις να μην περναει η μερα με τιποτα!!αυριο εχω στις 10 το βραδυ!!

Οι παλμοί είναι τέλειοι με το καλό το μωρακι σου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Οι παλμοί είναι τέλειοι με το καλό το μωρακι σου μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη

Σε ευχαριστω πολυ!!Ειναι ουσιαστικα η πρωτη μου εγκυμοσυνη (η προηγουμενη παλινδρομησε υστερα απο διαφορες περιπετειες με τη χοριακη και αποκολλησεις με αιμορραγια μεχρι να καταληξει εκει) και ειμαι λιγακι αγχωμενη..Με το καλό και σε εσένα το μωράκι σου!!

  • Μου αρέσει 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!Ειναι ουσιαστικα η πρωτη μου εγκυμοσυνη (η προηγουμενη παλινδρομησε υστερα απο διαφορες περιπετειες με τη χοριακη και αποκολλησεις με αιμοραγια μεχρι να καταληξει εκει) και ειμαι λιγακι αγχωμενη..

Μην αγχωνεσαι καλη μου αυτό έγινε μια φορά δεν ξαναγίνεται να έχεις πίστη και όλα θα γίνουν

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!κατερινακι μου με το καλο ο υπερηχος!ειμαι σιγουρη θα ακουσετε τον υπεροχο αυτο ηχο!η αγωνια φουλλλλ!εγω εχω την δευτερα ραντεβου!υποθετω ολοι οι υπερηχοι κατα την κυηση εχουν αγχος η στην αρχη ειναι χειροτερα?

Εγώ δεν ξέρω εγγυο που να μην αγχώνεται καθόλου...απλά στη δική μας περιπτωση που έχουν συμβεί καποιες αποτυχίες στο παρελθόν ειναι πιο εντονη η ανησυχία..ελπίζω όλα αυτα να γίνουν σύντομα.παρελθόν και να απολαύσουμε όλες μας όπως πρεπει την εγκυμοσύνη μας!!

  • Ευχαριστώ 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Εγώ δεν ξέρω εγγυο που να μην αγχώνεται καθόλου...απλά στη δική μας περιπτωση που έχουν συμβεί καποιες αποτυχίες στο παρελθόν ειναι πιο εντονη η ανησυχία..ελπίζω όλα αυτα να γίνουν σύντομα.παρελθόν και να απολαύσουμε όλες μας όπως πρεπει την εγκυμοσύνη μας!!

Μακάρι ναιιιιιιι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήμουν μια από εσας κ εγώ.. Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα απόξεση λόγω παλινδρόμησης στην 9η εβδομάδα. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Να είστε όλες καλά με τα μωρακια στην αγκαλιά την νέα χρονιά.

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσαρες μου ακουσαμε καρδουλααα.. Τελικα ειμαι 7 βδομαδων ακριβως.. Μου ειπε να ξανα παω στις 9 βδομαδες και να κλεισω και για αυχενικη διαφανεια...

Μπραβο κοριτσι μου!πολυ χαρηκα!με το καλο ολα!

Link to comment
Share on other sites

On 4/6/2019 at 5:51 ΜΜ, marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μουυυυυ!!!Να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ σας εύχομαι τα καλύτερα!!Μου έβγαλε στις 8/2 αλλά μ΄'αλλον αλλάζει αυτό!!Χτες είδαμε σάκο μόνο!!Είμαι κ απο εξωσωματική κ εκεί αγχώνονται οι γιατροί λίγο παραπάνω καμιά φορά κ κάναμε νωρίς τον υπέρηχο!!

Αγαπηηη μουυυ!! Τι χαρά είναι αυτή συγχαρητήρια να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! Με το καλό όλα ψυχούλα μου χάρηκα παρα πολύ ❤️

@ΦαιηΚατς με τέτοιο τρεξιμο για πλάκα τα εχεις τώρα τα κιλά καμένα! λοβ γιου! 

Με το καλό σε όλα τα κοριτσια τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερά μωράκια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Αγαπηηη μουυυ!! Τι χαρά είναι αυτή συγχαρητήρια να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! Με το καλό όλα ψυχούλα μου χάρηκα παρα πολύ ❤️

@ΦαιηΚατς με τέτοιο τρεξιμο για πλάκα τα εχεις τώρα τα κιλά καμένα! λοβ γιου! 

Με το καλό σε όλα τα κοριτσια τελειομηνες εγκυμοσυνες και γερά μωράκια!!! 

Σ ευχαριστω πολυ γλυκια μου!ειδες πως ερχονται τα ευχαριστα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 4/6/2019 at 12:28 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

@ΚατεριναΣκ πως πάνε οι ναυτιες; Εγώ αν αργήσω να φάω υποφέρω

Με τα συμπτώματα πως τα πάτε ;;; Ποσο έχει αλλάξει η καθημερινότητα σας ; Εγώ  έχω πολύ ναυτία και θολούρα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ανταποκριθώ στη δουλειά και στο σπίτι. 

1 hour ago, Stay είπε:

Θα ήμουν μια από εσας κ εγώ.. Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα απόξεση λόγω παλινδρόμησης στην 9η εβδομάδα. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Να είστε όλες καλά με τα μωρακια στην αγκαλιά την νέα χρονιά.

@Stay εύχομαι περαστικα και να μη χάνεις την πίστη σου. Είναι το μόνο το οποίο έχουμε. Σύντομα να σου έρθει μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα μωράκι όπως το επιθυμείς. 

Link to comment
Share on other sites

@Kerma2020 χάλια κι εγω συνέχεια έχω τάση για εμετό αν δεν φάω κάτι γρήγορα γίνομαι χειρότερα

@ΚατεριναΣκ συγχαρητήρια γλυκιά μου ευχάριστα νέα

 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Το στομάχι μου κορίτσια είναι χάλια έχω πλακωθεί στις φρυγανιές αλλά ακόμα χάλια είναι και δεν έχω και βοήθεια με τα παιδιά δεν μπορώ να κάνω τπτ 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσαρες μου ακουσαμε καρδουλααα.. Τελικα ειμαι 7 βδομαδων ακριβως.. Μου ειπε να ξανα παω στις 9 βδομαδες και να κλεισω και για αυχενικη διαφανεια...

Μπράβο Κατερίνα!!! Πολύ θετικά τα νέα σου!!! Χαίρομαι για σένα!! Με το καλό! Την εξέταση papp-A που την κάνουμε;

Just now, boukitsa123 είπε:

Το στομάχι μου κορίτσια είναι χάλια έχω πλακωθεί στις φρυγανιές αλλά ακόμα χάλια είναι και δεν έχω και βοήθεια με τα παιδιά δεν μπορώ να κάνω τπτ 

Σε νιώθω απόλυτα... απόλυτα ομως...καλημέρα!

  • Μου αρέσει 2

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Stay είπε:

Θα ήμουν μια από εσας κ εγώ.. Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα απόξεση λόγω παλινδρόμησης στην 9η εβδομάδα. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε. Να είστε όλες καλά με τα μωρακια στην αγκαλιά την νέα χρονιά.

Σε καταλαβαινω...το εζησα την προηγουμενη χρονια..δεν θα σου πω μην στενοχωριεσαι..η φυση προεβλεψε να μην στενοχωριεσαι για μια ζωη..ολα γινονται για καποιο λογο..μαζεψε τις δυναμεις σου,βρες τις ισορροπιες σου και βαλε στοχο την  επομενη προσπαθεια οταν θα εισαι πραγματικα ετοιμη...ολα θα πανε καλα!!και αργα ή γρηγορα ολα αυτα θα αποτελουν ενα κακο ονειρο..

  • Ευχαριστώ 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...