Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Κακάκια - φορμάκια 1-0. Το περίμενα βέβαια, γιατί έκανε πρίτσι πρίτσι από νωρίς, αλλά τον λυπάμαι να τον ξυπνάω και περιμένω να σηκωθεί για φαΐ. Νομίζω ότι αν τον ενοχλούν θα γκρίνιαζε και ο ίδιος. Εσείς τα ξυπνάτε και τα αλλάζετε; Άσε που βάφουν αυτά τα κακάκια, πάνε τα φορμάκια...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Ele@n είπε:

Κακάκια - φορμάκια 1-0. Το περίμενα βέβαια, γιατί έκανε πρίτσι πρίτσι από νωρίς, αλλά τον λυπάμαι να τον ξυπνάω και περιμένω να σηκωθεί για φαΐ. Νομίζω ότι αν τον ενοχλούν θα γκρίνιαζε και ο ίδιος. Εσείς τα ξυπνάτε και τα αλλάζετε; Άσε που βάφουν αυτά τα κακάκια, πάνε τα φορμάκια...

Το φορμάκι με το που το χέσει θέλει τρίψιμο με κρύο νερό και μετά πλυντήριο αλλιώς μένει στάμπα. 

  • Ευχαριστώ 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Κακάκια - φορμάκια 1-0. Το περίμενα βέβαια, γιατί έκανε πρίτσι πρίτσι από νωρίς, αλλά τον λυπάμαι να τον ξυπνάω και περιμένω να σηκωθεί για φαΐ. Νομίζω ότι αν τον ενοχλούν θα γκρίνιαζε και ο ίδιος. Εσείς τα ξυπνάτε και τα αλλάζετε; Άσε που βάφουν αυτά τα κακάκια, πάνε τα φορμάκια...

Παντα έτσι γίνεται ότι και να κάνουμε. Δεν την εχω ξυπνησει πολλές φορες βραδυ μια επειδη τη λυπάμαι και δεν κοιμάται εύκολα μετά και μια που αν δεν εχει κάνει κακακια δεν γκρινιάζει για αλλαγμα . Αλλά αν είναι γεμάτη η πάνα την αλλαζω προσπαθώντας να μην ξυπνήσει γιατι κάνει συγκαμα. Οι λεκέδες δεν με νοιάζουν στα φορμάκια, αν δεν είναι μεγάλος ο λεκές δεν έγινε και κάτι ετσι και αλλιώς μεγαλώνουν γρήγορα και δεν θα φορεθούν πολύ. 

Μηπως ξέρετε πάντως πως φεύγουν οι λεκέδες απο το φαρμακευτικό μελάνι για το συγκαμα . Καποια ρουχακια της λερωθηκαν και δεν ξερω πως να το βγάλω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Το φορμάκι με το που το χέσει θέλει τρίψιμο με κρύο νερό και μετά πλυντήριο αλλιώς μένει στάμπα. 

Εμ, δεν ήξερα, δεν ρώταγα; 

1 ώρα πρίν, boukitsa123 είπε:

4η μέρα με πυρετό η κόρη μου και βήχα ο μικρός εγώ μύξα καλά πάμε καλημέρα είπα; 

Τι σου είπε ο παιδίατρος; Πόσες μέρες κρατάει; Κάνε υπομονή σε λίγο καιρό ανοίγει ο καιρός και θα τελειώσουν οι ιώσεις οι πολλές.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια! 

Μια απορία, εσείς όταν έχει κάνει τσισακια μόνο πάτε για πλυσιμο με νεράκι ή μόνο μωρομαντηλο? Επίσης για κακακια μπορούμε να καθαρίσουμε μόνο με μωρομαντηλο και ναην πάμε για πλύσιμο με νεράκι? 

Ρωτάω γτ πολλές φορές τα κάνει αμέσως μόλις την κοιμισω με πολυ κόπο και λυπάμαι να την ξυπνήσω ξανά βάζοντας την κάτω από το νερό..  

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

4η μέρα με πυρετό η κόρη μου και βήχα ο μικρός εγώ μύξα καλά πάμε καλημέρα είπα; 

Οοοοο περνάς δύσκολα!!!! Περαστικα κ υπομονή!!!! Είναι όλος ο κόσμος τώρα κρυωμένος. Ο γιατρός τι είπε πόσο θα κρατήσει? 

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου αν ανεβάσει πάνω από 38 η μπεμπούλα μου θα χρειαστεί να την πάω στο νοσοκομείο. Την μεγαλύτερη μου θα την δει αύριο η γιατρός. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου αν ανεβάσει πάνω από 38 η μπεμπούλα μου θα χρειαστεί να την πάω στο νοσοκομείο. Την μεγαλύτερη μου θα την δει αύριο η γιατρός. 

Περαστικά σου εύχομαι κορίτσι μου κι όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου αν ανεβάσει πάνω από 38 η μπεμπούλα μου θα χρειαστεί να την πάω στο νοσοκομείο. Την μεγαλύτερη μου θα την δει αύριο η γιατρός. 

Κόλλησε και το μωρο;;;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BabyGirl_A είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Μια απορία, εσείς όταν έχει κάνει τσισακια μόνο πάτε για πλυσιμο με νεράκι ή μόνο μωρομαντηλο? Επίσης για κακακια μπορούμε να καθαρίσουμε μόνο με μωρομαντηλο και ναην πάμε για πλύσιμο με νεράκι? 

Ρωτάω γτ πολλές φορές τα κάνει αμέσως μόλις την κοιμισω με πολυ κόπο και λυπάμαι να την ξυπνήσω ξανά βάζοντας την κάτω από το νερό..  

 

Δεν χρειάζεται καθε φορά που κανει κακακια να την πλένεις . Μόνο αν κάνει πολύ εγω την πλένω και για να μην συγκαεί αλλά και για να μην την ενοχλεί. Αν κάνει λίγο την κάνω μόνο με μωρομάντηλο . Τη λυπάμαι κιόλας να την ξυπνήσω αν καταλάβω οτι έκανε κακά. 

Σημερα το απόγευμα γέμισε την πάνα με κακά και ξεχείλισε . Έκανε διάρροια και αν ξανακάνει θα δω τι θα κανω επειδή εχει και λίγη μυξούλα. Μόνο μην αρρωστήσει γιατι δεν μπορεί να παρει φάρμακα , μόλις 1 μηνών ειναι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Giota1983 είπε:

Δεν χρειάζεται καθε φορά που κανει κακακια να την πλένεις . Μόνο αν κάνει πολύ εγω την πλένω και για να μην συγκαεί αλλά και για να μην την ενοχλεί. Αν κάνει λίγο την κάνω μόνο με μωρομάντηλο . Τη λυπάμαι κιόλας να την ξυπνήσω αν καταλάβω οτι έκανε κακά. 

Σημερα το απόγευμα γέμισε την πάνα με κακά και ξεχείλισε . Έκανε διάρροια και αν ξανακάνει θα δω τι θα κανω επειδή εχει και λίγη μυξούλα. Μόνο μην αρρωστήσει γιατι δεν μπορεί να παρει φάρμακα , μόλις 1 μηνών ειναι. 

Γιώτα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!  Χαίρομαι που το ακούω γιατί το φοβόμουν το μόνο μωρομαντηλο. Τέλεια! 

Άχουτο μωρέ το ζουζουνι σου να σου ζήσει!!!!!! Ελπίζω να μην είναι τιποτα κορίτσι μου! 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Μια απορία, εσείς όταν έχει κάνει τσισακια μόνο πάτε για πλυσιμο με νεράκι ή μόνο μωρομαντηλο? Επίσης για κακακια μπορούμε να καθαρίσουμε μόνο με μωρομαντηλο και ναην πάμε για πλύσιμο με νεράκι? 

Ρωτάω γτ πολλές φορές τα κάνει αμέσως μόλις την κοιμισω με πολυ κόπο και λυπάμαι να την ξυπνήσω ξανά βάζοντας την κάτω από το νερό..  

Οοοοο περνάς δύσκολα!!!! Περαστικα κ υπομονή!!!! Είναι όλος ο κόσμος τώρα κρυωμένος. Ο γιατρός τι είπε πόσο θα κρατήσει? 

Εννοείται ότι δουλεύει μωρομάντηλο πολύ. Ούτε κι εγώ θα ήθελα από τη ζέστη του κρεββατιού να με βουτάνει στο νερό. Τον λυπάμαι τον καημένο. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Εννοείται ότι δουλεύει μωρομάντηλο πολύ. Ούτε κι εγώ θα ήθελα από τη ζέστη του κρεββατιού να με βουτάνει στο νερό. Τον λυπάμαι τον καημένο. 

Ναι μωρέ κι εγώ την λυπάμαι την καημένη. Άσε που κλαίει,  χαλάει τον κόσμο. Σου λέει άσε με κυρά μου κοιμάμαι τι με βρεχεις

  • Χαχα 3

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Ναι μωρέ κι εγώ την λυπάμαι την καημένη. Άσε που κλαίει,  χαλάει τον κόσμο. Σου λέει άσε με κυρά μου κοιμάμαι τι με βρεχεις

Και λίγα σου λέει. Εμένα αν μου το έκαναν αυτό θα τους είχα πετάξει από το παράθυρο. χαχαχα. Επίσης άλλο κόλπο, γιατί ο μικρός μου ούτε το κρύο μωρομάντηλο δεν ανέχεται, είναι να βρέχω τα μωρομάντηλα με καυτό νερό για να είναι ζεστά όταν τον ακουμπάνε.

Εγώ να κάνω μία άλλη ερώτηση; Τι είναι πιο πρακτικό; Να τα αλλάζεις πριν φάνε ή μετά; Νομίζω ότι τον ζορίζω αν τον αλλάξω μετά γιατί μου βγάζει γουλίτσα, αλλά από την άλλη επειδή έχει μαστουρώσει με το γάλα είναι πιο ήρεμος.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...