Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

@ΦαιηΚατςστεναχωρέθηκα πάρα πολύ ρε φαιη μου ο γιατρος τι σου είπε :( μήπως για αυτό δεν είχες συμπτώματα ή είχες δεν θυμάμαι 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Έχω τα αγορακια μου παρηγοριά και αυτό είναι πολύ σημαντικό! Την επόμενη φορά θα τα καταφέρουμε! 

Λυπαμαι πραγματικα γτ κ γω το χω περασει!να σου ζησουν τα παιδακια σου!κ ευχομαι η επομενη κυηση να παει υπεροχα κ ειμαι σιγουρη!παρε τον χρονο σου κ ολα θα ρθουν απο μονα τους γτ κ αυτο εχει τα σταδια του!φιλακια πολλα!

  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΦαιηΚατςστεναχωρέθηκα πάρα πολύ ρε φαιη μου ο γιατρος τι σου είπε :( μήπως για αυτό δεν είχες συμπτώματα ή είχες δεν θυμάμαι 

Μόνο για το στήθος με ρώτησε... Πριν 2-3 μέρες πρέπει να σταμάτησε μου είπε... 

  • Λυπημένη/-ος 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Μόνο για το στήθος με ρώτησε... Πριν 2-3 μέρες πρέπει να σταμάτησε μου είπε... 

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου! Ευτυχως εχεις τα παιδακια σου και θα ξεχαστεις! Πηγες στον γιατρο δηλ και δεν ακουσατε καρδουλα; Ειχατε προγραμματισμενο ραντεβου; Σορρυ που σε ρωταω αλλα καθαρα απο θεμα ανησυχιας!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου! Ευτυχως εχεις τα παιδακια σου και θα ξεχαστεις! Πηγες στον γιατρο δηλ και δεν ακουσατε καρδουλα; Ειχατε προγραμματισμενο ραντεβου; Σορρυ που σε ρωταω αλλα καθαρα απο θεμα ανησυχιας!

Ναι, είχαμε προγραμματισμενο ραντεβού και δεν ακούσαμε καρδουλα. Είχα 3 μέρες που με πονουσαν τα νεφρά στον ύπνο αλλά μου είπε ο γιατρός ότι μάλλον ήταν επειδή είχε παλλινδρομισει το νινί. 

  • Λυπημένη/-ος 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Μόνο για το στήθος με ρώτησε... Πριν 2-3 μέρες πρέπει να σταμάτησε μου είπε... 

Ρε αγάπη τι έγινε εγώ τώρα μπήκα λυπάμαι τόσο πολύ επίσης να πω κάτι για να μην λέμε αιρωλογιες και τρομαζουμε τις αλλες εγκυουλες καποιες έγκυες μπορεί να μην έχουν συμπτώματα αυτό δεν σημαίνει οτι θα χάσουν το μωρό η ότι η εγκυμοσύνη δεν θα εξελιχθεί καλά αν είναι δυνατόν δηλαδή παρακαλώ προσοχη τι λέμε @ΦαιηΚατς λυπάμαι ρε αγάπη πολύ στεναχωρηθηκα 

  • Μου αρέσει 3

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ρε αγάπη τι έγινε εγώ τώρα μπήκα λυπάμαι τόσο πολύ επίσης να πω κάτι για να μην λέμε αιρωλογιες και τρομαζουμε τις αλλες εγκυουλες καποιες έγκυες μπορεί να μην έχουν συμπτώματα αυτό δεν σημαίνει οτι θα χάσουν το μωρό η ότι η εγκυμοσύνη δεν θα εξελιχθεί καλά αν είναι δυνατόν δηλαδή παρακαλώ προσοχη τι λέμε @ΦαιηΚατς λυπάμαι ρε αγάπη πολύ στεναχωρηθηκα 

Όχι βέβαια! Εγώ σε καμία εγκυμοσύνη μου δεν είχα συμπτώματα! Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, να είσαι καλά! 

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ναι, είχαμε προγραμματισμενο ραντεβού και δεν ακούσαμε καρδουλα. Είχα 3 μέρες που με πονουσαν τα νεφρά στον ύπνο αλλά μου είπε ο γιατρός ότι μάλλον ήταν επειδή είχε παλλινδρομισει το νινί. 

Καταλαβα κοριτσι μου! Υπομονη κι αν θελετε να σας ερθει συντομα αλλο ενα μωρακι!

  • Ευχαριστώ 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

Καταλαβα κοριτσι μου! Υπομονη κι αν θελετε να σας ερθει συντομα αλλο ενα μωρακι!

Πολυ στεναχωρήθηκα κοριτσι μου και σε νιωθω γιατι εχασα τον περασμενο Νοέμβριο ενα νινακι. Ακούγεται περιεργο αλλα μεγαλη η παρηγοριά απο τα πρώτα μας παιδια. Ενα θα σου πω πως ολα γινονται για κάποιο λογο. Η φυση προλαβαινει και προνοεί για πολλα. Τωρα σου ευχομαι πολυ δυναμη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Κορίτσια μου δυστυχως τα νεα μου δεν είναι καλά... Το μωράκι μου παλλινδρομησε, εγινε αγγελουδακι στον ουρανό και τώρα θα μας προσέχει από εκεί ψηλά. Αύριο το βράδυ θα κάνω εισαγωγή και την Τετάρτη το μεσημέρι αποξεση. Σας εύχομαι σε όλες να έχετε τελειομηνες εγκυμοσύνες και γερά νινακια! Σας φιλώ όλες! 

Φαίη μου τι να πω..σου εύχομαι καλή δύναμη και μια νέα υγιή εγκυμοσύνη οταν με το καλο θα εισαι πάλι ετοιμη...σε καταλαβαινω τόσο πολυ..

  • Ευχαριστώ 1

askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

Φαίη μου τι να πω..σου εύχομαι καλή δύναμη και μια νέα υγιή εγκυμοσύνη οταν με το καλο θα εισαι πάλι ετοιμη...σε καταλαβαινω τόσο πολυ..

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου. Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου εύχομαι! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα του Ιανουαριου . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ....

Αχ κοριτσι μου υπομονη και κουραγιο. Ευχομαι με το καλο στο επομενο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioanna87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια . Τελικα δε θα ειμαι μανουλα του Ιανουαριου . Παλινδρομη κυηση . Τη Πεμπτη παω για αποξεση ....

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου... Και εγώ το ίδιο, έκανα εισαγωγή σήμερα και αύριο αποξεση. Εύχομαι όλα καλά να πάνε και σύντομα θα ξαναπροσπαθησουμε! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου... Και εγώ το ίδιο, έκανα εισαγωγή σήμερα και αύριο αποξεση. Εύχομαι όλα καλά να πάνε και σύντομα θα ξαναπροσπαθησουμε! 

Γιατι σου εκανε εισαγωγη απο σημερα ; Εμενα μ πε να παω τη Πεμπτη το πρωι κ σε 2 ωρες θ εχω φυγει . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...