Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Ele@n είπε:

Πιθανόν ή όνειρο ή από ευχαρίστηση!!!

 

Μπράβο η μικρή!!! Όντως περνάει γρήγορα και σε λίγο θα χάσουμε τη μωρουδιλα τους!!

Εμείς για άγνωστο λόγο ξυπνάμε δύο ώρες νωρίτερα το βράδυ!!! Πτωωωματα όλοι το πρωί. Τουλάχιστον το μεσημέρι αδιαμαρτύρητα ξαπλώνουμε μαζί στο κρεβάτι εγώ κοιμάμαι, ο μικρός κοιτάζει το ταβάνι.

Από περιέργεια δοκίμασα μια πάνα pampers premium που είχα διαφημιστικό και μου άρεσε. Είχε και τη γραμμή που δείχνει ότι χρειάζεται αλλαγή. Σε όλα τα νούμερα την έχει; Του πήρα το 3 για το βράδυ γιατί οι ποσότητες είναι μεγάλες...

 

Οι premium care την έχουν όλες 

Αδιάθετησα σήμερα και έχω πλακωθεί στα παυσίπονα. Έπιασε και γαιδουρόζεστη. Εν τω μεταξύ τέτοιες μέρες πέρσι έμεινα έγκυος. Βασικά αρχές Μαΐου. Εγκυούλες θα τα θυμάστε με νοσταλγία κάποτε όλα αυτά. 

  • Μου αρέσει 3

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Οι premium care την έχουν όλες 

Αδιάθετησα σήμερα και έχω πλακωθεί στα παυσίπονα. Έπιασε και γαιδουρόζεστη. Εν τω μεταξύ τέτοιες μέρες πέρσι έμεινα έγκυος. Βασικά αρχές Μαΐου. Εγκυούλες θα τα θυμάστε με νοσταλγία κάποτε όλα αυτά. 

εδώ έβγαλε πάλι κρύο και βοριά.  Τις βρίσκετε σε καλές προσφορές;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Οι premium care την έχουν όλες 

Αδιάθετησα σήμερα και έχω πλακωθεί στα παυσίπονα. Έπιασε και γαιδουρόζεστη. Εν τω μεταξύ τέτοιες μέρες πέρσι έμεινα έγκυος. Βασικά αρχές Μαΐου. Εγκυούλες θα τα θυμάστε με νοσταλγία κάποτε όλα αυτά. 

Αχ κ εγώ Απρίλη είχα την τελευταία περίοδο μου! Σαν χθες μου φαντάζει που έκανα το τεστ εγκυμοσύνης κ ήταν θετικο! Κ τώρα που τα γράφω αυτά κρατάω το μωράκι μου αγκαλιά!! Είναι θαύμα όλο αυτό! Μακάρι να το ξανά ζησω!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Αχ κ εγώ Απρίλη είχα την τελευταία περίοδο μου! Σαν χθες μου φαντάζει που έκανα το τεστ εγκυμοσύνης κ ήταν θετικο! Κ τώρα που τα γράφω αυτά κρατάω το μωράκι μου αγκαλιά!! Είναι θαύμα όλο αυτό! Μακάρι να το ξανά ζησω!!

Υπέροχο ταξίδι όλο αυτό. Με τις δυσκολίες του. 

 

Just now, Ele@n είπε:

εδώ έβγαλε πάλι κρύο και βοριά.  Τις βρίσκετε σε καλές προσφορές;

Αν δεν τις έχει 1+1 ή 40% παίρνω του lidl ή όποια άλλη έχει σε προσφορά 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

εδώ έβγαλε πάλι κρύο και βοριά.  Τις βρίσκετε σε καλές προσφορές;

Τις έχει ο Μασούτης 1+1 και σε σιτε στο Ίντερνετ είναι συνέχεια σε προσφορά. Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσαν πολύ περισσότερο από τις αγνότις που είχα συνέχεια διαρροές και από τα babylino.  Είναι απορροφητικές και πολύ μαλακες . Εμείς 2,5 μηνών χρησιμοποιούμε ακόμα το νούμερο 1. Έχουν πολύ καλή γραμμή. Της πηρα 15 ευρώ τα 104 τεμάχια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofaki00 είπε:

Τις έχει ο Μασούτης 1+1 και σε σιτε στο Ίντερνετ είναι συνέχεια σε προσφορά. Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσαν πολύ περισσότερο από τις αγνότις που είχα συνέχεια διαρροές και από τα babylino.  Είναι απορροφητικές και πολύ μαλακες . Εμείς 2,5 μηνών χρησιμοποιούμε ακόμα το νούμερο 1. Έχουν πολύ καλή γραμμή. Της πηρα 15 ευρώ τα 104 τεμάχια 

Ωωωωωω καλή προσφορά πέτυχες. Εμείς δεν έχουμε Μασούτη. Εγώ είχα πάρει babylino. Ευχαριστημένη είμαι, διαρροές έχουμε το βράδυ και με τις δύο, οπότε του βάζω ένα νούμερο μεγαλύτερο που πιάνει μέχρι ψηλά στην πλάτη. Μου άρεσαν γιατί έχουν κομψή γραμμή και δεν είναι χοντροκομμένες και επισης μου φαίνονται πιο απορροφητικές από τις άλλες. Στα κακάκια οι άλλες κολλάνε στο δέρμα του αν μείνει πολλή ώρα, ενώ αυτές όχι. Αγνοτις μοιάζουν με τις babylino αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχουν και τρελή προσφορά. Θα έχω στο νου μου την τιμή που μου λες να δω πού μπορώ να τις βρίσκω. 

@boukitsa123 τις lupilu θα τις δοκιμάσω και εγώ μόλις τελειώσει το στοκ που έχω. Τα μωρομάντηλα πάντως είναι πολύ καλά. Μου αρέσει που δεν έχουν άρωμα.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ωωωωωω καλή προσφορά πέτυχες. Εμείς δεν έχουμε Μασούτη. Εγώ είχα πάρει babylino. Ευχαριστημένη είμαι, διαρροές έχουμε το βράδυ και με τις δύο, οπότε του βάζω ένα νούμερο μεγαλύτερο που πιάνει μέχρι ψηλά στην πλάτη. Μου άρεσαν γιατί έχουν κομψή γραμμή και δεν είναι χοντροκομμένες και επισης μου φαίνονται πιο απορροφητικές από τις άλλες. Στα κακάκια οι άλλες κολλάνε στο δέρμα του αν μείνει πολλή ώρα, ενώ αυτές όχι. Αγνοτις μοιάζουν με τις babylino αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχουν και τρελή προσφορά. Θα έχω στο νου μου την τιμή που μου λες να δω πού μπορώ να τις βρίσκω. 

@boukitsa123 τις lupilu θα τις δοκιμάσω και εγώ μόλις τελειώσει το στοκ που έχω. Τα μωρομάντηλα πάντως είναι πολύ καλά. Μου αρέσει που δεν έχουν άρωμα.

Στο κρεβάτι τον έχεις ή σε λίκνο; Γτ κι εμείς στο κρεβάτι την παίρνουμε ρε γμτ και άντε να ξεμάθει μετά :roll:


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Σήμερα κορίτσια μου κάναμε κ το δεύτερο εμβόλιο μας! Η Μπέμπα γίνεται ακριβώς 3 μηνών σήμερα! Δεν το πιστεύω ότι πέρασαν 3 μήνες κιόλας σαν χθες μου φαινεται! Ποσο γρήγορα περνάει ο καιρός μακάρι να σταματούσε λιγάκι !

η Μπέμπα είναι 6,5 κιλά και 63 πόντους! Νομίζω καλά είναι στις αναλογίες της ο παιδίατρος μου είπε είμαστε οκ! Καλή μεγάλη Πέμπτη σε όλες σας κ καλή Ανασταση με υγεία !!

Καλημερα σε ολες κοριτσια. Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. Φτου φτου η μπεμπουλα σου θηριο ειναι να συνεχισει ετσι. Εγω ειμαι ενα πτωμα ποναει ολο μου το κορμι και χθες αρχισα να ποναω απο κατω προς την πλευρα που ειναι οι τομες. Και μετα μου ηρθε και λιγο αιμα περιοδος δε νομιζω να ειναι γιατι ειναι ελαχιστο. Με ενοχλουν και οιμαιμορροιδες που ειναι εσωτερικες ή καποια πληγη δεν ξερω και καθε φορα στην τουαλετα υποφερω. Και ποναω και μετα. Η μικρη ολη μερα κλαιει και τσιριζει ο μικρος αγκαλια και βυζι ουτε ενα ντουζ με την ησυχια μου δεν μπορω να κανω, το σπιτι ενα χαος παιχνιδια, ψιχουλα, μερεντες και παμπερς παντου. Αυτα τα νεα μου. Καλο Πασχα και καλη Ανασταση με υγεια. Να χαιρομαστε τα μωρακια μας και την οικογενεια μας. Υπομονη και του χρονου θα το χαρουν κι αυτα κι εμεις μαζι τους.

  • Μου αρέσει 4

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Στο κρεβάτι τον έχεις ή σε λίκνο; Γτ κι εμείς στο κρεβάτι την παίρνουμε ρε γμτ και άντε να ξεμάθει μετά :roll:

Το βράδυ στο λίκνο του αλλά μετά τι; 8 το πρωί αν τον δω λίγο ζαλισμενο τον βάζω δίπλα μου όπως και το μεσημέρι στο δικό μας ξαπλώνουμε μαζί για λίγο.

Από τις διαρροές τελικά δεν γλιτώνω ούτε με το μεγάλο νούμερο. Κάνει πολλά κακα και όπως τον κρατώ εκτινάσσονται. Άντε να τα βγάλω μετά.

Όσες έχετε ιδέα βοηθήστε: θέλουν να μας κάνουν δώρο ένα περιστρεφόμενο. Αλλά εμείς έχουμε ακόμα λίκνο υφασμάτινο και παρκοκρεβατο υφασμάτινο. Στερεώνεται σε τέτοιο υλικό; Ή θα πάει τζάμπα;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Το βράδυ στο λίκνο του αλλά μετά τι; 8 το πρωί αν τον δω λίγο ζαλισμενο τον βάζω δίπλα μου όπως και το μεσημέρι στο δικό μας ξαπλώνουμε μαζί για λίγο.

Από τις διαρροές τελικά δεν γλιτώνω ούτε με το μεγάλο νούμερο. Κάνει πολλά κακα και όπως τον κρατώ εκτινάσσονται. Άντε να τα βγάλω μετά.

Όσες έχετε ιδέα βοηθήστε: θέλουν να μας κάνουν δώρο ένα περιστρεφόμενο. Αλλά εμείς έχουμε ακόμα λίκνο υφασμάτινο και παρκοκρεβατο υφασμάτινο. Στερεώνεται σε τέτοιο υλικό; Ή θα πάει τζάμπα;

Χμ αν είναι της fisher price ίσως να μην στερεωθεί. 

Ρε κορίτσια άσχετο από catrice τι αξίζει; ψάχνω ένα καλό foundation για λιπαρή επιδερμίδα από οικονομική εταιρία όμως :?

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 6/4/2020 at 10:55 ΠΜ, boukitsa123 είπε:

Καλή εβδομάδα κορίτσια!!!!! 

@Farmakotriftena @Rafaelatarzan @Mamacita Alina @Mary H @ΒαλεντιναΧρηστος @Καντι @eleni17 όμορφη εβδομάδα και σε εσάς γλυκά μου κορίτσια :)

 

Καλη Ανάσταση Μπουκιτσα!! Με υγεία να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

 

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς σήμερα γίναμε τεσσάρων μηνών!!! Δε μπορώ να καταλάβω ποτέ πέρασε ο καιρός!!! Ακόμα θυμάμαι τη μέρα που έκανα το τεστ και βγήκε θετικό και ελεγα μπα λάθος είναι!!!Έχω πάθει εξάρτηση! Το νοβκ που εύχομαι είναι όταν μεγαλώσουν τα παιδιά μου να σκέφτονται τα παιδικά τους χρόνια με χαμόγελο και να ξέρουν πως μεγάλωσαν με πολύ αγάπη! Καλή ανάσταση να έχουμε με υγεία πάνω απ'όλα και του χρόνου να μπορούμε να δουμε τις οικογένειες μας απο κοντα.

@Ele@n εγώ έχω της fisher price μόνο στη κούνια στερεωνεται ή σε λίκνο αν είναι ξύλινο. 

@boukitsa123 ωραία καλλυντικά και σε καλες τιμές έχει η makeup revolution

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς σήμερα γίναμε τεσσάρων μηνών!!! Δε μπορώ να καταλάβω ποτέ πέρασε ο καιρός!!! Ακόμα θυμάμαι τη μέρα που έκανα το τεστ και βγήκε θετικό και ελεγα μπα λάθος είναι!!!Έχω πάθει εξάρτηση! Το νοβκ που εύχομαι είναι όταν μεγαλώσουν τα παιδιά μου να σκέφτονται τα παιδικά τους χρόνια με χαμόγελο και να ξέρουν πως μεγάλωσαν με πολύ αγάπη! Καλή ανάσταση να έχουμε με υγεία πάνω απ'όλα και του χρόνου να μπορούμε να δουμε τις οικογένειες μας απο κοντα.

@Ele@n εγώ έχω της fisher price μόνο στη κούνια στερεωνεται ή σε λίκνο αν είναι ξύλινο. 

@boukitsa123 ωραία καλλυντικά και σε καλες τιμές έχει η makeup revolution

Α ναι σωστά. Θα τσεκάρω :)

@Farmakotriftenaκοριτσάρα τα καλύτερα σου εύχομαι συναγωνίστρια :) πως πάει η μπέμπα με το βάρος της; Άρχισε τις κρέμες ε; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Το βράδυ στο λίκνο του αλλά μετά τι; 8 το πρωί αν τον δω λίγο ζαλισμενο τον βάζω δίπλα μου όπως και το μεσημέρι στο δικό μας ξαπλώνουμε μαζί για λίγο.

Από τις διαρροές τελικά δεν γλιτώνω ούτε με το μεγάλο νούμερο. Κάνει πολλά κακα και όπως τον κρατώ εκτινάσσονται. Άντε να τα βγάλω μετά.

Όσες έχετε ιδέα βοηθήστε: θέλουν να μας κάνουν δώρο ένα περιστρεφόμενο. Αλλά εμείς έχουμε ακόμα λίκνο υφασμάτινο και παρκοκρεβατο υφασμάτινο. Στερεώνεται σε τέτοιο υλικό; Ή θα πάει τζάμπα;

Βγάζεις τα αυτάκια έξω στο παμπερς γύρω από τα μπουτακια;;;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Χμ αν είναι της fisher price ίσως να μην στερεωθεί. 

Ρε κορίτσια άσχετο από catrice τι αξίζει; ψάχνω ένα καλό foundation για λιπαρή επιδερμίδα από οικονομική εταιρία όμως :?

Δεν έχουν πάρει ακόμα, αλλά με ρώτησαν ποιο να πάρουν και δεν ξέρω ποιο δεν είναι βιδωτό.

Just now, Sofaki00 είπε:

Βγάζεις τα αυτάκια έξω στο παμπερς γύρω από τα μπουτακια;;;

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω πάντα στο νου μου να το κάνω, αλλά το πρόβλημά μας δεν είναι μόνο ποδαράκια...ξεχειλίζουν από την πλάτη, ενώ την έχω ψηλά. Την πατάμε το βράδυ που είναι πολλές ώρες με την ίδια πάνα. Είναι μούσκεμα. Σηκώνεται να φάει και δεν έχει υπομονή να αλλάξει πρώτα γιατί πατάει στριγκλιές, οπότε την ώρα που τρώει σφίγγεται κιόλας και ξαφνικά τα αμολάει και γίνεται χααααααλια.... Και δεν υπάρχει χειρότερο να ξεντύνεις και να ντύνεις ξημερώματα.:shock:

@boukitsa123 και της erredue είναι καλά αυτά που έχουν μέσα και πούδρα. Έχω κι εγώ λιπαρή επιδερμίδα. Βέβαια τα έχω καταργήσει τα καλλυντικά. Πέρυσι είχα βρει σε προσφορά το αντιηλιακό της apivita με χρώμα και φορούσα αυτό αντί για foundation. Τι σκαρφίζεται ο άνθρωπος ε;

Αν περνάει λέει ο καιρός; ΣΑν νερό. Πώς το ανακοινώσατε στο σύζυγο; Εμείς ήμαστε μαζί στο αυτοκίνητο και με πήρε η κοπέλα από το μικροβιολογικό, φώναζε από τη χαρά της και εμείς κλαίγαμε.  


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...