Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Της νουτριτσια που παίρνω προϊόντα τα βρίσκω σε σούπερ αλλά είμαι Θεσσαλονίκη! Έχει κ στον μασουτη στον γαλαξία στον Σκλαβενίτη γενικά παντού τα έχω δει εκτός από το γερμανικό σούπερ !!!

Λες να βρω Σκλαβενίτη; Θα πάω και από εκεί... Βρίσκω τις υπόλοιπες...η μπισκότο κρέμα πουθενά... Θα ενημερώσω... ευχαριστώ!!!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια ερώτηση!! Μας έδωσαν ένα τζαμπερο δηλαδή σαν τραμπολίνο που μπαίνει μέσα το μωρό κ πάει πάνω κάτω με τα ποδαράκια του!!  Μου θυμίζει όμως περπατουρα οι οποίες ξέρω ότι έχουν απαγορευτεί για τα ισχια των μωρών! Ξέρετε κάτι εσείς για το συγκεκριμένο ; Θα ρωτήσω κ την Δευτέρα τον παιδίατρο! Πάντως την μικρή την έβαλα ένα δεκάλεπτο σήμερα που το στήσαμε κ ξετρελάθηκε! Φυσικά άμα την βαΖω δέν έχω σκοπό να την βάλω για παραπάνω ώρα περίπου 10-20 λεπτά την ημέρα διάσπαρτα γιατί γενικά είμαι της άποψης να την έχω κάτω στο πάτωμα για να έχει ερεθίσματα κ ελευθερία κινήσεων !!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

κορίτσια ερώτηση!! Μας έδωσαν ένα τζαμπερο δηλαδή σαν τραμπολίνο που μπαίνει μέσα το μωρό κ πάει πάνω κάτω με τα ποδαράκια του!!  Μου θυμίζει όμως περπατουρα οι οποίες ξέρω ότι έχουν απαγορευτεί για τα ισχια των μωρών! Ξέρετε κάτι εσείς για το συγκεκριμένο ; Θα ρωτήσω κ την Δευτέρα τον παιδίατρο! Πάντως την μικρή την έβαλα ένα δεκάλεπτο σήμερα που το στήσαμε κ ξετρελάθηκε! Φυσικά άμα την βαΖω δέν έχω σκοπό να την βάλω για παραπάνω ώρα περίπου 10-20 λεπτά την ημέρα διάσπαρτα γιατί γενικά είμαι της άποψης να την έχω κάτω στο πάτωμα για να έχει ερεθίσματα κ ελευθερία κινήσεων !!

Δεν έχω ακούσει κριτικές, αλλά δεν νομίζω να υπάρχει προβλήμα για λίγο...το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι πατάει σωστά


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stelloudia είπε:

Καλό σκ!!Τι κάνουν τα μικρά σού;

Σήμερα τα έχουν βρει και έχουν τσακωθεί και ξανά μανά τα ίδια ίσα με 10 φορές :roll: Τώρα ζηλεύουν και οι 2 μαζί την μπέμπα η αλήθεια είναι πάει και τους χαλάει τις κατασκευές τους ή τα ανοιχτά παιχνίδια και γίνεται χαμούλης...

@Stelloudia κορίτσι μιας και σε πέτυχα για πες από που τους ψωνίζεις ρούχα;; Κοίταξα hm και όρκεστρα αλλά δεν έχω μείνει ευχαριστημένη...

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Σήμερα τα έχουν βρει και έχουν τσακωθεί και ξανά μανά τα ίδια ίσα με 10 φορές :roll: Τώρα ζηλεύουν και οι 2 μαζί την μπέμπα η αλήθεια είναι πάει και τους χαλάει τις κατασκευές τους ή τα ανοιχτά παιχνίδια και γίνεται χαμούλης...

@Stelloudia κορίτσι μιας και σε πέτυχα για πες από που τους ψωνίζεις ρούχα;; Κοίταξα hm και όρκεστρα αλλά δεν έχω μείνει ευχαριστημένη...

Κουραγιο μάνα φάση είναι θα περάσει!!!

Ψωνίζω καποιες φορές ορκεστρα και h&m αλλά πολύ καλή ποιότητα έχουν τα marks and Spencer αλλά πρέπει να τα πετυχεις σε έκπτωση γιατί είναι ακριβουτσικα, τα zara ωραία ποιότητα αλλά προσοχή στα νούμερα έχουν στενή γραμμή σαν τα ορκεστρα, τα dpam ωραία ρούχα στενή γραμμή επίσης. Τα alouete υπερτιμημένα. Τα prenatal ετσι κι έτσι. Τα h&m δεν είναι όλα ίδια ποιότητα έχει να κανει και με τη σειρά (έχουν φοβερά μπουφάν).Καλή ποιοτητα τα mothercare. Γενικά ψωνίζω από όλα...τώρα για τον μεγάλο ψωνίζω κυρίως champion και admiral και zara αλλα εκεί πλέον έχουμε περασει στα αντρικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσούδια πότε αλλάζουμε κυπελλάκι εκπαιδευτικό; Τώρα μου φαίνεται χρειάζεται το επόμενο το 10+ ή το 12+ εσείς ποιο τους έχετε; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κοριτσούδια πότε αλλάζουμε κυπελλάκι εκπαιδευτικό; Τώρα μου φαίνεται χρειάζεται το επόμενο το 10+ ή το 12+ εσείς ποιο τους έχετε; 

Δίνουμε ποτηράκι; :shock: έχω μείνει ακόμα στο μπιμπερο για το νερό. Ο μικρός είναι 7 1/2. Επίσης ερώτηση ξανθιάς: στο φαι έχω μείνει ακόμα στις αλεσμένες κρεατοσουπες. Κι εγώ να ήμουν θα τις είχα βαρεθεί. Πειράζει να δώσω κοτόπουλο φούρνου ή κοκκινιστό κατσαρόλας; Επίσης όσπρια έχετε δώσει;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Δίνουμε ποτηράκι; :shock: έχω μείνει ακόμα στο μπιμπερο για το νερό. Ο μικρός είναι 7 1/2. Επίσης ερώτηση ξανθιάς: στο φαι έχω μείνει ακόμα στις αλεσμένες κρεατοσουπες. Κι εγώ να ήμουν θα τις είχα βαρεθεί. Πειράζει να δώσω κοτόπουλο φούρνου ή κοκκινιστό κατσαρόλας; Επίσης όσπρια έχετε δώσει;

Δώσε αμέ. Σήμερα έφαγε γιουβέτσι αλεσμένο εμένα. :mrgreen:

Τα εκπαιδευτικά κυπελλάκια ξεκινάνε από 6μηνών καλό είναι το μπιμπερό μέχρι τους 18 μήνες μάξιμουμ να το έχουν κόψει κι ώς παθούσα στα άλλα 2 παιδιά είπα στο 3ο να το κόψω νωρίτερα σταδιακά όμως. 

Αυτές είναι οδηγίες σε μη θηλάζοντα βρέφη στα θηλάζοντα δεν δημιουργείται τερηδόνα με το ανθρώπινο γάλα. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Δώσε αμέ. Σήμερα έφαγε γιουβέτσι αλεσμένο εμένα. :mrgreen:

Τα εκπαιδευτικά κυπελλάκια ξεκινάνε από 6μηνών καλό είναι το μπιμπερό μέχρι τους 18 μήνες μάξιμουμ να το έχουν κόψει κι ώς παθούσα στα άλλα 2 παιδιά είπα στο 3ο να το κόψω νωρίτερα σταδιακά όμως. 

Ωχ!!! Άμα σου λέω έμεινα πίσω... Και τι να διαλέξω τώρα;

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...