Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Δώσε μου ιδέες κορίτσι τι καινούριο έχει βγει σε βιβλίο γιατί έχω να βγω στα μαγαζιά μην σου πω προκαραντίνας :rolleyes:

Ιντερνετικά έχω δει πολλά χριστουγεννιάτικα κ μη. Αλλά θέλω να τα δω από κοντά... Αν δεν ανοίξω , δεν μυρίσω, βιβλίο δεν αγοράζω! :P μόλις πάω και δω θα σας πω! 

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Έχω αρχίσει και του δίνω λίγο λίγο πατημένο με το πηρούνι φαγητό. το κρέας να σου πω την αλήθεια ακόμα το αλέθω, γιατί δεν ξέρω αν μπορεί να το διαχειριστεί. Χθες του έδωσα παστίτσιο, πατημένα τα μακαρόνια με κιμά και κρέμα. Μια χαρά τα έφαγε. Απλά έφαγε λιγότερες μπουκιές από ότι συνήθως. Τα φρούτα τα κόβω πολύ πολύ μικρά κομματάκια. Εννοείται ότι τρώει έτσι λιγότερο, αλλά σκέψου ότι είναι πιο συμπυκνωμένο αυτό που τρώει. Το κρέας μπορείς να το κόβεις και με το ψαλίδι κουζίνας που έχεις.

Άσε και εγώ τρέμω τις τούμπες τους. Για το κρεββάτι σας υπάρχουν τα προστατευτικά που μπαίνουν στο πλάι. Ούτως ή άλλως θα τα χρειαστείς αργότερα. Οπότε μπορείς και τώρα να τα χρησιμοποιήσεις.

Έλα! Πες μου ότι κάθεται και σε ακούει να διαβάζεις παραμύθια;;;; Δεν έχει υπομονή ούτε 2λεπτο να κάτσει φρόνιμος σε ένα σημείο. Σκουληκάκια έχει στον πωπό του;;;

Καλά είσαι όχι απλά τυχερή, αλλά κ@@@@φαρδη!:D Αν στο ξανακάνει, να σου στείλω τον μπεμπούλη μου να του μάθετε τα κόλπα σας;

Ε καλά μην φανταστείς ότι κάθεται να του διαβάσω τόμους... Κ μένα στριφογυρίζει στο κρεβάτι αλλά τα βιβλία μέχρι δέκα σελίδες τα ευχαριστιεται. Πιο πολύ τις εικόνες κοιτάζει όχι ότι κάθεται κ με ακούει με προσοχή... Καθώς επίσης κ τα βιβλία με ήχους του αρέσουν πολύ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Blue-entry είπε:

Ιντερνετικά έχω δει πολλά χριστουγεννιάτικα κ μη. Αλλά θέλω να τα δω από κοντά... Αν δεν ανοίξω , δεν μυρίσω, βιβλίο δεν αγοράζω! :P μόλις πάω και δω θα σας πω! 

Ε καλά μην φανταστείς ότι κάθεται να του διαβάσω τόμους... Κ μένα στριφογυρίζει στο κρεβάτι αλλά τα βιβλία μέχρι δέκα σελίδες τα ευχαριστιεται. Πιο πολύ τις εικόνες κοιτάζει όχι ότι κάθεται κ με ακούει με προσοχή... Καθώς επίσης κ τα βιβλία με ήχους του αρέσουν πολύ. 

Μέχρι πεντάλεπτο τον έχω καταφέρει...μετά εκνευρίζεται...

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Μέχρι πεντάλεπτο τον έχω καταφέρει...μετά εκνευρίζεται...

 

Μπορεί τώρα να μην τον ενδιαφέρουν, συνέχισε να προσπαθείς έστω κ αυτά τα πέντε λεπτά είναι αρκετά. Στο μέλλον μπορεί να του αρέσουν. Δεν είναι όμως απαραίτητο και να αρέσουν σε όλα τα παιδάκια. Επίσης, μην φανταστείς ότι εγω είμαι καμία τρελή βιβλιοφαγος και θέλω να κάνω το παιδί μου το ίδιο. Τα περισσότερα βιβλία στην βιβλιοθήκη μου είναι ταξιδιωτικοί οδηγοί! :D αλλά βλέπω ότι ο μικρός απασχολείται οπότε του αγοράζω.Στο αυτοκίνητο όταν τον πιάνει η μουρμούρα ότι παιχνίδι και να του δώσω δεν έχει αποτέλεσμα μόλις του δώσω ένα βιβλίο να το κοιτάζει σταματάει. Δεν ξέρω τι βιβλία έχετε, αλλά λατρεύει τον κύριο πειρατή, την κυρία ζέβρα, τις μουσικές του κόσμου, μαέστρο μουσική, λίγες σελίδες, χοντρο χαρτί και εξώφυλλο, βολεύει γιατί τα βάζει συνεχώς στο στόμα του. Επίσης, του διαβάζω λίγο πριν τον ύπνο... Σιγά να μην κάτσει όταν έχει φουλ ενέργεια. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα. Εμενα ο μπεμπης μου ειναι 7 μηνων αλλα επειδη ειδα οτι μιλατε για βιβλιαρακια θα σας προτεινα τη συλλογη ο πεπε και η μιλι. Εχει χοντρα φυλλα που σε καθε σελιδα ειτε ανοιγει ενα πορτακι ειτε γυρναει κατι που τον κραταει απασχολημενο. Ειναι πολυ ωραια! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Blue-entry είπε:

Μπορεί τώρα να μην τον ενδιαφέρουν, συνέχισε να προσπαθείς έστω κ αυτά τα πέντε λεπτά είναι αρκετά. Στο μέλλον μπορεί να του αρέσουν. Δεν είναι όμως απαραίτητο και να αρέσουν σε όλα τα παιδάκια. Επίσης, μην φανταστείς ότι εγω είμαι καμία τρελή βιβλιοφαγος και θέλω να κάνω το παιδί μου το ίδιο. Τα περισσότερα βιβλία στην βιβλιοθήκη μου είναι ταξιδιωτικοί οδηγοί! :D αλλά βλέπω ότι ο μικρός απασχολείται οπότε του αγοράζω.Στο αυτοκίνητο όταν τον πιάνει η μουρμούρα ότι παιχνίδι και να του δώσω δεν έχει αποτέλεσμα μόλις του δώσω ένα βιβλίο να το κοιτάζει σταματάει. Δεν ξέρω τι βιβλία έχετε, αλλά λατρεύει τον κύριο πειρατή, την κυρία ζέβρα, τις μουσικές του κόσμου, μαέστρο μουσική, λίγες σελίδες, χοντρο χαρτί και εξώφυλλο, βολεύει γιατί τα βάζει συνεχώς στο στόμα του. Επίσης, του διαβάζω λίγο πριν τον ύπνο... Σιγά να μην κάτσει όταν έχει φουλ ενέργεια. 

παρόμοια είναι αυτά που έχουμε, τους ήχους του αγροκτήματος, το μικρό μελισσάκι, τον ρενο και τη τζαζ...θα δοκιμάσω και αυτά που μου προτείνετε να δω μπας και πιάσουν. Επίσης, από παιχνίδια έχουμε έναν πύργο με χρωματιστούς κρίκους, τουβλάκια για βρέφη και μπαλίτσες...ειδικά τις τελευταίες μπορεί να τις πετάει και μισή ώρα για να τις μαζεύω να του τις ξαναδίνω να τις ξαναπετάει... έχετε κάτι άλλο να προτείνετε για αυτή την ηλικία;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που στε ρε σειρούλες;; :mrgreen: Καλό ΣΚ να έχουμε και καλή ξεκούραση στις εργαζόμενες και μη (:rolleyes: :rolleyes::rolleyes:) Παρασκευούλα σήμερα!!!!!!!!!!!!!

Δικό μας https://www.youtube.com/watch?v=tbneQDc2H3I ;-)

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Από χτες είμαι μέσα στα νεύρα . Μπήκαμε πλέον στην κόκκινη ζώνη, μένω Κομοτηνή, και αλλάζουν όλα τα σχέδια μας για την βάπτιση. Αχ τι θά γίνει με αυτό το θέμα. Από την μια λέω άντε μακάρι αν μείνουμε μέσα να ελαττωθούν λιγάκι από την άλλη με εκνευρίζει το ότι κάθε φορά που σχεδιάζω κάτι όλο και κάτι πάει στραβά. Αποφασίσαμε να κάνουμε τη βάπτιση γιατί δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο . Λίγα μεν  άτομα αλλά τουλάχιστον μία και είναι όλα οργανωμένα να μην ακυρωθει . 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2020 at 3:10 ΠΜ, Ele@n είπε:

παρόμοια είναι αυτά που έχουμε, τους ήχους του αγροκτήματος, το μικρό μελισσάκι, τον ρενο και τη τζαζ...θα δοκιμάσω και αυτά που μου προτείνετε να δω μπας και πιάσουν. Επίσης, από παιχνίδια έχουμε έναν πύργο με χρωματιστούς κρίκους, τουβλάκια για βρέφη και μπαλίτσες...ειδικά τις τελευταίες μπορεί να τις πετάει και μισή ώρα για να τις μαζεύω να του τις ξαναδίνω να τις ξαναπετάει... έχετε κάτι άλλο να προτείνετε για αυτή την ηλικία;

Καλέ μην όχι, έχετε ήδη αρκετά βιβλία..αν θες πάρε μόνο ένα από την σειρά που είναι ο κύριος πειρατής? Η κυρία πασχαλίτσα ? Ο κύριος Λιονταρης? Ένα από αυτά τέλος πάντων έχουν κάτι σαν τσόχα ώστε να αναπτυχθεί η αίσθηση της αφής καθώς επίσης το βοηθάει να καταλάβει την μονιμότητα του αντικειμένου. Κρύβονται τα ζωάκια οπότε είναι κάτι σαν το κου-κου τσα. Από παιχνίδια όταν ήταν πέντε μηνών του πήραμε κάτι σαν πιάνο επειδή χτυπούσε τα χεράκια του πάνω κάτω οπότε κάθε φορά που τα χτυπούσε παρήγαγε ήχο. Έχουμε ξύλινα κυβακια και φτιάχνω πύργους και τα ρίχνει κάτω... Μπαλιτσες και εμείς αλλά δεν ευχαριστιεται τίποτα όπως ευχαριστιεται τα κατσαρολικα και να χαζεύει τα σκυλιά μας που είναι εξω... :P

 

On 30/10/2020 at 6:56 ΜΜ, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Από χτες είμαι μέσα στα νεύρα . Μπήκαμε πλέον στην κόκκινη ζώνη, μένω Κομοτηνή, και αλλάζουν όλα τα σχέδια μας για την βάπτιση. Αχ τι θά γίνει με αυτό το θέμα. Από την μια λέω άντε μακάρι αν μείνουμε μέσα να ελαττωθούν λιγάκι από την άλλη με εκνευρίζει το ότι κάθε φορά που σχεδιάζω κάτι όλο και κάτι πάει στραβά. Αποφασίσαμε να κάνουμε τη βάπτιση γιατί δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο . Λίγα μεν  άτομα αλλά τουλάχιστον μία και είναι όλα οργανωμένα να μην ακυρωθει . 

Πωωωωω σε καταλαβαίνω... Ειδικά αν τα έχεις ήδη όλα έτοιμα! Έχετε πολλούς καλεσμένους? Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα με τα νέα μέτρα για τις εκδηλώσεις, ανώτατο όριο ατομων κλπ. Εγώ θα την έκανα την βάπτιση αν τα είχα όλα έτοιμα και ας χρειαζόταν να μειώσω τα άτομα.... 

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2020 at 3:23 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

Που στε ρε σειρούλες;; :mrgreen: Καλό ΣΚ να έχουμε και καλή ξεκούραση στις εργαζόμενες και μη (:rolleyes: :rolleyes::rolleyes:) Παρασκευούλα σήμερα!!!!!!!!!!!!!

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Στο τρέξιμο δουλειά, βρεφικό ο μικρός σχολείο κ.μεγάλος έχουν αρχίσει και οι δραστηριότητες τουτου μεγάλου Μπάσκετ φροντιστήρια και όλη μέρα σε ενα αυτοκίνητο...ειδικά το Σάββατο μας έχουν σκίσει τους έχουν βάλει προπόνηση 12:00-14:00 μας έχουν κόψει τη μέρα στη μεση καλά πέρσυ είχαμε προπόνηση Κυριακή 8 το πρωί...ήθελα να ξέρω ποιός βγάζει το πρόγραμμα. Ο μπεμπακος περασε μια ελαφριά ρινίτιδα και δε πολυετρωγε και είναι να πάμε παιδίατρο...τρέμω το ζυγισμα.

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2020 at 3:23 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

Που στε ρε σειρούλες;; :mrgreen: Καλό ΣΚ να έχουμε και καλή ξεκούραση στις εργαζόμενες και μη (:rolleyes: :rolleyes::rolleyes:) Παρασκευούλα σήμερα!!!!!!!!!!!!!

Δικό μας https://www.youtube.com/watch?v=tbneQDc2H3I ;-)

 

Καλημέρα κορίτσι μου! Στο τρέξιμο δουλειά, βρεφικό ο μικρός σχολείο κ.μεγάλος έχουν αρχίσει και οι δραστηριότητες του μεγάλου Μπάσκετ φροντιστήρια και όλη μέρα σε ενα αυτοκίνητο...ειδικά το Σάββατο μας έχουν σκίσει τους έχουν βάλει προπόνηση 12:00-14:00 μας έχουν κόψει τη μέρα στη μεση καλά πέρσυ είχαμε προπόνηση Κυριακή 8 το πρωί...ήθελα να ξέρω ποιός βγάζει το πρόγραμμα. Ο μπεμπακος περασε μια ελαφριά ρινίτιδα και δε πολυετρωγε και είναι να πάμε παιδίατρο...τρέμω το ζυγισμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμείς στο τρέξιμο δουλειά, βρεφικό ο μικρός σχολείο κ.μεγάλος έχουν αρχίσει και οι δραστηριότητες τουτου μεγάλου Μπάσκετ φροντιστήρια και όλη μέρα σε ενα αυτοκίνητο...ειδικά το Σάββατο μας έχουν σκίσει τους έχουν βάλει προπόνηση 12:00-14:00 μας έχουν κόψει τη μέρα στη μεση καλά πέρσυ είχαμε προπόνηση Κυριακή 8 το πρωί...ήθελα να ξέρω ποιός βγάζει το πρόγραμμα. Ο μπεμπακος περασε μια ελαφριά ρινίτιδα και δε πολυετρωγε και είναι να πάμε παιδίατρο...τρέμω το ζυγισμα.

On 30/10/2020 at 6:56 ΜΜ, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Από χτες είμαι μέσα στα νεύρα . Μπήκαμε πλέον στην κόκκινη ζώνη, μένω Κομοτηνή, και αλλάζουν όλα τα σχέδια μας για την βάπτιση. Αχ τι θά γίνει με αυτό το θέμα. Από την μια λέω άντε μακάρι αν μείνουμε μέσα να ελαττωθούν λιγάκι από την άλλη με εκνευρίζει το ότι κάθε φορά που σχεδιάζω κάτι όλο και κάτι πάει στραβά. Αποφασίσαμε να κάνουμε τη βάπτιση γιατί δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει αύριο . Λίγα μεν  άτομα αλλά τουλάχιστον μία και είναι όλα οργανωμένα να μην ακυρωθει . 

Καλημέρα και καλό μηνα. Ελπίζω να μην ακυρωθεί και να γίνει έτσι οπως την θες. Εμείς δε τη κάνουμε φέτος διότι η νονά μας είναι αποκλεισμένη στο Λονδίνο. Εκεί ξεκινανε ολικη καραντίνα ξανά ειλικρινά δε ξέρω που πάει αυτή η κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Blue-entry είπε:

Πωωωωω σε καταλαβαίνω... Ειδικά αν τα έχεις ήδη όλα έτοιμα! Έχετε πολλούς καλεσμένους? Δεν ξέρω τι ισχύει τώρα με τα νέα μέτρα για τις εκδηλώσεις, ανώτατο όριο ατομων κλπ. Εγώ θα την έκανα την βάπτιση αν τα είχα όλα έτοιμα και ας χρειαζόταν να μειώσω τα άτομα.... 

Είχαμε καλεσμένους 60 άτομα περίπου. Έχουμε δώσει τις προσκλήσεις αλλά δε θα έρθουν εννοείται με αυτή την κατάσταση. Θα την κάνουμε την βάπτιση με λίγα άτομα και μερικά άτομα έξω . Δεν θα κάνουμε τραπέζι αλλά αυτό είναι το λιγότερο που με ενοχλεί. Φωτογράφο θα έχουμε γιατί όσα λίγα άτομα και να είναι μια φορά κάνεις βάπτιση. 

1 hour ago, Stelloudia είπε:

Καλημέρα και καλό μηνα. Ελπίζω να μην ακυρωθεί και να γίνει έτσι οπως την θες. Εμείς δε τη κάνουμε φέτος διότι η νονά μας είναι αποκλεισμένη στο Λονδίνο. Εκεί ξεκινανε ολικη καραντίνα ξανά ειλικρινά δε ξέρω που πάει αυτή η κατάσταση

Και εμείς αρχικά μια άλλη φίλη μου είχαμε υποψην για νονά . Αλλά τώρα είναι μόνιμα στην Αγγλία και δεν μπορεί να έρθει . Ευτυχώς μας έκανε πρόταση μια φίλη μου και λύσαμε το θέμα αυτό. Θα γίνει η βάπτιση. Δεν είμαστε για αναβολές γιατί δεν ξέρουμε πότε θα ησυχάσουμε από αυτό και πότε θα χαλαρώσουν τα μέτρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Giota1983 είπε:

Είχαμε καλεσμένους 60 άτομα περίπου. Έχουμε δώσει τις προσκλήσεις αλλά δε θα έρθουν εννοείται με αυτή την κατάσταση. Θα την κάνουμε την βάπτιση με λίγα άτομα και μερικά άτομα έξω . Δεν θα κάνουμε τραπέζι αλλά αυτό είναι το λιγότερο που με ενοχλεί. Φωτογράφο θα έχουμε γιατί όσα λίγα άτομα και να είναι μια φορά κάνεις βάπτιση. 

Και εμείς αρχικά μια άλλη φίλη μου είχαμε υποψην για νονά . Αλλά τώρα είναι μόνιμα στην Αγγλία και δεν μπορεί να έρθει . Ευτυχώς μας έκανε πρόταση μια φίλη μου και λύσαμε το θέμα αυτό. Θα γίνει η βάπτιση. Δεν είμαστε για αναβολές γιατί δεν ξέρουμε πότε θα ησυχάσουμε από αυτό και πότε θα χαλαρώσουν τα μέτρα. 

Εμένα είναι η αδελφή μου η νονά οπότε δε μπορώ να αλλάξω ούτε και θέλω βέβαια. Μας έχουν χαλάσει όλα τα σχέδια...πλησιαζουν και τα γενέθλια του μικρού και αλλιώς φανταζόμουν τα πρώτα του γενέθλια ήθελα να ξανω πάρτυ να έρθουν οι φίλοι μας οι γονεις μας... ανησυχώ και για τις δουλειές δε ξέρω που πάει όλο αυτό.

.Επισης χτυπήσαμε το ματάκι μας παίζοντας και πρηστηκε εβγαζε σαν κολωδες υγρό και πήγαμε στο γιατρό μας είπε να το καθαρίζουμε με φυσιολογικό ορό και γαζουλα αποστειρωμένη συνέχεια και θα μας ξαναδεί σήμερα δε θα πάμε σχολείο κοπάνα. Σκαρφαλώνει παντού έχει ζωηρεψει πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Εμένα είναι η αδελφή μου η νονά οπότε δε μπορώ να αλλάξω ούτε και θέλω βέβαια. Μας έχουν χαλάσει όλα τα σχέδια...πλησιαζουν και τα γενέθλια του μικρού και αλλιώς φανταζόμουν τα πρώτα του γενέθλια ήθελα να ξανω πάρτυ να έρθουν οι φίλοι μας οι γονεις μας... ανησυχώ και για τις δουλειές δε ξέρω που πάει όλο αυτό.

.Επισης χτυπήσαμε το ματάκι μας παίζοντας και πρηστηκε εβγαζε σαν κολωδες υγρό και πήγαμε στο γιατρό μας είπε να το καθαρίζουμε με φυσιολογικό ορό και γαζουλα αποστειρωμένη συνέχεια και θα μας ξαναδεί σήμερα δε θα πάμε σχολείο κοπάνα. Σκαρφαλώνει παντού έχει ζωηρεψει πολύ...

Α μωρέ το μικρούλη ... Περαστικά του! Μα δεν τα προλαβαίνεις και αυτά τα ζιζάνια! Και εμας χτυπάει συνεχώς, ευτυχώς ελαφριά μέχρι στιγμής...κ σκεψου δεν τον αφήνουμε λεπτό από τα μάτια μας.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Εμένα είναι η αδελφή μου η νονά οπότε δε μπορώ να αλλάξω ούτε και θέλω βέβαια. Μας έχουν χαλάσει όλα τα σχέδια...πλησιαζουν και τα γενέθλια του μικρού και αλλιώς φανταζόμουν τα πρώτα του γενέθλια ήθελα να ξανω πάρτυ να έρθουν οι φίλοι μας οι γονεις μας... ανησυχώ και για τις δουλειές δε ξέρω που πάει όλο αυτό.

.Επισης χτυπήσαμε το ματάκι μας παίζοντας και πρηστηκε εβγαζε σαν κολωδες υγρό και πήγαμε στο γιατρό μας είπε να το καθαρίζουμε με φυσιολογικό ορό και γαζουλα αποστειρωμένη συνέχεια και θα μας ξαναδεί σήμερα δε θα πάμε σχολείο κοπάνα. Σκαρφαλώνει παντού έχει ζωηρεψει πολύ...

Περαστικά του. Μωράκια είναι λογικό να χτυπήσουν . Ευτυχώς ακόμα δεν έχουμε τύχει κάτι τέτοιο. Γερά να είναι και όλα περαστικά να είναι. Με λίγες μέρες που δε θα πάνε σχολείο δεν έγινε κάτι. Αν είχα παιδί σε ηλικία σχολείου δεν θα το έστελνα να σας πω την αλήθεια. Σε εμάς έχουν κλείσει πολλά σχολεία λόγω Κορονοιου . Είμαι της άποψης ας χάσουν μια χρονιά γερά να είναι και τα σχολεία εκεί θα είναι και του χρόνου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...