Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , boukitsa123 είπε:

7-8 το πρωί λες ή το απόγευμα;; Τουλάχιστον ανακουφίζομαι από μια άποψη :rolleyes:

To πρωι φυσικα. Υπνος μεσα στη μερα δεν υπαρχει


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα στις κούκλες δεν πρόλαβα να σας διαβάσω συμπαθάτε με να ρωτήσω για μεσημέρι πόσες ώρες σας κοιμούνται;; Μην ακούσω κανένα 4ωρο και μου έρθει εγκεφαλικούλι :rolleyes::wub:

Χαχαχαχα όχι όχι κανένα 4ωρο κ εμείς!! Ξυπνάει 10-10:30 συνήθως κ άμα είμαι τυχερή κ κουραστεί μέσα στην ημέρα κοιμάται κατά τις 3-4 για καμία 1,5-2 ώρες.. αλλά το βράδυ κατά τις 11 συνήθως την παίρνει ο ύπνος! Είναι ξενύχτης χααχχα

  • Χαχα 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλη ερώτηση. Πώς τα κοιμιζετε; Αγκαλιά ή τα βάζετε στο κρεβάτι και όταν κοιμηθούν μόνα τους; Πολύ με ταλαιπωρεί έτσι όπως τον έχω μάθει. Άσε που ούτε αυτός βολεύεται αγκαλιά και εκνευρίζεται αλλά δεν ξέρω πώς να το αλλάξω.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Εγώ έχω άλλη ερώτηση. Πώς τα κοιμιζετε; Αγκαλιά ή τα βάζετε στο κρεβάτι και όταν κοιμηθούν μόνα τους; Πολύ με ταλαιπωρεί έτσι όπως τον έχω μάθει. Άσε που ούτε αυτός βολεύεται αγκαλιά και εκνευρίζεται αλλά δεν ξέρω πώς να το αλλάξω.

Ξαπλώνω δίπλα της και της κάνω το κεφαλάκι εκτός αν είναι πτώμα και ξεραθεί αμέσως :)

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

On 29/4/2021 at 11:14 ΜΜ, Ele@n είπε:

Εγώ έχω άλλη ερώτηση. Πώς τα κοιμιζετε; Αγκαλιά ή τα βάζετε στο κρεβάτι και όταν κοιμηθούν μόνα τους; Πολύ με ταλαιπωρεί έτσι όπως τον έχω μάθει. Άσε που ούτε αυτός βολεύεται αγκαλιά και εκνευρίζεται αλλά δεν ξέρω πώς να το αλλάξω.

Καλημέρα εμείς το μεσημέρι ξαπλώνουμε μαζί στο κρεβάτι μας κ έτσι την παίρνει ο ύπνος.. το βράδυ συνήθως κοιμάται με το γάλα, διαφορετικά πάλι το ίδιο την αφήνω να ξαπλώσει κ κάποια στιγμή την παίρνει..

κοριτσια εύχομαι σε όλες σας Καλή Ανασταση με υγεία κ ότι άλλο επιθυμείτε ! Κ του χρόνου ελεύθεροι θα ευχηθώ!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά! 

Σχετικά με τον ύπνο, εγώ σταμάτησα να το νανουρίζω στην αγκαλιά μου. Ξαπλώνει και είμαι απλά δίπλα να του χαιδεύω το κεφάλι, την πλάτη και χρειάζεται περίπου ένα 15λεπτό να αποκοιμηθεί. Κοιμόμαστε σερί από τις 22:00-07:30. Το μεσημέρι ακολουθούμε την ίδια ρουτίνα και κοιμάται ένα δίωρο. :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Anna-Vangelis είπε:

Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά! 

Σχετικά με τον ύπνο, εγώ σταμάτησα να το νανουρίζω στην αγκαλιά μου. Ξαπλώνει και είμαι απλά δίπλα να του χαιδεύω το κεφάλι, την πλάτη και χρειάζεται περίπου ένα 15λεπτό να αποκοιμηθεί. Κοιμόμαστε σερί από τις 22:00-07:30. Το μεσημέρι ακολουθούμε την ίδια ρουτίνα και κοιμάται ένα δίωρο. :)

Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Καλή Πασχαλιά!! Να χαίρεστε τις οικογένειες σας και μετά το στο @Agapakiii το δεύτερο νίνι! Με το καλό να ξανακουσουμε και άλλα ευχάριστα νέα!!! Αχ αυτό θέλω και εγώ και μου ακούγεται λουκούμι έτσι όπως το περιγράφετε. Το μεσημέρι είναι σχετικά εύκολο γιατί παίζει όλη μέρα οπότε μετά το μεσημεριανό είναι πιο χαλαρός, μια αγκαλιά πέντε λεπτά και έχει κοιμηθεί όρθιος. Το βράδυ είναι το δυσκολότερο για εμένα. Αν δεν κοιμηθεί με το γάλα την έχω πατήσει. Μπορεί να μας πάρει και μιάμιση ώρα. Τον ξαπλώνω και το έχει για παιχνίδι να σηκώνεται να τον ξαναξαπλωνω, να πετάει την πιπίλα να πάω να την πλύνω... μέχρι που απογοητεύομαι και τον παίρνω αγκαλιά...θα δοκιμάσω να τον βάλω στο κρεβάτι μας να ξαπλώσω δίπλα και να τον μεταφέρω μετά στην κούνια. Για να δούμε...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια Χριστός Ανέστη. Να είμαστε γερές και δυνατές και του χρόνου καλύτερα. Υγεία και ευτυχία σε όλους. Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας. Πώς πέρασατε? Εμείς κούραση τα μικρά μας ξετιναξαν. Ο καιρός καλοκαίρι κανονικά και δεν μαζεύονται. Όπως είναι φυσικο με έπιασε η μέση μου. Βγάζω και τα καλοκαιρινά μαζεύω χειμερινά πλένω σιδερωνω ένας χαμός


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια . Πως είστε.Χρόνια πολλά , Χριστός Ανέστη! Καιρό εχω να γράψω αλλά σας διαβάζω.

Η μικρή μας τρέχει παντού και δεν την πιάνουμε.  Είναι 15 μηνων και θέλω να της πάρω σωσίβιο για τη θάλασσα.  Εσείς τι πήρατε σε αυτή την ηλικία. Σκέφτομαι το swimtrainer αλλά από την άλλη νομίζω πως θα ήταν καλύτερο κάτι με σκίαστρο για να μην την ενοχλεί ο ήλιος. Θέλω και σκηνή για να παίζει με φίλτρο  UV αλλά δεν ξέρω αν θα κάθεται γιατί είναι λίγο ζωηρή:razz: . Εσάς τι σας βόλεψε. 

Επίσης πείτε ιδέες για τρίκυκλο από αυτά που γίνονται αργότερα ποδηλατακι μεγαλώνοντας. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2021 at 4:21 ΜΜ, katerina04 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια Χριστός Ανέστη. Να είμαστε γερές και δυνατές και του χρόνου καλύτερα. Υγεία και ευτυχία σε όλους. Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας. Πώς πέρασατε? Εμείς κούραση τα μικρά μας ξετιναξαν. Ο καιρός καλοκαίρι κανονικά και δεν μαζεύονται. Όπως είναι φυσικο με έπιασε η μέση μου. Βγάζω και τα καλοκαιρινά μαζεύω χειμερινά πλένω σιδερωνω ένας χαμός

Μια από τα ίδια...τα τελευταία πλυντήρια με κοιτούν σιδερωμένα και με παρακαλούν να τα φυλάξω αλλά τους κρατάω μούτρα :D. Και εμείς μόνιμοι θαμώνες στις παιδικές χαρές. Πρώτο τραπέζι πίστα. Ευτυχώς του αρέσει να παίζει περισσότερο μόνος του και έτσι αποφεύγουμε και τις πολλές επαφές. 

@Giota1983 το ίδιο σωσίβιο σκέφτομαι να πάρω. Αυτά με το σκίαστρο είναι για πιο μωρά. Για σκήνη δεν τον σκέφτομαι γιατί λόγω ζέστης πάμε στη θάλασσα το απόγευμα. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/5/2021 at 8:14 ΜΜ, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ποια μίλησε για την μέση να με βάλει στο κλαμπ θέλω :shock: 

Ένας δημιουργικός χαμούλης εδώ πέρα :tongue: 

Ωχ εγώ περαστικά σου βρε κορίτσι. Ακόμη δε μου πέρασε και υποφέρω. Τα μικρά σου πως τα αποσχολεις? Εμείς πάρκο κάθε μέρα


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Ωχ εγώ περαστικά σου βρε κορίτσι. Ακόμη δε μου πέρασε και υποφέρω. Τα μικρά σου πως τα αποσχολεις? Εμείς πάρκο κάθε μέρα

Πότε έξω πότε μπαλκόνι και τους βάζω και νικελοντεον (δυστυχώς)... Τους διαβάζω και βιβλιαράκια ενδιάμεσα στις δουλειές η μικρότερη μου θέλει την περισσότερη προσοχή μην πέσει μην πάει στους κάδους και ρίχνει τα σκουπίδια έξω κοκ 

Θέλω να της πάρω μια μικρή τσουλήθρα χαμηλή να την έχω μέσα που της αρέσει να σκαρφαλώνει...

Καλά τώρα το θυμήθηκα χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες του κόσμου σήμερα γιορτάζουμε ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...