Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

On 8/11/2021 at 11:57 ΠΜ, Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Εύχομαι περαστικά σας , να είστε όλοι καλά κ μακάρι εσυ κ τα μωρά να μην κολλήσετε καθόλου!! Καλή αναρρωση στον άντρα σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Ευτυχώς τη γλιτώσαμε και δεν κολλήσαμε. Και ο άντρας μου πολύ ελαφριά το πέρασε

On 9/11/2021 at 1:16 ΠΜ, Ele@n είπε:

Έλα ρε συ!!! Μα, τι γίνεται πια; Αρχίσαμε πάλι και ακόμα δεν έχουμε δει τίποτα; Ξέρετε πού κόλλησε; Υπάρχει πιθανότητα εσείς επειδή είναι εμβολιασμενος να την γλιτώσετε. Την περνάει σαν ίωση;

Χαμος μαλλον από μαγαζί που βγήκε για ποτό. Ήταν και το τελευταίο του χαχα δεν τον αφήνω να πάει πουθενά. Ευτυχώς εμείς γλιτώσαμε. Άσχετο αλλά άνοιξαν πάλι οι αιτήσεις για την ειδική αγωγή στο ΕΑΠ και τώρα έχουν πολλές θέσεις μπες να δεις. 

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά δεν τη γλιτώσαμε κορίτσια. Μόλις βγήκαν θετικά τα μικρά. Εγώ παραμένω αρνητική και περιμένω να δω πότε θα βγω θετική. 

  • Λυπημένη/-ος 2

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Τελικά δεν τη γλιτώσαμε κορίτσια. Μόλις βγήκαν θετικά τα μικρά. Εγώ παραμένω αρνητική και περιμένω να δω πότε θα βγω θετική. 

Αχ τι να πω γρήγορα περαστικά στα μικρούλια!! Εύχομαι να μην βγεις καθόλου θετικη!! Να μας ενημερώνεις!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/11/2021 at 7:11 ΠΜ, Agapakiii είπε:

Αχ τι να πω γρήγορα περαστικά στα μικρούλια!! Εύχομαι να μην βγεις καθόλου θετικη!! Να μας ενημερώνεις!!

Σ'ευχαριστώ πολύ. Ακόμη αρνητική είμαι ξέρω γω μάλλον θα τη γλιτώσω αλλά έτσι κι αλλιώς καραντίνα θα καθίσω με τα μωρά. Εσύ πως είσαι?

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , katerina04 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ. Ακόμη αρνητική είμαι ξέρω γω μάλλον θα τη γλιτώσω αλλά έτσι κι αλλιώς καραντίνα θα καθίσω με τα μωρά. Εσύ πως είσαι?

Μακάρι!! Τα μωρά πως το περνάνε ;;

εγω καλά, έχω μπει στον μήνα κ περιμένω.. αύριο κλείνω την 37η.. πιστεύω δεν θα αργησει πολύ.. την Τρίτη έχω ραντεβού κ θα δούμε κ τον τράχηλο ώστε να έχω εικόνα.. πιστεύω είναι θέμα ημερών έτσι νιώθω δλδ!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Agapakiii είπε:

Μακάρι!! Τα μωρά πως το περνάνε ;;

εγω καλά, έχω μπει στον μήνα κ περιμένω.. αύριο κλείνω την 37η.. πιστεύω δεν θα αργησει πολύ.. την Τρίτη έχω ραντεβού κ θα δούμε κ τον τράχηλο ώστε να έχω εικόνα.. πιστεύω είναι θέμα ημερών έτσι νιώθω δλδ!!

Με το καλό κορίτσι μου με ένα πόνο εύχομαι. Καλά ευτυχώς λίγο βήχα έχουν μόνο. Τα ψυχοφαρμακα δεν τα γλιτώνω πάντως 20 μέρες μεσα

  • Ευχαριστώ 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου με ένα πόνο εύχομαι. Καλά ευτυχώς λίγο βήχα έχουν μόνο. Τα ψυχοφαρμακα δεν τα γλιτώνω πάντως 20 μέρες μεσα

Ευχαριστώ παρά πολύ!! Υπομονή κ σε σένα κ γρήγορα όλοι στο σπίτι να είναι καλά!!! 20 μέρες είναι πολλές , στολίστε μήπως κ φτιάξει η διάθεση κ περάσει πιο γρήγορα ο καιρός !!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Ευχαριστώ παρά πολύ!! Υπομονή κ σε σένα κ γρήγορα όλοι στο σπίτι να είναι καλά!!! 20 μέρες είναι πολλές , στολίστε μήπως κ φτιάξει η διάθεση κ περάσει πιο γρήγορα ο καιρός !!

Ναι στολισαμε μόλις και ξετρελαθηκαν. Τι να κάνουν και αυτά εσκασαν μέσα αλλά τουλάχιστον χάρηκαν τη μανούλα. Ούτε τουαλέτα δε με αφήνουν να πάω

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerina04 είπε:

Ναι στολισαμε μόλις και ξετρελαθηκαν. Τι να κάνουν και αυτά εσκασαν μέσα αλλά τουλάχιστον χάρηκαν τη μανούλα. Ούτε τουαλέτα δε με αφήνουν να πάω

Αχ καταλαβαίνω κουράγιο σε σένα πάνω από όλα!! Κ λίγο μπαλκόνι , έχει ωραίες μέρες, να λίγο να περνάει η ώρα!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2021 at 2:21 ΜΜ, katerina04 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Ευτυχώς τη γλιτώσαμε και δεν κολλήσαμε. Και ο άντρας μου πολύ ελαφριά το πέρασε

Χαμος μαλλον από μαγαζί που βγήκε για ποτό. Ήταν και το τελευταίο του χαχα δεν τον αφήνω να πάει πουθενά. Ευτυχώς εμείς γλιτώσαμε. Άσχετο αλλά άνοιξαν πάλι οι αιτήσεις για την ειδική αγωγή στο ΕΑΠ και τώρα έχουν πολλές θέσεις μπες να δεις. 

Το ξεκίνησα στην Κύπρο τελικά. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερο. Στο ΕΑΠ έχει πρακτική; Πώς σου φαίνεται μέχρι τώρα;

Τον κορονοιο τον γλίτωσες. Τα μικρά είναι οκ;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 16/11/2021 at 12:58 ΠΜ, Ele@n είπε:

Το ξεκίνησα στην Κύπρο τελικά. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερο. Στο ΕΑΠ έχει πρακτική; Πώς σου φαίνεται μέχρι τώρα;

Τον κορονοιο τον γλίτωσες. Τα μικρά είναι οκ;

Α ωραία. Έχει πρακτική ναι. Γενικά πολύ ζόρι. Με όσους έχω συζητήσει είναι πιο απαιτητικό από τα άλλα. Πολύ διάβασμα συνέχεια εργασίες χαμός. Τα μωρά οκ λίγο βήχα έχουν μόνο.


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλή χρονιά κορίτσια μου με υγεία ευτυχία δύναμη και δημιουργικότητα. Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας. Υγεία σε όλο τον κόσμο μόνο αυτό γίνεται ένας χαμός αυτες τις μέρες

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονια κορίτσια !!!! Εύχομαι πραγματικά πάνω από όλα υγεία που είναι το πιο σημαντικό & επιτέλους αυτή η χρονια να φέρει μόνο όμορφες στιγμές ... μακάρι να τελειώνουμε με όλο αυτό!!

Πως είστε ; Τ κάνουν τα παιδάκια σας ;

@boukitsa123 τι κάνετε ; Σας χάσαμε!!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...