Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, Linaki.24 είπε:

Πππππφφφφφ!!!!!! Νόμιζα ότι από προχθές κ έπειτα θα το νιώθω πιο συχνά..... Στο μεταξύ είδα κ ένα παλιο όνειρο κ με έχει κ αυτό ανησυχήσει.... Δεν ξέρω.... 

Μην αφήνεις τα όνειρα να σε επηρεάζουν λένε πως γενικά έχουμε εφιάλτες από τις ορμόνες και εγώ βλέπω πολύ περίεργα και ανεξήγητα όνειρα! Ενώ πριν την εγκυμοσύνη σπάνια θυμόμουν τα όνειρα! Γιατρό ποτε έχεις ;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Μην αφήνεις τα όνειρα να σε επηρεάζουν λένε πως γενικά έχουμε εφιάλτες από τις ορμόνες και εγώ βλέπω πολύ περίεργα και ανεξήγητα όνειρα! Ενώ πριν την εγκυμοσύνη σπάνια θυμόμουν τα όνειρα! Γιατρό ποτε έχεις ;

Την άλλη Τετάρτη στις 7 του μήνα.... Πώς θα περάσουν οι μέρες δεν ξέρω..... Εσύ πόσο είσαι???:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Την άλλη Τετάρτη στις 7 του μήνα.... Πώς θα περάσουν οι μέρες δεν ξέρω..... Εσύ πόσο είσαι???:

Κοντεύει υπομονή και θα περάσουν οι μέρες!! Εγώ είμαι 15&5 !!

ειδαμε το μωράκι μας το Σάββατο κ τώρα ξανά θα πάμε τέλος Αυγούστου!! Έχω ακόμα καιρό μπροστά μου και ανυπομονώ από τώρα!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Κοντεύει υπομονή και θα περάσουν οι μέρες!! Εγώ είμαι 15&5 !!

ειδαμε το μωράκι μας το Σάββατο κ τώρα ξανά θα πάμε τέλος Αυγούστου!! Έχω ακόμα καιρό μπροστά μου και ανυπομονώ από τώρα!!

Πππφφφφφ!!!! Με το καλο μάτια μου!!!!!!!! Εγώ τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου είμαι για β επιπέδου.... Άλλο άγχος κ αυτό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Πππφφφφφ!!!! Με το καλο μάτια μου!!!!!!!! Εγώ τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου είμαι για β επιπέδου.... Άλλο άγχος κ αυτό....

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου με το καλό και σε σένα!! Όλα καλά θα πάνε να είσαι αισιόδοξη !! Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι ; Σας είπανε;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου με το καλό και σε σένα!! Όλα καλά θα πάνε να είσαι αισιόδοξη !! Τι έχεις αγοράκι η κοριτσάκι ; Σας είπανε;

Μας έχει πει κατά 90% κοριτσάκι!!!! Η αλήθεια είναι ότι δε μ νοιάζει κ πολύ! Μόνο να είναι καλά θέλω κ δεν με ενδιαφέρει ότι κ αν είναι. Εσύ?? Κοριτσάκι ή αγοράκι????

Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Μας έχει πει κατά 90% κοριτσάκι!!!! Η αλήθεια είναι ότι δε μ νοιάζει κ πολύ! Μόνο να είναι καλά θέλω κ δεν με ενδιαφέρει ότι κ αν είναι. Εσύ?? Κοριτσάκι ή αγοράκι????

Και εμάς πριν λίγες μέρες που είχαμε ραντεβού μας είπε κοριτσάκι!! Αλλά ειλικρινά συμφωνώ μαζί σου ας είναι γερό και ας είναι ότι θέλει!!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Και εμάς πριν λίγες μέρες που είχαμε ραντεβού μας είπε κοριτσάκι!! Αλλά ειλικρινά συμφωνώ μαζί σου ας είναι γερό και ας είναι ότι θέλει!!!

Αυτό! Δεν ξέρω αν έχεις άλλο παιδάκι εμένα είναι το 1ο μου κ χωρίς καν να το έχω δει κ καλά καλά δεν το εχω νιώσει όπως είπα κ παραπάνω είναι όλη μ η ζωή αλήθεια..... Φαντάσου να γεννηθεί κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Linaki.24 είπε:

Αυτό! Δεν ξέρω αν έχεις άλλο παιδάκι εμένα είναι το 1ο μου κ χωρίς καν να το έχω δει κ καλά καλά δεν το εχω νιώσει όπως είπα κ παραπάνω είναι όλη μ η ζωή αλήθεια..... Φαντάσου να γεννηθεί κιόλας...

Όχι όχι και εμένα το πρώτο είναι και είναι όλα πρωτόγνωρα!!! Ακριβώς το ίδιο νιώθω! Ποτε έχεις πητ; Εγώ 17/1 !!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Τέλεια με το καλό εύχομαι!! Να γράφεις να μαθαίνω νέα σου ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!! Με το καλο κ το δικο σου το μωρακι!!!Και εσύ να γράφεις να μαθαίνω!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα για τον προγραμματισμένο υπέρηχο μετά την αυχενική και μου πήρε αίμα για Α-τεστ.. Έκανε καμία άλλη από εσάς;ήξερα ότι δεν ήταν απαραίτητη εφόσον έχεις κάνει αυχενική και papp-a..κατα τα άλλα μου επανέλαβε μετρήσεις όπως στην αυχενική και όλα καλά.. 


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.Πρωτη φορά γραφω.1η εγκυμοσύνη μέχρι στιγμής όλα καλά δεν έχω νιώσει τπτ σε σημείο που ξεχνάω πως είμαι έγκυος! Αρχές Σεπτεμβρίου έχουμε την β επιπέδου και Πητ 17/1.ευχομαι όλες να έχουμε μια ομαλή εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήγα και είδα την μικρή σήμερα ευτυχώς ήταν καλά είχε μεγαλώσει και κουνούσε χεράκια και ποδαράκια αχ ρε κορίτσια δεν περνάει ο καιρός μου φαίνονται αιώνες αυτοί οι 5 μήνες που έμειναν... 

@Kerma2020 πως είσαι; Πως πάνε οι εμετοί;

 

  • Μου αρέσει 3

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...