Recommended Posts

@Ntina Ntinaki εγώ χαίρομαι γτ στις αποβολές δεν είχα κανένα σύμπτωμα οπότε όσο πιο χάλια είμαι τόσο πιο καλά είναι το σποράκι μου :) υπάρχει ένα φυτικό σιρόπι για τις αναγούλες και τους εμετούς μου το είχε δώσει ο γιατρός μου ρώτα τον δικό σου μήπως στο προτείνει 

• Μου αρέσει 1

dcj5p2.png

OT32p2.png

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα με θέλετε κι εμένα στην παρέα σας; Με τις χοριακες μου να πηγαίνουν καλά είπα να δώσω κι εγώ την παρουσία μου ΠΗΤ έχω 25-26/1 και ΤΕΡ 20/4 έχω ήδη 2 παιδάκια αλλά έχω και 3 αποβολές στο ιστορικό μου βέβαια αυτή την φορά δεν είναι όπως οι άλλες εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν έχω φουλ συχνοουρια ζαλάδες αναγούλες και πολύ ρεψιμο και εννοείται μόλις κάνω κάποια δουλειά με σφάζει η μέση με φτύνω λοιπόν και εύχομαι να είμαι εδώ όταν πάω για τον 1ο υπέρηχο και να σας γράφω για την πιο όμορφη μελωδία του κόσμου το τικ τακ τικ τακ :)

Με το καλό σε ολες μας 

Εδω παρέα, 3ο και εγώ με δύο γιους!!! Ολα θα πάνε καλά! Πότε έχεις υπέρηχο; η χοριακη σου πως είναι; 

• Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια . Εκανα χοριακη σημερα 4.100 πηγε . Τη Παρασκευη που ειχα ξανακανει ηταν στο 945 . Ειμαι 5 εβδομαδων κ  4 ημερων . Απο συμπτωματα δεν εχω κατι το ιδιαιτερο μονο πρησμενο στηθος κ ατονια αλλα παιρνω τα utrogestan που προκαλει αυτα τα συμπτωματα . 

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Ioanna87 είπε:

Γεια σας κοριτσια . Εκανα χοριακη σημερα 4.100 πηγε . Τη Παρασκευη που ειχα ξανακανει ηταν στο 945 . Ειμαι 5 εβδομαδων κ  4 ημερων . Απο συμπτωματα δεν εχω κατι το ιδιαιτερο μονο πρησμενο στηθος κ ατονια αλλα παιρνω τα utrogestan που προκαλει αυτα τα συμπτωματα . 

Πολυ καλές χοριακης ακούω και χαίρομαι!!! Μπράβο! Πότε θα πας για υπέρηχο; 

• Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

@ΦαιηΚατς θα πάω για υπέρηχο τώρα κατευθείαν στις 30/5 έχω ξεκινήσει φιλικό προς το παρόν 

Μια χαρά! Δεν ξέρω μήπως έπρεπε να πάρεις και λίγο μαγνήσιο προληπτικά... Εμένα η δική μου με ξεκίνησε από την αρχή επειδή έχω λίγο καιρό που γέννησα και φοβάται για συσπάσεις. 

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Μια χαρά! Δεν ξέρω μήπως έπρεπε να πάρεις και λίγο μαγνήσιο προληπτικά... Εμένα η δική μου με ξεκίνησε από την αρχή επειδή έχω λίγο καιρό που γέννησα και φοβάται για συσπάσεις. 

Όχι εγώ δεν έχω γεννήσει πρόσφατα η τελευταία αποβολή μου ήταν πριν 1 χρόνο εσύ καλά κάνει και σου έδωσε με πρόσφατη γέννα με το καλό το 3ο παιδάκι σου εύχομαι και μου εύχομαι χε χε 

dcj5p2.png

OT32p2.png

Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια @boukitsa123 Εύχομαι όλα με το καλό!!!

μπραβο μας κορίτσια να μαζευόμαστε!!

εγω κορίτσια από το Σάββατο που έκανα τη χοριακη δεν έχω κάποιο νέο ! Η αληθεια είναι ότι αγχώνομαι λίγο αλλά περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω το Σάββατο στο γιατρό να με δει! Από συμπτώματα κάποιες μέρες έχω ήπιους πόνους σε κοιλιά και στομάχι! Πολύ ατονία κ κούραση κ κάτι παράξενο!! Μ έχει κοπεί η όρεξη! Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό! 

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες τις εγκυουλες!

• Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

@Ioanna87 γειά σου κορίτσι γτ παίρνεις προγεστερονη; 

Τη μερα που θ μου ερχοταν η περιοδος ειδα λιγο καφε κ μου πε ο γιατρος να παιρνω 3 τη μερα . Αλλα απο οτι διαβασα το καφε δεν ειναι κατι ανησυχητικο αλλα μπορει να ειναι παλιο αιμα απο τη προηγουμενη περιοδο . Δε ξαναειδα απο εκεινη τη μερα . Κ ηταν πολυ λιγο καλφε . Τωρα θα τον παρω να δω αν θα τα συνεχισω 

• Μου αρέσει 1

Just now, Agapakiii είπε:

Συγχαρητήρια @boukitsa123 Εύχομαι όλα με το καλό!!!

μπραβο μας κορίτσια να μαζευόμαστε!!

εγω κορίτσια από το Σάββατο που έκανα τη χοριακη δεν έχω κάποιο νέο ! Η αληθεια είναι ότι αγχώνομαι λίγο αλλά περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω το Σάββατο στο γιατρό να με δει! Από συμπτώματα κάποιες μέρες έχω ήπιους πόνους σε κοιλιά και στομάχι! Πολύ ατονία κ κούραση κ κάτι παράξενο!! Μ έχει κοπεί η όρεξη! Δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό! 

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες τις εγκυουλες!

Καλέ Σάββατο κάνει ιατρείο ο γιατρός σου; Μωρέ μπράβο όσο για την όρεξη κι εμένα μου βρωμάνε όλα τα φαγητά τρώω σχετικά λίγο για τα κυβικά μου δεν έχω γεύση ένα πράγμα 

• Μου αρέσει 1

dcj5p2.png

OT32p2.png

Όχι εγώ δεν έχω γεννήσει πρόσφατα η τελευταία αποβολή μου ήταν πριν 1 χρόνο εσύ καλά κάνει και σου έδωσε με πρόσφατη γέννα με το καλό το 3ο παιδάκι σου εύχομαι και μου εύχομαι χε χε 

Οι αποβολές ξέρεις για πιο λόγο έγιναν; έκανες καρυοτυπο; με το καλό και στις δύο μας και καλά μας κουράγια! Αχαχαχαχαχα

Καλέ Σάββατο κάνει ιατρείο ο γιατρός σου; Μωρέ μπράβο όσο για την όρεξη κι εμένα μου βρωμάνε όλα τα φαγητά τρώω σχετικά λίγο για τα κυβικά μου δεν έχω γεύση ένα πράγμα 

Εγώ πάλι κορίτσια έχω απίστευτη όρεξη σε σχέση με την τελευταία εγκυμοσύνη που πήρα μόλις 6 κιλά! Το πρωί έχω αναγούλες αλλά την υπόλοιπη μέρα τρώω και εσάς! 

• Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Αχ ναι άσε Τζακ ποτ θέλει να τον πετύχεις Χαχαχαχα!! 

Εμενα ακόμα δε μ βρωμανε απλά επειδή ότι τρώω μου κάθεται πολύ βαρύ μετά δεν ξανά έχω όρεξη! 

Αχ άντε να περάσουν οι μέρες για όλες μας για να μη μας φάει η αγωνία ❤️

• Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα