Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΦαιηΚατς δεν ήταν καλή φουρνιά φαίνεται τώρα θα έρθει το rainbow baby μου και θα είναι όλα παρελθόν είναι ήδη δηλαδή :)

Έχεις ήδη ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι ε; άρα ότι και να είναι μια χαρά θα είναι! Δεν το συζητάμε καν για το γερό! Εγώ έχω 2 γιοκαρινια και θα ήθελα έτσι για να μην γίνω η μάνα του λόχου μια κορούλα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ΦαιηΚατς έχω 1 κορούλα και 1 γιο και 1 κορούλα αγγελάκι που μου έστειλε το σποράκι αυτό για να το πάρω στην αγκαλίτσα μου και να το γεμίσω με φιλιά εσύ έχεις ακούσει τικ τακ τικ τακ φαντάζομαι ε; 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΦαιηΚατς έχω 1 κορούλα και 1 γιο και 1 κορούλα αγγελάκι που μου έστειλε το σποράκι αυτό για να το πάρω στην αγκαλίτσα μου και να το γεμίσω με φιλιά εσύ έχεις ακούσει τικ τακ τικ τακ φαντάζομαι ε; 

Όχι ακόμη, αύριο το πρωί έχω ραντεβού! Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδαμε έναν ωραιότατο ολοστρογγυλο σάκο, λεκιθικο ασκό και εμβρυακα στοιχεία αλλά ακόμη δεν είχε παλμό, ήταν νωρίς! Ελπίζω αύριο να ακούσουμε! 

  • Μου αρέσει 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσια στις πόσες εβδομάδες ακούμε καρδούλα;

Από 6 και κάτι μέχρι 9 το πολύ δινουν οι γυναικολόγοι... Εγω τον μεγάλο μου τον άκουσα 6,5 και τον μικρό μου 7,1... Αύριο που έχω υπέρηχο θα είμαι 6,5 και ελπίζω να το ακουσουμε! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Από 6 και κάτι μέχρι 9 το πολύ δινουν οι γυναικολόγοι... Εγω τον μεγάλο μου τον άκουσα 6,5 και τον μικρό μου 7,1... Αύριο που έχω υπέρηχο θα είμαι 6,5 και ελπίζω να το ακουσουμε! 

Μακάρι στο εύχομαι! Εγώ το Σάββατο βάσει του ημερολογίου που έχω θα είμαι 6&1 . Οποτε ίσως κ να μην ακούσω!

 

περιμενουμε νέα σου !!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Μακάρι στο εύχομαι! Εγώ το Σάββατο βάσει του ημερολογίου που έχω θα είμαι 6&1 . Οποτε ίσως κ να μην ακούσω!

 

περιμενουμε νέα σου !!

Άμα έχει καλό υπέρηχο ο γιατρός σου ίσως και να ακούσεις! Εννοείται, αύριο το πρωί μόλις τελειώσω θα σας γράψω! 

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου... Πηγα στην γιατρο ειδαμε σακο.. Ολα καλα μου ειπε.. Θα ξανα παω τωρα σε 2 βδομαδες ακριβως.. Σημερα ειμαι 5β 2 ημ αρα θα ειμαι 7β 2 ημ .. Ελπιζω να ακουσουμε τοτε καρδουλα... 

 @ΦαιηΚατς και @boukitsa123  πατε για  το 3ο εε?? Μπραβο σας αγαπες μου!!!! Ολα καλα θα πανε σε ολες μας.   Εγω τωρα παω για το 2ο...  Ποσο ειναι τα παιδακια σας??? 

  • Μου αρέσει 3

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσια μου... Πηγα στην γιατρο ειδαμε σακο.. Ολα καλα μου ειπε.. Θα ξανα παω τωρα σε 2 βδομαδες ακριβως.. Σημερα ειμαι 5β 2 ημ αρα θα ειμαι 7β 2 ημ .. Ελπιζω να ακουσουμε τοτε καρδουλα... 

 @ΦαιηΚατς και @boukitsa123  πατε για  το 3ο εε?? Μπραβο σας αγαπες μου!!!! Ολα καλα θα πανε σε ολες μας.   Εγω τωρα παω για το 2ο...  Ποσο ειναι τα παιδακια σας??? 

Θα ακούσεις σίγουρα τότε κοριτσάκι μου! Εμένα ο μεγάλος είναι 5,5 χρόνων και ο μικρός 8 μηνών! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Όχι ακόμη, αύριο το πρωί έχω ραντεβού! Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα και είδαμε έναν ωραιότατο ολοστρογγυλο σάκο, λεκιθικο ασκό και εμβρυακα στοιχεία αλλά ακόμη δεν είχε παλμό, ήταν νωρίς! Ελπίζω αύριο να ακούσουμε! 

Φαίη μου μαζί πορευόμαστε! Κι εγώ αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα στις 7 εβδομάδες ακριβώς! Ο Θεός βοηθός!

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Θα ακούσεις σίγουρα τότε κοριτσάκι μου! Εμένα ο μεγάλος είναι 5,5 χρόνων και ο μικρός 8 μηνών! 

Να σου ζησουνε τα παιδακια σου... Πω πω θα ειναι πολυ κοντα τα δυο... Αγορακια εχεις μεχρι τωρα ε? Ε με το καλο και ενα κοριτσακι... Βεβαια γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntina Ntinaki είπε:

Φαίη μου μαζί πορευόμαστε! Κι εγώ αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλα στις 7 εβδομάδες ακριβώς! Ο Θεός βοηθός!

Σίγουρα θα ακούσουμε καρδούλες! Χαμό από τα τικ τακ θα έχουμε!!! Το πρώτο σου κορίτσι μου ε; 

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Να σου ζησουνε τα παιδακια σου... Πω πω θα ειναι πολυ κοντα τα δυο... Αγορακια εχεις μεχρι τωρα ε? Ε με το καλο και ενα κοριτσακι... Βεβαια γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει...

Ναι βέβαια, δεν το συζητάμε αλλά ένα κοριτσάκι θα το ήθελα τώρα! 15 μήνες διαφορά θα έχουν! Τίποτα... 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Πολυ καλές χοριακης ακούω και χαίρομαι!!! Μπράβο! Πότε θα πας για υπέρηχο; 

Πηρα το γιατρο κ μου πε να ξανακανω χοριακη τη τριτη και μετα να με δει ... Με εχει τρελανει στις χοριακες . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Σίγουρα θα ακούσουμε καρδούλες! Χαμό από τα τικ τακ θα έχουμε!!! Το πρώτο σου κορίτσι μου ε; 

Ναι βέβαια, δεν το συζητάμε αλλά ένα κοριτσάκι θα το ήθελα τώρα! 15 μήνες διαφορά θα έχουν! Τίποτα... 

Ε ναι ενα κοριτσακι να της κανεις τα κοτσιδακια της να της φορα φουστανακια.. Χαχαχα

Πω πω τελεια.. Εγω ηθελα να εζουνε μικρη διαφορα.. Θα εχουνε 22 μηνες εμενα.. Δεν μπορουσα να μεινω πιο νωρις εγκυος γιατι θηλαζα μεχρι τον χρονο και δεν ειχα περιοδο...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...