Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, katerina04 είπε:

Εμένα μου είχαν φέρει σεντόνια από το orchestra και μου άρεσαν πάρα πολύ είχαν καλή ποιότητα. Από εκεί λέω να πάω να πάρω. Και τώρα. Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα αγορές βέβαια

 

Νομίζω το orchestra έχει σεντόνια για μικρή κούνια εγώ έχω αυτή που γίνεται κρεβάτι μετά. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλησπέρα από που θα ψωνίσετε σεντόνια για την κούνια; 

Έχετε αρχίσει αγορές; 

Εμένα μου έφεραν δώρο η πεθερά μου και η κουνιαδα μου όλη τη προίκα του μωρού 5σετ σεντόνια,δυο παπλώματα,δύο κουβέρτες,δυο παπλωματοθηκες και δυο υπνοσακους και δυο κουνουπιέρες τα περισσότερα είναι απο το Λητώ και το Ήρα και είναι πολύ ωραία ποιοτητα. Οπότε νομίζω είναι αρκετά και δε θα πάρω κατι άλλο. Ωραία σεντόνια πάντως έχουν και τα das home. 

 

Just now, boukitsa123 είπε:

Νομίζω το orchestra έχει σεντόνια για μικρή κούνια εγώ έχω αυτή που γίνεται κρεβάτι μετά. 

Εγώ θα παω για κούνια και συρτάριερα σύντομα και σκεφτομαι να πάρω την πολυμορφική που γίνεται κανονικό κρεββάτι μετά. Εσένα σε βολεψε;;

Just now, boukitsa123 είπε:

Νομίζω το orchestra έχει σεντόνια για μικρή κούνια εγώ έχω αυτή που γίνεται κρεβάτι μετ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια . Έχω μπει στον 6ο μηνα εγκυμοσύνης και την Παρασκευή θα κανω την β επιπέδου . Ευτυχώς ολα βαίνουν καλώς στην εγκυμοσύνη μου και δεν ειχα μέχρι τωρα σοβαρές ενοχλήσεις . Από τον αλλο μηνα θα αρχίσω να ετοιμάζω το βρεφικό δωμάτιο με το καλο. Ήθελα να ρωτήσω , εχει ψωνισει καμια σας βρεφικά ρούχα από online καταστήματα και αν ναι ποια ειναι καλης ποιότητας? Βλέπω στο Facebook διάφορα καταστήματα που πουλάνε και ειναι χαριτωμένα ολα τους αλλα κατα ποσο έχουν καλη ποιότητα δεν μπορείς να το ξέρεις. Εχει καμία σας εμπειρία με αγορές online. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Νομίζω το orchestra έχει σεντόνια για μικρή κούνια εγώ έχω αυτή που γίνεται κρεβάτι μετά. 

Δεν ξέρω διαστάσεις να σου πω αλλά καλά μου φάνηκαν γιατι και η δικιά μου γίνεται κρεββάτι. Αν βρω πουθενά τις διαστάσεις θα σου τις στειλω

  • Μου αρέσει 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stelloudia είπε:

Εμένα μου έφεραν δώρο η πεθερά μου και η κουνιαδα μου όλη τη προίκα του μωρού 5σετ σεντόνια,δυο παπλώματα,δύο κουβέρτες,δυο παπλωματοθηκες και δυο υπνοσακους και δυο κουνουπιέρες τα περισσότερα είναι απο το Λητώ και το Ήρα και είναι πολύ ωραία ποιοτητα. Οπότε νομίζω είναι αρκετά και δε θα πάρω κατι άλλο. Ωραία σεντόνια πάντως έχουν και τα das home. 

 

Εγώ θα παω για κούνια και συρτάριερα σύντομα και σκεφτομαι να πάρω την πολυμορφική που γίνεται κανονικό κρεββάτι μετά. Εσένα σε βολεψε;;

 

Εγώ δεν πήρα πολυμορφική πήρα αυτή που μετά βγαίνουν τα κάγκελα και γίνεται κρεβάτι με βόλεψε μπορώ να πω γτ είναι μέχρι να γίνει 1,40 το παιδί βέβαια εγώ τώρα την μικρή την έβαλα σε μονό κανονικό γτ την 1 κούνια την θέλω για το μωρό τον μικρό τον έχω στην κούνια του που την έχω κάνει κρεβάτι επίσης δεν προτείνω να πάρετε συρταριέρα γτ όσο το παιδί θα μεγαλώνει τα ρούχα θα αυξάνουν και θα μεγαλώνουν και δεν θα χωράνε σε 4 συρτάρια πάρτε καλύτερα ντουλάπα με συρτάρια 

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Έχω μπει στον 6ο μηνα εγκυμοσύνης και την Παρασκευή θα κανω την β επιπέδου . Ευτυχώς ολα βαίνουν καλώς στην εγκυμοσύνη μου και δεν ειχα μέχρι τωρα σοβαρές ενοχλήσεις . Από τον αλλο μηνα θα αρχίσω να ετοιμάζω το βρεφικό δωμάτιο με το καλο. Ήθελα να ρωτήσω , εχει ψωνισει καμια σας βρεφικά ρούχα από online καταστήματα και αν ναι ποια ειναι καλης ποιότητας? Βλέπω στο Facebook διάφορα καταστήματα που πουλάνε και ειναι χαριτωμένα ολα τους αλλα κατα ποσο έχουν καλη ποιότητα δεν μπορείς να το ξέρεις. Εχει καμία σας εμπειρία με αγορές online. 

Online όσες φορές έχω ψωνίσει την έχω πατήσει σε ποιότητα 

Α εμένα δεν με βόλεψαν τα σεντόνια χωρίς λάστιχο φεύγουν δυστυχώς εύκολα και γίνεται σκατά το κρεβάτι και στρώσε το από την αρχή 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Νομίζω το orchestra έχει σεντόνια για μικρή κούνια εγώ έχω αυτή που γίνεται κρεβάτι μετά. 

Προχτές πήρε σεντονια από το orchestra. Δεν έχουν βέβαια τα κλασικα βρεφικά σχέδια! Οι διαστάσεις τους είναι 1.60/2.50! Καλή ποιότητα φαίνεται να έχουν!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Προχτές πήρε σεντονια από το orchestra. Δεν έχουν βέβαια τα κλασικα βρεφικά σχέδια! Οι διαστάσεις τους είναι 1.60/2.50! Καλή ποιότητα φαίνεται να έχουν!

Με λάστιχο; Θα περάσω να ρίξω μια ματιά από κοντά σε ευχαριστώ 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Αχ οχι, δεν έχουν λάστιχο! Αλλά θεωρώ ότι όντας αρκετά μεγάλα δεν θα ξεστρωνονται! Αν και δεν έχω ακόμα κούνια νομίζω ότι έχουν σχεδόν τη διπλάσια διάσταση της!

Σεντόνια δικά μας έχω πάρει ηλεκτρονικά από το pennie.gr. είναι καλά! Δες και εκεί μήπως βρεις με λάστιχο!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Εγώ δεν πήρα πολυμορφική πήρα αυτή που μετά βγαίνουν τα κάγκελα και γίνεται κρεβάτι με βόλεψε μπορώ να πω γτ είναι μέχρι να γίνει 1,40 το παιδί βέβαια εγώ τώρα την μικρή την έβαλα σε μονό κανονικό γτ την 1 κούνια την θέλω για το μωρό τον μικρό τον έχω στην κούνια του που την έχω κάνει κρεβάτι επίσης δεν προτείνω να πάρετε συρταριέρα γτ όσο το παιδί θα μεγαλώνει τα ρούχα θα αυξάνουν και θα μεγαλώνουν και δεν θα χωράνε σε 4 συρτάρια πάρτε καλύτερα ντουλάπα με συρτάρια 

Online όσες φορές έχω ψωνίσει την έχω πατήσει σε ποιότητα 

Α εμένα δεν με βόλεψαν τα σεντόνια χωρίς λάστιχο φεύγουν δυστυχώς εύκολα και γίνεται σκατά το κρεβάτι και στρώσε το από την αρχή 

Εγώ εχω βρει μια που βγαινουν τα κάγκελα και γίνεται κρεββάτι και γραφείο με μια μικρή συρταριέρα. Βέβαια σκέφτομαι ακόμα τι να πάρω γιατί κι ο μεγάλος φέτος παει πρωτη Γυμνασίου και μεγαλώνει πολύ γρήγορα αφού εγώ ειμαι 1'65 σε λίγο θα με περάσει σε ύψος και θέλω να του πάρω ένα ημιδιπλο κρεββάτι για να είναι πιο άνετος και αυτό που έχει θα το φυλάξω για τον μπέμπη και γενικά να του κάνω μια μικρή ανακαίνιση στο δωμάτιο του γιατί όλοι έχουν πέσει και φέρνουν δώρα για το μωρό και δε θέλω να ζηλέψει το αγορι μου.  Ντουλάπα έχει το δωμάτιο του μωρού εντοιχισμένη και την έχω αδειάσει οποτε έλεγα να παρω σαν συμπλήρωμα τη συρταριέρα.

Just now, Giota1983 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Έχω μπει στον 6ο μηνα εγκυμοσύνης και την Παρασκευή θα κανω την β επιπέδου . Ευτυχώς ολα βαίνουν καλώς στην εγκυμοσύνη μου και δεν ειχα μέχρι τωρα σοβαρές ενοχλήσεις . Από τον αλλο μηνα θα αρχίσω να ετοιμάζω το βρεφικό δωμάτιο με το καλο. Ήθελα να ρωτήσω , εχει ψωνισει καμια σας βρεφικά ρούχα από online καταστήματα και αν ναι ποια ειναι καλης ποιότητας? Βλέπω στο Facebook διάφορα καταστήματα που πουλάνε και ειναι χαριτωμένα ολα τους αλλα κατα ποσο έχουν καλη ποιότητα δεν μπορείς να το ξέρεις. Εχει καμία σας εμπειρία με αγορές online. 

Online ψωνίζω αλλά όχι για τα πράγματα του μωρού η αλήθεια γιατί θέλω να τα πιάνω και να καταλαβαίνω την ποιότητα εκτός αν είναι από κάποιο γνωστό κατάστημά site που τα έχω δει και απο κοντά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Εγώ εχω βρει μια που βγαινουν τα κάγκελα και γίνεται κρεββάτι και γραφείο με μια μικρή συρταριέρα. Βέβαια σκέφτομαι ακόμα τι να πάρω γιατί κι ο μεγάλος φέτος παει πρωτη Γυμνασίου και μεγαλώνει πολύ γρήγορα αφού εγώ ειμαι 1'65 σε λίγο θα με περάσει σε ύψος και θέλω να του πάρω ένα ημιδιπλο κρεββάτι για να είναι πιο άνετος και αυτό που έχει θα το φυλάξω για τον μπέμπη και γενικά να του κάνω μια μικρή ανακαίνιση στο δωμάτιο του γιατί όλοι έχουν πέσει και φέρνουν δώρα για το μωρό και δε θέλω να ζηλέψει το αγορι μου.  Ντουλάπα έχει το δωμάτιο του μωρού εντοιχισμένη και την έχω αδειάσει οποτε έλεγα να παρω σαν συμπλήρωμα τη συρταριέρα.

Online ψωνίζω αλλά όχι για τα πράγματα του μωρού η αλήθεια γιατί θέλω να τα πιάνω και να καταλαβαίνω την ποιότητα εκτός αν είναι από κάποιο γνωστό κατάστημά site που τα έχω δει και απο κοντά.

Αν έχετε ντουλάπα στο δωμάτιο είστε μια χαρά :)

6 ώρες πρίν, Stelloudia είπε:

Εγώ εχω βρει μια που βγαινουν τα κάγκελα και γίνεται κρεββάτι και γραφείο με μια μικρή συρταριέρα. Βέβαια σκέφτομαι ακόμα τι να πάρω γιατί κι ο μεγάλος φέτος παει πρωτη Γυμνασίου και μεγαλώνει πολύ γρήγορα αφού εγώ ειμαι 1'65 σε λίγο θα με περάσει σε ύψος και θέλω να του πάρω ένα ημιδιπλο κρεββάτι για να είναι πιο άνετος και αυτό που έχει θα το φυλάξω για τον μπέμπη και γενικά να του κάνω μια μικρή ανακαίνιση στο δωμάτιο του γιατί όλοι έχουν πέσει και φέρνουν δώρα για το μωρό και δε θέλω να ζηλέψει το αγορι μου.  Ντουλάπα έχει το δωμάτιο του μωρού εντοιχισμένη και την έχω αδειάσει οποτε έλεγα να παρω σαν συμπλήρωμα τη συρταριέρα.

Online ψωνίζω αλλά όχι για τα πράγματα του μωρού η αλήθεια γιατί θέλω να τα πιάνω και να καταλαβαίνω την ποιότητα εκτός αν είναι από κάποιο γνωστό κατάστημά site που τα έχω δει και απο κοντά.

Πες μας μαγαζί που την βρήκες να πάρουμε ιδεες :)


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Εγώ δεν πήρα πολυμορφική πήρα αυτή που μετά βγαίνουν τα κάγκελα και γίνεται κρεβάτι με βόλεψε μπορώ να πω γτ είναι μέχρι να γίνει 1,40 το παιδί βέβαια εγώ τώρα την μικρή την έβαλα σε μονό κανονικό γτ την 1 κούνια την θέλω για το μωρό τον μικρό τον έχω στην κούνια του που την έχω κάνει κρεβάτι επίσης δεν προτείνω να πάρετε συρταριέρα γτ όσο το παιδί θα μεγαλώνει τα ρούχα θα αυξάνουν και θα μεγαλώνουν και δεν θα χωράνε σε 4 συρτάρια πάρτε καλύτερα ντουλάπα με συρτάρια 

Online όσες φορές έχω ψωνίσει την έχω πατήσει σε ποιότητα 

Α εμένα δεν με βόλεψαν τα σεντόνια χωρίς λάστιχο φεύγουν δυστυχώς εύκολα και γίνεται σκατά το κρεβάτι και στρώσε το από την αρχή 

Συμφωνω απόλυτα μαζι σου για την συρταριερια γιατι μεχρι να γινει 1ος μονο συρταριερα ειχα και μετα πηρα και ντουλαπα γιατι δεν ηξερα και βλεπεις δεν ρωταγα χαχαχαχαχαχα

Τι διαστασεις εχει το στρωμα που εχεις?

Γιατι αν εχει του απλου κρεβατιου 0.90×200 τωτε ασυζητητη σας προτεινω πατε απο τα lidl να παρετε. Τα εχω καταευχαριστηθει στο εφηβικο της κρεβατι και δωσε πληνε και βαλε και ας το κρεβατι ειναι 0.70×1.80. Λαστιχο εχει και μαζευει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Εγινε και η β επιπεδου και το μονο που ειπαν ειναι να ελεχθει η πιεση μου. Αρα τελεια

Υπέροχα νέα άντε τώρα προς ολοταχώς για την τελική ευθεία :)

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσια εσείς που είστε ένα μηνα πιο μπροστά να μου λύσετε μια απορία; Έχω μεθαύριο τον β επιπέδου. Κοιλιακά γίνεται ή και ενδολπικα; 

Καλησπέρα !! Κοιλιακά έγινε σε εμένα! Είχα διαβάσει άπειρα στο Ίντερνετ ότι γίνεται και κοιλιακά αλλά και ενδοκολπικα, αλλά όποιον είχα ρωτήσει πριν πάω όλοι μου απάντησαν πως γίνεται κοιλιακά ! Κ έτσι ήταν!!

καλη επιτυχία !!!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...