Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Stelloudia είπε:

Δυο ώρες κρατάει. Σου παίρνουν αιμα ενώ είσαι νηστική, μετά σου δίνουν να πιείς την γλυκόζη μόλις περάσει μια ώρα σου παίρνουν πάλι αίμα και μετά κάθεσαι άλλη μια ώρα και σου ξαναπαιρνουν αίμα. Να ξέρεις οτι σε αυτές τις δύο ώρες δεν επιτρέπεται να πιείς πολυ νερο μόνο μερικές γουλιές και ούτε να περπατήσεις ιδιαίτερα γιατί επηρεάζει το ζάχαρο για αυτό σου ζητάνε να κάτσεις στο εργαστήριο. 

Καλά αποτελέσματα

Ευχαριστώ πολυ γιατι απο βδομαδα θα την κανω και ηθελα να ειμαι προετοιμασμένη με φορτισμενο κινητο χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια κοιτάζω το τικεράκι μου και οι μέρες πλέον έγιναν διψήφιες δεν το πιστεύω σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο θέλω να την πάρω αγκαλιά αύριο έχει γενέθλια ο γιος μου. Όλη μέρα κλαίω από συγκίνηση. Κλείνει τα 3 το μανάρι μου. 

  • Μου αρέσει 6

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κοιτάζω το τικεράκι μου και οι μέρες πλέον έγιναν διψήφιες δεν το πιστεύω σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο θέλω να την πάρω αγκαλιά αύριο έχει γενέθλια ο γιος μου. Όλη μέρα κλαίω από συγκίνηση. Κλείνει τα 3 το μανάρι μου. 

Να τον χαίρεσαι τον γιο σου κοπέλα μου να τον δεις όπως επιθυμείς να είναι πάντα γερός και τυχερός. Και εγώ κλαίω όταν κοιτάω τη μικρή μου και σκέφτομαι ότι σε λίγο θα έχω δύο ακόμη δεν το πιστεύω. Πλέον ότι κάνουμε γίνεται για αυτά τα πλασματακια. Ειλικρινά ρε κορίτσια πως ήμασταν χωρίς αυτά? Καλά σίγουρα πιο περιποιημένες και ξεκούραστες αλλά δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Συγκινήθηκα πάλι

  • Μου αρέσει 3

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Να τον χαίρεσαι τον γιο σου κοπέλα μου να τον δεις όπως επιθυμείς να είναι πάντα γερός και τυχερός. Και εγώ κλαίω όταν κοιτάω τη μικρή μου και σκέφτομαι ότι σε λίγο θα έχω δύο ακόμη δεν το πιστεύω. Πλέον ότι κάνουμε γίνεται για αυτά τα πλασματακια. Ειλικρινά ρε κορίτσια πως ήμασταν χωρίς αυτά? Καλά σίγουρα πιο περιποιημένες και ξεκούραστες αλλά δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Συγκινήθηκα πάλι

Βρε Κατερίνα διδυμα? Χαμπαρι δεν το πηρα. Με το καλο γερα να ειναι. 

Just now, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κοιτάζω το τικεράκι μου και οι μέρες πλέον έγιναν διψήφιες δεν το πιστεύω σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο θέλω να την πάρω αγκαλιά αύριο έχει γενέθλια ο γιος μου. Όλη μέρα κλαίω από συγκίνηση. Κλείνει τα 3 το μανάρι μου. 

Ααααα να τον χαιρεσαι. Κι εγω βλεπω φωτο που ηταν μωρο η δικια μου και με παιρνουν τα ζουμια!!!!!

Ολο σκεφτομαι να κανω τα ιδια που εκανα στην πρωτη γιατι δεν θελω να αδικήσω. Φωτο, ζουζουνιες και βόλτες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Βρε Κατερίνα διδυμα? Χαμπαρι δεν το πηρα. Με το καλο γερα να ειναι. 

Ααααα να τον χαιρεσαι. Κι εγω βλεπω φωτο που ηταν μωρο η δικια μου και με παιρνουν τα ζουμια!!!!!

Ολο σκεφτομαι να κανω τα ιδια που εκανα στην πρωτη γιατι δεν θελω να αδικήσω. Φωτο, ζουζουνιες και βόλτες!!!!

Όχι καλέ  ένα τι δίδυμα μαζί με τη μικρή εννοώ. Δεν είμαστε για δίδυμα. Εγραψα ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα κάνω κι άλλο  μωρό χαχα. Μόνο που το ειπες με έπιασε το άγχος

  • Χαχα 1

Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, katerina04 είπε:

Όχι καλέ  ένα τι δίδυμα μαζί με τη μικρή εννοώ. Δεν είμαστε για δίδυμα. Εγραψα ακόμη δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα κάνω κι άλλο  μωρό χαχα. Μόνο που το ειπες με έπιασε το άγχος

Χαχαχαχαχα με εκανες και γελασα! Βασικα κι εγω θα αγχωνομουν! 

Αχ με 2 να δουμε τι παιζει.

Στον παιδικο τον πρωτο μηνα δεν θα την παω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγαπουλινι είπε:

Χαχαχαχαχα με εκανες και γελασα! Βασικα κι εγω θα αγχωνομουν! 

Αχ με 2 να δουμε τι παιζει.

Στον παιδικο τον πρωτο μηνα δεν θα την παω!

Κι εγώ 1 μήνα δεν θα τα στείλω γτ είναι η καρδιά των ιώσεων τότε εμείς πέρσι κολλήσαμε όλοι H1N1 κοξάκι μετά άλλες ιώσεις χέσε μέσα 

1 hour ago, katerina04 είπε:

Να τον χαίρεσαι τον γιο σου κοπέλα μου να τον δεις όπως επιθυμείς να είναι πάντα γερός και τυχερός. Και εγώ κλαίω όταν κοιτάω τη μικρή μου και σκέφτομαι ότι σε λίγο θα έχω δύο ακόμη δεν το πιστεύω. Πλέον ότι κάνουμε γίνεται για αυτά τα πλασματακια. Ειλικρινά ρε κορίτσια πως ήμασταν χωρίς αυτά? Καλά σίγουρα πιο περιποιημένες και ξεκούραστες αλλά δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Συγκινήθηκα πάλι

Εγώ θυμάμαι πως ήμουν χωρίς παιδιά αλλά δεν μου άρεσα τότε ζούσα σε ένα σύννεφο δεν είχα ιδέα τι σημαίνει ζωή και φυσικά τώρα τα βλέπω να κοιμούνται και λέω κοιτά πόσα καταφέραμε μαζί και πόσα ακόμα θα ζήσουμε. Υγεία ρε κορίτσια υγεία σε κάθε σπίτι (έχω και φοβία με τις αρρώστιες :( )

  • Μου αρέσει 4

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κοιτάζω το τικεράκι μου και οι μέρες πλέον έγιναν διψήφιες δεν το πιστεύω σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο θέλω να την πάρω αγκαλιά αύριο έχει γενέθλια ο γιος μου. Όλη μέρα κλαίω από συγκίνηση. Κλείνει τα 3 το μανάρι μου. 

Να το χαίρεσαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κι εγώ 1 μήνα δεν θα τα στείλω γτ είναι η καρδιά των ιώσεων τότε εμείς πέρσι κολλήσαμε όλοι H1N1 κοξάκι μετά άλλες ιώσεις χέσε μέσα 

Εγώ θυμάμαι πως ήμουν χωρίς παιδιά αλλά δεν μου άρεσα τότε ζούσα σε ένα σύννεφο δεν είχα ιδέα τι σημαίνει ζωή και φυσικά τώρα τα βλέπω να κοιμούνται και λέω κοιτά πόσα καταφέραμε μαζί και πόσα ακόμα θα ζήσουμε. Υγεία ρε κορίτσια υγεία σε κάθε σπίτι (έχω και φοβία με τις αρρώστιες :( )

Ναι ναι αυτο φοβαμαι και διευθυντρια μου ειπε πριν την φερω να παρω τηλ αν εχει κρουσματα ιωσεων, για σιγουρια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κοιτάζω το τικεράκι μου και οι μέρες πλέον έγιναν διψήφιες δεν το πιστεύω σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο θέλω να την πάρω αγκαλιά αύριο έχει γενέθλια ο γιος μου. Όλη μέρα κλαίω από συγκίνηση. Κλείνει τα 3 το μανάρι μου. 

Να το χαίρεσαι το αντράκι σου!!! Γερό και καλότυχο πάντα!!!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ για τις ευχές ήθελα να ρωτήσω θέλω να πάρω ένα μαξιλάρι για τον ύπνο αλλά έχουν και 50 ευρώ από ότι είδα αυτά και για 2 μήνες λέω μετά τι θα το κάνω θα μου μείνει αμανάτι λέτε; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγαπουλινι είπε:

Μαξιλάρι ανατομικο εννοεις ή εγκυμοσυνης?

Εγκυμοσύνης καλέ δεν έχω πάρει ποτέ και το έχω καημό να κοιμαμαι χωρίς να πιάνομαι 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Παρε τηλ στην εξυπηρέτηση πελατων του lidl και ρωτα για το μακρυ μαξιλαρι με τις μαξιλαροθηκες αν εμεινε αποθεμα 10 το μαξιλαρι και 5 με 6 η μαξιλαροθηκη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τις εμπειρίες μανούλες. Μου είπαν ότι κακώς σκέφτομαι για κούνια από την αρχή γιατί πέφτει μεγάλη στα μικρακια και δεν μπορούν να κοιμηθούν. Μου είπαν να πάρω λίκνο για την αρχή ή να βάλω πάντα για να μικρύνω τον χώρο της κούνιας και να νιώθει μεγαλύτερη ασφάλεια το μωρό. Ισχύει;;;;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...