Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Καφε υγρα 8 μέρες πριν την περίοδο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Έχω κύκλο 35 ημερών τελευταία περίοδος 22 -4-2019 !! Και επόμενη 27 5-2019 !! Με τον αραβωνιστικο μ ειχαμε επαφες στις 6 και στις 11 του μήνα με οωριξια βάση του ημερολογίου στης 13 5 2019 σήμερα 19 5 2019 έχω καφέ υγρα και πόνους περιοδου έντονους π έλεγα θα αδιαθετησω και προς το βράδυ ηρεμησα έχω πρισμενο στηθος  και πόνο στη μέση λέτε να είμαι εγγυος ;

Επεξεργάστηκαν by Δήμητράαα
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσι μου! Καταλαβαινω την αγωνια σου αλλα απο την στιγμη που εχεις μεγαλο κυκλο δεν ξερω αν μπορω να σε βοηθησω! Εγω ειχα δει καφε υγρα 1- 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και στις 2 μου εγκυμοσυνες αλλα εχω μικρο κυκλο! Εχω ακουσει και κοπελες που ειχαν καφε υγρα κι ηταν απο την ωορηξια...αυτο που θα σου προτεινα ειναι να περιμενεις μεχρι την Δευτερα κι υστερα να κανεις ενα τεστ η μια χοριακη γιατι ειναι πολυ νωρις απο τωρα...Σου ευχομαι ολα να πανε οπως τα θες!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...