Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ενα τραγικο γεγονός


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 106
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια σας ευχαριστω πααααρα πολυ ολες.νιωθω ηδη πολυ καλυτερα και οσο ο καιρος περναει τα πραγματα θα καλυτερεψουν,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ.

παντα το μοτο μου σ'αυτη τη ζωη ηταν : τα καλυτερα ερχονται και

nothing happens unless first a dream(για τους αγγλομαθεις;)) και εξακολουθω και τα πιστευω.ξερετε δεν εχω και δικαιωμα επιλογης στην παρουσα φαση παρα μονο να ειμαι καλα για το μπομπιρα που εχω και για το πιτσιρικι που ερχεται.ολοι περιμενουν τα γεννητουρια τον απριλιο με μεγαλη χαρα.

μη με αντιμετωπιζετε οπως τις εφημεριδες : η χαροκαμενη συζυγος και τετοια.ο νικος ζει μεσα απο τα παιδια του και εκει που ειναι,ειναι σιγουρα καλα(πολυ καλυτερα απο εμας που αφησε πισω).ηταν ηθοποιος και την κυριακη που περασε εδωσε την καλυτερη κωμωδια της ζωης του.

δειτε φωτο στο Facebook,στο ονομα maria gatzouli(αυτη ειμαι εγω) και θα καταλαβετε οτι θελει να γελαμε απο εκει που ειναι.

χιλια ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου κορίτσι μου για τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις.

Πρέπει να γελάς για τα παιδιά σου και να είσαι βέβαιη ότι ο άντρας σου θα σας προστατεύει πάντα από κει που είναι.

Ο χρόνος θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις και όλα θα πάνε καλά..............


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

δεν κλεινει ποτε ενας κυκλος ζωης, χωρις ν ανοιξει ενας καινουργιος...

καλως ή κακως βρε κουκλα μου...

welcome to the rest of your life!!!!!!!

μια ζωη γεματη χαρες... τα χειροτερα περασαν....

χαιρομαι πολυ που διαβασα το μνμ σου.....


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε βρίσκω λόγια....Δε σε γνωρίζω αλλά είμαστε μανούλες και φτάνει.....

Συλληπητήρια και να ζεις μέσα από τις αναμνήσεις του..Οι άνθρωποι δε φεύγουν ποτέ από το μυαλό μας....

Κουράγιο για τα παιδάκια σου....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Συλληπητήρια κορίτσι μου......και ας μην σε ξέρω προσωπικά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

συλληπητηρια...τουλαχιστον εχεις βρει τον δρομο που σου δειχνει και τον ακολουθεις. Ελπιζω η ζωη να σου χαριζει απλοχειρα ουσιαστικες στιγμες, γεματες αγαπη και χωρις απουσιες...Να προσεχεις τον εαυτο σου και οι γυρω σου να σου δειχνουν παντα την καλη τους πλευρα για να συνεχισεις πιο δυνατη απο ποτε.


BdN1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη μου teacher. Δε σε ξερω,αλλα σε νιωθω. Κι εγω εχω νιωσει την απολυτη απωλεια. Οταν εχασα τον κολλητο μου αιφνιδια,αρχικα ηθελα να πεθανω... Τα εβαλα με το Θεο. Δεν ηθελα να φαω. Ειχα παραιτηθει απ ολα. Ειχα χασει τη γη κατω απ τα ποδια μου. Εκλαψα! Ξεσπασα! Μετα απο καιρο ηρεμησα! Και τωρα,μετα απο τοσα χρονια,συμφιλιωθηκα με το Θεο Ολα μα ολα για καποιο σκοπο γινονται. Ο κολλητος μου ζει μεσα μου! Οσο ζω θα ζει! Ισως θα ηθελα να τον εχω ακομα,ειδικα σε καποιες στιγμες απολυτης μοναξιας μου λειπει η συμβουλη του και το χαμογελο του. Ομως σκεψου,αν ζουσε και δεν ειχε ποιοτητα ζωης; αν δε μπορουσε να φαει μονος του,να περπατησει η να ζουσε με παυσιπονα,οπως η μανα μου; δε θα πονουσα περισσοτερο τοτε; τωρα ειναι ακομη νωπο! Ξεσπασε οσο μπορεις. Μονο ετσι θα βρεις τη δυναμη να σταθεις στα ποδια σου... Αργοτερα,ο χρονος θα απαλυνει τις πληγες σου. Και θα θυμασαι μονο τα καλα! Σου ευχομαι καλη δυναμη! Οποτε θες,τα λεμε! Πολλα φιλια!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Συλληπητήρια κι από εμένα, να είσαι πάντα δυνατή, να τον σκέφτεσαι και να είναι ήρεμη η ψυχούλα του


My girl: 23/08/05, My boy: 08/08/08 and:

as1cHsJ0g410010MTA3NzdkfDAwMDQ3MTdkfE91ciBsaXR0bGUgcHJpbmNlc3MgaXM.gif

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν υπαρχουν λογια να σου πω για να απαλυνω τον πονο σου.Βλεπω ομως οτι εισαι παλικαρι και το παλευεις,κι αυτο πρεπει να κανεις για το καλο του παιδιου σου και του μωρου που κουβαλας στα σπλαχνα σου.Ο αντρας σου θα ζει παντα μες τις ψυχες των παιδιων σας και θα βλεπεις το βλεμμα του στα ματια τους.Συλλυπητηρια να εισαι παντα δυνατη και η σκεψη μου ειναι μαζι σου


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω πααααρα πολυ ολες.νιωθω ηδη πολυ καλυτερα και οσο ο καιρος περναει τα πραγματα θα καλυτερεψουν,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ.

παντα το μοτο μου σ'αυτη τη ζωη ηταν : τα καλυτερα ερχονται και

nothing happens unless first a dream(για τους αγγλομαθεις;)) και εξακολουθω και τα πιστευω.ξερετε δεν εχω και δικαιωμα επιλογης στην παρουσα φαση παρα μονο να ειμαι καλα για το μπομπιρα που εχω και για το πιτσιρικι που ερχεται.ολοι περιμενουν τα γεννητουρια τον απριλιο με μεγαλη χαρα.

μη με αντιμετωπιζετε οπως τις εφημεριδες : η χαροκαμενη συζυγος και τετοια.ο νικος ζει μεσα απο τα παιδια του και εκει που ειναι,ειναι σιγουρα καλα(πολυ καλυτερα απο εμας που αφησε πισω).ηταν ηθοποιος και την κυριακη που περασε εδωσε την καλυτερη κωμωδια της ζωης του.

δειτε φωτο στο Facebook,στο ονομα maria gatzouli(αυτη ειμαι εγω) και θα καταλαβετε οτι θελει να γελαμε απο εκει που ειναι.

χιλια ευχαριστω και παλι

να εισαι καλα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...