Ματιλντα

Προσπάθεια σύλληψης 3ο παιδί

Recommended Posts

Γεια σας !ειμαι 30 ετών κ εχω αλλα 2 παιδάκια .ειμαστς στον πρώτο μήνα προσπάθειας .τελ.περιοδος ηταν 26 Μαΐου και απο τότε που τελείωσε η περιοδος εχουμε επα^η μέρα παρα μέρα ,ίσως κάποιες φορές κ κάθε μέρα..να ελπίζω ?φοβαμαι μη δεν πιάσουμε 

Διαφημίσεις

Εχω αγωνία ..άραγε να έμεινα έγκυος ?ηθλα να ρωτήσω ποτε ξεκινάνε τα συμπτώματα .απο χθες με έπιασε συχνοουρία και πόνος χαμηλά στην κοιλιά στην κύστη.να ειναι ουρολοίμωξη ή θα μπορούσε να ειναι συμπτώματα εγκυμοσύνης .δεν εχω πάθει ποτε ουρολοίμωξη ..τι να πιστέψω 

19 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Εχω αγωνία ..άραγε να έμεινα έγκυος ?ηθλα να ρωτήσω ποτε ξεκινάνε τα συμπτώματα .απο χθες με έπιασε συχνοουρία και πόνος χαμηλά στην κοιλιά στην κύστη.να ειναι ουρολοίμωξη ή θα μπορούσε να ειναι συμπτώματα εγκυμοσύνης .δεν εχω πάθει ποτε ουρολοίμωξη ..τι να πιστέψω 

ποτε (δεν) περιμενεις περιοδο κοριτσι μου;

2ThI.png3AXhp3.png

30 Ιουνίου περιμενω.σημερα πήγα νοσοκομείο λόγω πόνου κατα την ούρηση.τέλικα ουρολοίμωξη.μου έκαναν κ ένα τεστ κύησης και βγήκε αρνητικό.δεν ειναι λίγο νωρίς για να έδειχνε θετικό .?10 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο. .? 

@Myrtoulita

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα