Ματιλντα

Προσπάθεια σύλληψης 3ο παιδί

Recommended Posts

Κοριτςια πήγα στο γιατρό..δυστυχώς δεν είδαμε κάτι στη  μήτρα .η γιατρός μου είπε οτι ειναι νωρίς ακόμα αν άργησε η σύλληψη.εκανα χοριακη και περιμενω αποτελέσματα ...

Just now, Ματιλντα είπε:

Κοριτςια πήγα στο γιατρό..δυστυχώς δεν είδαμε κάτι στη  μήτρα .η γιατρός μου είπε οτι ειναι νωρίς ακόμα αν άργησε η σύλληψη.εκανα χοριακη και περιμενω αποτελέσματα ...

με το καλο ματιλντα μου!! καλα αποτελεσματα !!! θα περιμενουμε να πεις νεα !!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Πηρα τη χοριακη και ειναι 600.η γιατρός κου είπε ειναι θετικό ειμαι  έγκυος .την άλλη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο.εγω ανησυχώ μέχρι να δούμε κάτι στη μήτρα 

• Μου αρέσει 2

Just now, Ματιλντα είπε:

Πηρα τη χοριακη και ειναι 600.η γιατρός κου είπε ειναι θετικό ειμαι  έγκυος .την άλλη εβδομάδα θα πάω για υπέρηχο.εγω ανησυχώ μέχρι να δούμε κάτι στη μήτρα 

τελεια νεα !!! συγχαρητηρια ματιλντα !! με το καλο να μεγαλωσει και αλλο η οικογενεια σας !!!!καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη !!!

• Μου αρέσει 1

Μα γτ ανησυχεις, εισαι μολις 4εβδ κ κτ ημερων. Με χοριακη 600!πολυ λογικο που δ εχει φανει κτ στον υπερηχο απο τωρα. Μπορεις να πας απο βδομαδα μετα την τεταρτη για υπερηχο, θα δειτε οτι πρεπει

Ηρεμησε

Ολα να πανε καλα κ να εχεις μια ηρεμη κ τελιομηνη εγκυμοσυνη! 

• Μου αρέσει 1

z05y1ebwohf5jra3.png

schmi7jqwi3udfpn.png

Διαφημίσεις

On 5/7/2019 at 12:31 ΠΜ, Ματιλντα είπε:

Σας ευχαριστω πολυ!οντως ην Τετάρτη μου είπε ο γιατρός!

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι με το καλό!!! 

• Μου αρέσει 1

Πήγα στο γιατρό ..είδαμε σάκο ..και κάτι μέσα..βεβαια καρδούλα δεν ακούσαμε ..σε καμία εβδομάδα μου είπε η γιατρός ..όλαπανε καλα μου είπε ..μια διαφορά 4 ημερών ημερολογιακά με υπερηχογράφηκά ..4 μέρες πισω ..μάλλον πιάστηκε πιο αργά ..

• Μου αρέσει 1

On 12/7/2019 at 2:17 ΠΜ, Ματιλντα είπε:

Πήγα στο γιατρό ..είδαμε σάκο ..και κάτι μέσα..βεβαια καρδούλα δεν ακούσαμε ..σε καμία εβδομάδα μου είπε η γιατρός ..όλαπανε καλα μου είπε ..μια διαφορά 4 ημερών ημερολογιακά με υπερηχογράφηκά ..4 μέρες πισω ..μάλλον πιάστηκε πιο αργά ..

Τέλεια όλα με το καλό εύχομαι!!! Πώς αισθάνεστε; 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα