Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Διαλλειματικη νηστεία


DwraD

Recommended Posts

Γεια σας γεια σας γεια σας...!!!έχω βάλει αρκετά κιλακια,και χρειάζομαι γνώμες η έστω συμβουλές για να φύγουν αρκετά γρήγορα...!!!σας βοήθησε κάποια δίαιτα γνωστή η έστω διατροφή στο να τα χάσετε;;;έχετε ακουστά για την διαλλειματικη νηστεία 16:8;

 

ποια η άποψη σας κορίτσια;;

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, DwraD είπε:

Γεια σας γεια σας γεια σας...!!!έχω βάλει αρκετά κιλακια,και χρειάζομαι γνώμες η έστω συμβουλές για να φύγουν αρκετά γρήγορα...!!!σας βοήθησε κάποια δίαιτα γνωστή η έστω διατροφή στο να τα χάσετε;;;έχετε ακουστά για την διαλλειματικη νηστεία 16:8;

 

ποια η άποψη σας κορίτσια;;

 

 

 

κ.εμεις το παλευουμε! τι ειναι η διαλειματικη νηστεια?

Link to comment
Share on other sites

On 26/6/2019 at 11:15 ΜΜ, linaa είπε:

κ.εμεις το παλευουμε! τι ειναι η διαλειματικη νηστεια?

Η Διαλειμματικη νηστεια ειναι να τρως στο 8ωρο, και τις υπολοιπες 16 ωρες , να εισαι νηστικη,  επιτρεπονται μονο υγρα, διαλεγεις εσυ το 8ωρο

που σε βολευει, πχ 8-4 , ή 9-5  κτλ.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω δοκιμάσει, όμως έχω ακούσει πως λένε  ότι είναι αποτελεσματική (πριν λίγες ημέρες το δια΄βασα  και στο παρεντσ)

Προσωπικά δεν την θεωρώ σωστό τρόπο διατροφής, σκοπός δεν είναι να χάσεις βάρος με οποιονδήποτε τρόπο, σκοπός είναι να χάσεις βάρος με σωστό τρόπο και διατροφή έτσι ώστε να παραμένεις υγιής.

Καλό είναι να κλείσεις ένα ραντεβού να μιλήσεις με διατροφολόγο.

 

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

Ειδα γυναικα που ειχε αποτελεσμα. Προτιμησα ομως διατροφη απο διατριφολογο.

14 ώρες πρίν, kotsifikos είπε:

Δεν την έχω δοκιμάσει, όμως έχω ακούσει πως λένε  ότι είναι αποτελεσματική (πριν λίγες ημέρες το δια΄βασα  και στο παρεντσ)

Προσωπικά δεν την θεωρώ σωστό τρόπο διατροφής, σκοπός δεν είναι να χάσεις βάρος με οποιονδήποτε τρόπο, σκοπός είναι να χάσεις βάρος με σωστό τρόπο και διατροφή έτσι ώστε να παραμένεις υγιής.

Καλό είναι να κλείσεις ένα ραντεβού να μιλήσεις με διατροφολόγο.

 

Το θεμα ειναι να χανουμε λιπος κ οχι μυικη μαζα. Με κατι τετοιες διατροφες μονο κακο κανουμε. Συμφωνω μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...