Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Εκκλησία με προαύλιο χώρο για κερασμα


Jennia

Recommended Posts

Κορίτσια ευχαριστώ όλες για την ανταπόκριση, συνεχιζω βέβαια την αναζήτηση γτι θέλω αυτή τη φορά να γίνει η βάπτιση λίγο πιο "άνετα" απτην πρώτη βάπτιση στον πρωτο γιο μου (τι εννοώ ?λόγω εγκυμοσύνης πέρσι κ οικονομικών βέβαια, έγινε στην ενορία μου με δικο μας κετερινγκ π είχαμε φτιαξει κ πάρει απο φούρνο εμείς...μας ήρθε πολύ οικονομικά αλλά ήμασταν πόσες ώρες εξω στο όρθιο κ μέσα στον ήλιο γτι η εκκλησία μας δεν έχει δένδρα κ παγκάκια να κατσουμε).Έτσι θέλω να γίνει κ αυτή απλα στην εκκλησιά π θα πάμε να έχουμε κάπου να κατσουμε κ να απολαυσουμε το φαγητό μας κάτω απτη σκιά.

Οπότε ως συνέχεια της αναζήτησης μου έχει ακούσει καμια τπτ για τον άγιο Φίλιππο στη Νίκαια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennia είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ όλες για την ανταπόκριση, συνεχιζω βέβαια την αναζήτηση γτι θέλω αυτή τη φορά να γίνει η βάπτιση λίγο πιο "άνετα" απτην πρώτη βάπτιση στον πρωτο γιο μου (τι εννοώ ?λόγω εγκυμοσύνης πέρσι κ οικονομικών βέβαια, έγινε στην ενορία μου με δικο μας κετερινγκ π είχαμε φτιαξει κ πάρει απο φούρνο εμείς...μας ήρθε πολύ οικονομικά αλλά ήμασταν πόσες ώρες εξω στο όρθιο κ μέσα στον ήλιο γτι η εκκλησία μας δεν έχει δένδρα κ παγκάκια να κατσουμε).Έτσι θέλω να γίνει κ αυτή απλα στην εκκλησιά π θα πάμε να έχουμε κάπου να κατσουμε κ να απολαυσουμε το φαγητό μας κάτω απτη σκιά.

Οπότε ως συνέχεια της αναζήτησης μου έχει ακούσει καμια τπτ για τον άγιο Φίλιππο στη Νίκαια?

δεν σε εχω ξεχασει , ή σημερα θα παω ή το πολυ αυριο το πρωι .

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Jennia είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ όλες για την ανταπόκριση, συνεχιζω βέβαια την αναζήτηση γτι θέλω αυτή τη φορά να γίνει η βάπτιση λίγο πιο "άνετα" απτην πρώτη βάπτιση στον πρωτο γιο μου (τι εννοώ ?λόγω εγκυμοσύνης πέρσι κ οικονομικών βέβαια, έγινε στην ενορία μου με δικο μας κετερινγκ π είχαμε φτιαξει κ πάρει απο φούρνο εμείς...μας ήρθε πολύ οικονομικά αλλά ήμασταν πόσες ώρες εξω στο όρθιο κ μέσα στον ήλιο γτι η εκκλησία μας δεν έχει δένδρα κ παγκάκια να κατσουμε).Έτσι θέλω να γίνει κ αυτή απλα στην εκκλησιά π θα πάμε να έχουμε κάπου να κατσουμε κ να απολαυσουμε το φαγητό μας κάτω απτη σκιά.

Οπότε ως συνέχεια της αναζήτησης μου έχει ακούσει καμια τπτ για τον άγιο Φίλιππο στη Νίκαια?

Σου εχω νεα !!! περασα απο τον αγιο βασιλειο. ειμαι τελικα τελειως χαζο, καθε σαββατο περναω απ εξω 

καταπληκτικη επιλογη θα ελεγα, σταματησα , πηγα και πισω στην αυλη ,,που ειναι πολυ μεγαλη, παραπολυ ωραιο περιβαλλον, ειδικα γι αυτο που το θελεις ιδανικο,

εχει ισκιο γιατι εχει πολλα δεντρα , ετσι οπως το ειδα χωριζεται σε τρια σημεια, δηλαδη το ενα διπλα στ αλλο, και στο καθε " ξεφωτο" δεν ξερω πως να το πω, εχει 4 παγκακια, αρα μπορουν να χωριστουνε λιγο οι καλεσμενοι, αν θελουν να κατσουν ολοι, 

και μπροστα στην εκκλησια παρκινγκ για ολα τα αυτοκινητα πολυυυ μεγαλο .

προσωπικα δεν θα κοιτουσα κατι αλλο !! αργοτερα που θα ξελασκαρω λιγο απο τη δουλεια, θα σου βαλω φωτογραφιες αν θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

ftpyxw.jpg

.jpg

.jpg

Εχω κ αλλες αν θελεις σε πμ γραψε μ καποιο μειλ σου να σου τις στειλω. Εδω δεν μου δεχεται αλλη 

Τι να πω χίλια ευχαριστώ να σαι καλά.ελπίζω να μην σε ταλαιπωρησα.πως μπορω να σου στείλω μνμ ή να μ στείλει εσύ φωτο σε πμ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jennia είπε:

Τι να πω χίλια ευχαριστώ να σαι καλά.ελπίζω να μην σε ταλαιπωρησα.πως μπορω να σου στείλω μνμ ή να μ στείλει εσύ φωτο σε πμ?

Θα σου γραψω σε πμ. Κ πανω δεξια θα δεις το 1οτι εχεις μηνυμα, θα πας εκει κ θα το ανοιξεις. Θα μοεις στη καρτελα κ θα μου γραψεις οπως γραφεις εδω 

Σου εστειλα. Το ειδες;; 

Βεβαια εκει ειναι παρκο μονο με δεντρα,ισως τα κοριτσια που σου εγραψαν ειχαν καλυτερες επιλογες να προτεινουν, απλα πηγα εκει γιατι ρωτησες για την εκκλησια,

Γιατι ειπαν για αλλες εκκλησιες με παιδικες χαρες, αρα ισως εχουν καλυτερες επιλογες

Πρεπει να παρεις αυτοκινητο,  να πας να δεις απο κοντα, τι σου αρεσει. Κ φυσικα προτιμησε καπου που να ειναι κ κοντα σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

On 25/7/2019 at 7:11 ΜΜ, gmnth03 είπε:

Θα σου γραψω σε πμ. Κ πανω δεξια θα δεις το 1οτι εχεις μηνυμα, θα πας εκει κ θα το ανοιξεις. Θα μοεις στη καρτελα κ θα μου γραψεις οπως γραφεις εδω 

Σου εστειλα. Το ειδες;; 

Βεβαια εκει ειναι παρκο μονο με δεντρα,ισως τα κοριτσια που σου εγραψαν ειχαν καλυτερες επιλογες να προτεινουν, απλα πηγα εκει γιατι ρωτησες για την εκκλησια,

Γιατι ειπαν για αλλες εκκλησιες με παιδικες χαρες, αρα ισως εχουν καλυτερες επιλογες

Πρεπει να παρεις αυτοκινητο,  να πας να δεις απο κοντα, τι σου αρεσει. Κ φυσικα προτιμησε καπου που να ειναι κ κοντα σου!!! 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ και συγνώμη αν σε ταλαιπώρησαν.όπως κ να χει θα ρίξω μια ματια.προς το παρών ψαχνομαι για τον άγιο Φίλιππο στη Νίκαια, πέφτει λίγο μακρυά απο Νεο κόσμο π μένω αλλά εφόσον δεν θα κάνω τραπέζι θα το κάνουμε σαν εκδρομουλα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Jennia είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ και συγνώμη αν σε ταλαιπώρησαν.όπως κ να χει θα ρίξω μια ματια.προς το παρών ψαχνομαι για τον άγιο Φίλιππο στη Νίκαια, πέφτει λίγο μακρυά απο Νεο κόσμο π μένω αλλά εφόσον δεν θα κάνω τραπέζι θα το κάνουμε σαν εκδρομουλα.

Δεν με εβαλες σε κοπο!!! 

Σου εβαλα φωτο στο πμ 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...