Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Κάρτα ανεργίας μετα το τέλος των επιδομάτων μητρότητας


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια...

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση αν κάποια γνωρίζει.... Το Μάιο τελείωσαν τα επιδόματα μητρότητας κλπ... ( Ότι ηταν να πάρω τέλος πάντων... ) Και επειδή ήθελα να μείνω με το μωρό υπέγραψα τη παραίτηση μου και θελω να ρωτήσω.... Σκέφτομαι να βγάλω κάρτα ανεργίας μηπως δικαιούμαι και κάποιο έξτρα επίδομα λόγω του οτι είμαι απόφοιτη ΤΕΙ και έχω ενα μωρό... ή δε ξέρω αν δικαιούμαι ταμειο ανεργίας (ή όχι λόγω της παραίτησης... ) Το ερώτημα μου είναι... Τί γινεται αν με καλέσουν για δουλειά; (Που δε το νομίζω...) γιατί δε θέλω να εργαστώ μέχρι να ξεπεταχτεί λίγο ακόμα η μπέμπα.... Μπορώ να αρνηθώ ή θα έχω κάποια επίπτωση; 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ... 

Εγώ που είμαι τόσο καιρό γραμμένη άνεργη δεν με έχουν καλέσει ποτέ για δουλειά ... Ίσως να μπορέσεις να μπεις σε κάποιο πρόγραμμα αλλά και αυτό πάλι πρέπει να κάνεις η ίδια αίτηση εφόσον εσύ δεν θέλεις απλά δεν την κάνεις ... 

Κάποιο επίδομα λόγου πτυχίου δεν δικαιουσε ... Επίδομα ανεργίας μπορεί να δικαιουσε εφόσον δούλευες ...δεν χάνεις κάτι να πας να ρωτήσεις γιατί είναι κρίμα να χάσεις λεφτά ... .


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 2/7/2019 at 5:07 ΜΜ, Giosotpk είπε:

Γεια σου ... 

Εγώ που είμαι τόσο καιρό γραμμένη άνεργη δεν με έχουν καλέσει ποτέ για δουλειά ... Ίσως να μπορέσεις να μπεις σε κάποιο πρόγραμμα αλλά και αυτό πάλι πρέπει να κάνεις η ίδια αίτηση εφόσον εσύ δεν θέλεις απλά δεν την κάνεις ... 

Κάποιο επίδομα λόγου πτυχίου δεν δικαιουσε ... Επίδομα ανεργίας μπορεί να δικαιουσε εφόσον δούλευες ...δεν χάνεις κάτι να πας να ρωτήσεις γιατί είναι κρίμα να χάσεις λεφτά ... .

Ωραία! Ευχαριστώ πολύ....

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...