Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καθυστέρηση


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι καινούργια στο forum. Ο κύκλος μου είναι σταθερός με εξαίρεση 1-2 φορές τον χρόνο που μπορει να έχω κάποιες μέρες καθυστέρηση λόγω αλλαγής καιρού. Σήμερα βρίσκομαι στην 5η ημέρα καθυστέρησης. Με τον σύντροφο μου έχουμε  επαφές μόνο με προφύλαξη. Πριν 7 μέρες είχα αρχίσει να έχω πονάκια και νόμιζα πως θα αδιαθετήσω αλλά τίποτα. Τις τελευταιες 3 μέρες έχω λευκά κολπικά υγρά όπως πριν την περίοδο. Δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα παρα μόνο ελαφρά πονάκια αραιά και που. Τις τελευταίες 2 μέρες μέτρησα την θερμοκρασία σώματος μου και ήταν 36.0 όπως πάντα. Υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος??

ευχαριστώ πολυ xxx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανθή από τη στιγμή που ο κύκλος σου δεν είναι σταθερός και έχεις και άλλους μήνες απόκλιση και αφού είχατε επαφές με προφυλάξεις (χωρίς ατυχήματα) θεωρώ μηδενική την πιθανότητα εγκυμοσύνης. Η θερμοκρασία σώματος αν δεν είναι πρωινή και αν δεν κρατάς θερμοδιάγραμμα καθημερινά δεν είναι ένδειξη η μη εγκυμοσύνης. Αν συνεχίσουν οι μέρες καθυστέρησης συμβουλέψου τον γυναικολόγο σου και θα σε κατευθύνει αυτός. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, λουκουμαδακι said:

Ανθή από τη στιγμή που ο κύκλος σου δεν είναι σταθερός και έχεις και άλλους μήνες απόκλιση και αφού είχατε επαφές με προφυλάξεις (χωρίς ατυχήματα) θεωρώ μηδενική την πιθανότητα εγκυμοσύνης. Η θερμοκρασία σώματος αν δεν είναι πρωινή και αν δεν κρατάς θερμοδιάγραμμα καθημερινά δεν είναι ένδειξη η μη εγκυμοσύνης. Αν συνεχίσουν οι μέρες καθυστέρησης συμβουλέψου τον γυναικολόγο σου και θα σε κατευθύνει αυτός. 

Σ΄ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου :) 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...