Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καινουριες βερες ενω ειστε ηδη παντρεμενοι...γινεται??


Artemis20

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα σε ολες! 

Ειμαστε εδω και 3 χρονια παντρεμενοι με τον αντρα μου κι εχουμε διαπιστωσει οτι καναμε ενα μεγαλο λαθος οταν επιλεξαμε βερες...περαν του οτι δεν μας αρεσουν πλεον εμφανισιακα και εχουμε καταληξει οτι θα θελαμε κατι τελειως διαφορετικο, αποδειχτηκαν και κακες ποιοτικα...σκεφτειτε οτι ηταν διχρωμες (λευκες και λευκοχρυσες) και μετα απο μολις 5 - 6 μηνες που τις φοραγαμε απεκτησαν ενα ενιαιο θολο χρυσο χρωμα που τις κανει να φαινονται ψευτικες....

Αναρωτιομασταν λοιπον αν ειναι εφικτη η αλλαγη βερων σε ηδη παντρεμενους...να σημειωσω οτι παντρευτηκαμε με θρησκευτικο γαμο..μπορουμε να παρουμε καινουριες βερες και να λαβουμε εκ νεου ευχη απο τον παπα;

Ευπροσδεκτη καθε πληροφορια ή αναλογη εμπειρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Artemis20 είπε:

Κοριτσια καλημερα σε ολες! 

Ειμαστε εδω και 3 χρονια παντρεμενοι με τον αντρα μου κι εχουμε διαπιστωσει οτι καναμε ενα μεγαλο λαθος οταν επιλεξαμε βερες...περαν του οτι δεν μας αρεσουν πλεον εμφανισιακα και εχουμε καταληξει οτι θα θελαμε κατι τελειως διαφορετικο, αποδειχτηκαν και κακες ποιοτικα...σκεφτειτε οτι ηταν διχρωμες (λευκες και λευκοχρυσες) και μετα απο μολις 5 - 6 μηνες που τις φοραγαμε απεκτησαν ενα ενιαιο θολο χρυσο χρωμα που τις κανει να φαινονται ψευτικες....

Αναρωτιομασταν λοιπον αν ειναι εφικτη η αλλαγη βερων σε ηδη παντρεμενους...να σημειωσω οτι παντρευτηκαμε με θρησκευτικο γαμο..μπορουμε να παρουμε καινουριες βερες και να λαβουμε εκ νεου ευχη απο τον παπα;

Ευπροσδεκτη καθε πληροφορια ή αναλογη εμπειρια!

Σιγουρα θα σε βοηθησει ο πνευματικος σου ή ο παπας της ενοριας σου! Αλλα εχω ακουσει οτι γινεται τουλ εδω π μενω εγω σε επαρχια διαβαζει ο παπας τις βερες σε περιπτωση π χαθει ή χαλασει καποια απο τις παλιες!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...