Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

10 hours ago, Pagotoula said:

Δηλαδή το προτείνεις το 3σε1

Καλημερα!! Νομιζωπως τα 3σε1 ειναι τα πιο βολικα κ οικονομικα ταυτοχρονως οποτε ναι το συστηνω σίγουρα!! Τωρα αν βρεις καλες τιμες σ καθενα χωριστα δεν ειναι κακη ιδεα! Ουσιαστικα τα κομματια είναι η καλαθουνα το καθισματακι κ το κλασικο καροτσι κ μας εβγαλε ως τα 2 του γιου μου μια χαρα!Μετα σταματησε να δεχεται να κατσει στο καροτσι. Το αστειο είναι π του λεω θα καθεται το νινακι εκει κ μου απαντα πως ειναι δικο του κ ας μην το χρησιμοποιει χαχα! :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ πάλι άρρωστη...συνάχι, καταροή, κομάρες, δέκατα. Ήταν ακριβώς έτσι ο προιστάμενός μου από την Τρίτη και να που πάλι με κόλλησε... Δεν την παλεύω άλλο με τις ιώσεις.. Είναι τρίτη φορά.. Και το γεγονός ότι δεν μπορώ να πάρω τα παναντόλ μου, τα πονστάν μου, τα κολντ εντ φλου μου...με τρελαίνει.. Είμαι σε έναν καναπέ κουκουλωμένη, αγκαλιά με τόνους χαρτομάντηλα και τσαγάκια.. Κι ότι περίμενα τα Χριστούγεννα που έχω άδεια 2 μέρες, να βγω καμιά βόλτα, να καλέσουμε κανάν άνθρωπο, να φάμε κανά φαί.... Τίποτα τελικά... Νιώθω χάλια κορίτσια μου.. Όλο το σώμα μου πονάει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ πάλι άρρωστη...συνάχι, καταροή, κομάρες, δέκατα. Ήταν ακριβώς έτσι ο προιστάμενός μου από την Τρίτη και να που πάλι με κόλλησε... Δεν την παλεύω άλλο με τις ιώσεις.. Είναι τρίτη φορά.. Και το γεγονός ότι δεν μπορώ να πάρω τα παναντόλ μου, τα πονστάν μου, τα κολντ εντ φλου μου...με τρελαίνει.. Είμαι σε έναν καναπέ κουκουλωμένη, αγκαλιά με τόνους χαρτομάντηλα και τσαγάκια.. Κι ότι περίμενα τα Χριστούγεννα που έχω άδεια 2 μέρες, να βγω καμιά βόλτα, να καλέσουμε κανάν άνθρωπο, να φάμε κανά φαί.... Τίποτα τελικά... Νιώθω χάλια κορίτσια μου.. Όλο το σώμα μου πονάει...

Περαστικα :) είμαι 2,5 μηνες σε ακινησία από την 18 εβδομαδα και δεν αφηνει κανεναν ο γιατρος να με πλησιάσει μήπως κολλήσω τιποτα . Τώρα είμαι στην 27 εβδομαδα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, iliana88 είπε:

Περαστικα :) είμαι 2,5 μηνες σε ακινησία από την 18 εβδομαδα και δεν αφηνει κανεναν ο γιατρος να με πλησιάσει μήπως κολλήσω τιποτα . Τώρα είμαι στην 27 εβδομαδα.

Εγώ μεθαύριο μπαίνω στην 27η... Μαρτύριο σου λέω να είσαι άρρωστη κι ούτε πονστάν να μην μπορείς να πάρεις.... Γιατί είσαι σε ακινησία;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Εγώ μεθαύριο μπαίνω στην 27η... Μαρτύριο σου λέω να είσαι άρρωστη κι ούτε πονστάν να μην μπορείς να πάρεις.... Γιατί είσαι σε ακινησία;

Στην 18 εβδομαδα είχε ανοίξει το θηλακιο και παραλίγο να έχανα το μωρό. Έκανα περιδεση τραχήλου και άρχισαν οι πρόωρες συσπάσεις.μονο για τουαλετα σηκώνομαι και στον γιατρο.. έχω νοσηλευτεί και 3 φορές στο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ πάλι άρρωστη...συνάχι, καταροή, κομάρες, δέκατα. Ήταν ακριβώς έτσι ο προιστάμενός μου από την Τρίτη και να που πάλι με κόλλησε... Δεν την παλεύω άλλο με τις ιώσεις.. Είναι τρίτη φορά.. Και το γεγονός ότι δεν μπορώ να πάρω τα παναντόλ μου, τα πονστάν μου, τα κολντ εντ φλου μου...με τρελαίνει.. Είμαι σε έναν καναπέ κουκουλωμένη, αγκαλιά με τόνους χαρτομάντηλα και τσαγάκια.. Κι ότι περίμενα τα Χριστούγεννα που έχω άδεια 2 μέρες, να βγω καμιά βόλτα, να καλέσουμε κανάν άνθρωπο, να φάμε κανά φαί.... Τίποτα τελικά... Νιώθω χάλια κορίτσια μου.. Όλο το σώμα μου πονάει...

Περαστικα σου! Εχουμε μερικες ημερες μεχρι τα Χριστουγεννα! Θα εχεις συνελθει μεχρι την Τεταρτη! Κατσε με τα τσαγακια σου και ζεστα και θα περασει... 

Παναντολ δεν επιτρεπεται να παρεις; Εγω που ειχα ρωτησει η μαια μου ειχε πει οτι μπορω να παρω αμα κανω πυρετο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, iliana88 είπε:

Στην 18 εβδομαδα είχε ανοίξει το θηλακιο και παραλίγο να έχανα το μωρό. Έκανα περιδεση τραχήλου και άρχισαν οι πρόωρες συσπάσεις.μονο για τουαλετα σηκώνομαι και στον γιατρο.. έχω νοσηλευτεί και 3 φορές στο νοσοκομείο.

Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου, που είμαι σίγουρη θα σου πάνε. Ξάπλα κι Άγιος ο Θεός. Ότι λέει ο γιατρός. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Εγώ μεθαύριο μπαίνω στην 27η... Μαρτύριο σου λέω να είσαι άρρωστη κι ούτε πονστάν να μην μπορείς να πάρεις.... Γιατί είσαι σε ακινησία;

Κορίτσι μου καλυτερα να πάρεις ενα ντεπόν .δεν ειναι κατι .εγω οταν κόλλησα απο τη δουλεια μου που ηταν όλες άρρωστες μου είχε πει η μαία να παρω ντεπόν γιατί δεν θελουμε να ανεβάσουμε πανω απο 38 .θα σε βοηθήσει το ντεπόν ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελλην είπε:

Περαστικα σου! Εχουμε μερικες ημερες μεχρι τα Χριστουγεννα! Θα εχεις συνελθει μεχρι την Τεταρτη! Κατσε με τα τσαγακια σου και ζεστα και θα περασει... 

Παναντολ δεν επιτρεπεται να παρεις; Εγω που ειχα ρωτησει η μαια μου ειχε πει οτι μπορω να παρω αμα κανω πυρετο..

Μου έχει πει μόνο ντεπόν, αν ξεπεράσω το 37,5 για να μην αφήσω να ανέβει ο πυρετός πάνω του 38. Προς το παρόν είμαι όλη μέρα με 37,3 και με έχει διαλύσει. Τσούζουν τα μάτια μου και πονάν τα κόκαλά μου. Έλεγα να το παλέψω όσο αντέχω, αλλά με βλέπω να παίρνω το ντεπονάκι asap...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Εγώ πάλι άρρωστη...συνάχι, καταροή, κομάρες, δέκατα. Ήταν ακριβώς έτσι ο προιστάμενός μου από την Τρίτη και να που πάλι με κόλλησε... Δεν την παλεύω άλλο με τις ιώσεις.. Είναι τρίτη φορά.. Και το γεγονός ότι δεν μπορώ να πάρω τα παναντόλ μου, τα πονστάν μου, τα κολντ εντ φλου μου...με τρελαίνει.. Είμαι σε έναν καναπέ κουκουλωμένη, αγκαλιά με τόνους χαρτομάντηλα και τσαγάκια.. Κι ότι περίμενα τα Χριστούγεννα που έχω άδεια 2 μέρες, να βγω καμιά βόλτα, να καλέσουμε κανάν άνθρωπο, να φάμε κανά φαί.... Τίποτα τελικά... Νιώθω χάλια κορίτσια μου.. Όλο το σώμα μου πονάει...

περαστικά κοριτσάκι μου.. μακάρι να σου περάσει γρήγορα. 

κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση; σε τσιπουραδικο τι επιτρέπεται να φαμε;; προβλήματά χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pagotoula είπε:

Μου έχει πει μόνο ντεπόν, αν ξεπεράσω το 37,5 για να μην αφήσω να ανέβει ο πυρετός πάνω του 38. Προς το παρόν είμαι όλη μέρα με 37,3 και με έχει διαλύσει. Τσούζουν τα μάτια μου και πονάν τα κόκαλά μου. Έλεγα να το παλέψω όσο αντέχω, αλλά με βλέπω να παίρνω το ντεπονάκι asap...

Περαστικά Σου! Να ξεκουραστείς και θα σου περάσει!!

Just now, katerinakk είπε:

περαστικά κοριτσάκι μου.. μακάρι να σου περάσει γρήγορα. 

κορίτσια να κάνω μια χαζή ερώτηση; σε τσιπουραδικο τι επιτρέπεται να φαμε;; προβλήματά χαχαχα

Καλά μαγειρεμένο/ψημενο κρέας και βραστά λαχανικά! Από ορεκτικά τηγανιτά κολοκυθάκια θα έπαιρνα!! Χαχαχα!! Φάεκαι για μενα που δεν πρόκειταινα πάω πουθενά ουτε αυτες τις μερες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Περαστικά Σου! Να ξεκουραστείς και θα σου περάσει!!

Καλά μαγειρεμένο/ψημενο κρέας και βραστά λαχανικά! Από ορεκτικά τηγανιτά κολοκυθάκια θα έπαιρνα!! Χαχαχα!! Φάεκαι για μενα που δεν πρόκειταινα πάω πουθενά ουτε αυτες τις μερες 

σ'ευχαριστώ τοοοσο πολύ. ήμουν τόσο αγχωμένη λέω τι να πάω να κάνω αφοτ φοβάμαι να φάω και τους εσπασα τα νεύρα χαχα. αμεε θα φάω και θα σε σκέφτομαι. υπομονή σε λίγους μήνες θα τρώμε τα μπουτάκια από τα φασολακια. περιμένω να τα ρουφηξω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ψυχολογικό που έχουμε πάθει με το φαγητό πραγματικά ειναι απίστευτο .εγω φοβάμαι να φαω και αυτα που μαγειρεύω εγω που τα παραψηνω κιολας απ το φόβο μου!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά κορίτσι μου, που είμαι σίγουρη θα σου πάνε. Ξάπλα κι Άγιος ο Θεός. Ότι λέει ο γιατρός. 

Να είσαι καλά :) ναι εύχομαι σ όλες μας να πάνε όλα καλά. Πιστευω στον Θεούλη :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου. Το πήρα το ντεπόν και λίγο νιώθω καλύτερα. Κορίτσια με τα φαγητά σας νιώθω κι εγώ αγχώνομαι κι όλες μας, αλλά σκεφτείτε μια ζωή που τρώγαμε τα πάντα όλα και δεν πάθαμε τίποτα, δεν θα πάθουμε τώρα που προσέχουμε τους βασικούς κανόνες κιόλας. Όλα με μέτρο... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...