Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Πότε γεννησατε το τρίτο παιδάκι;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Marybabies είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να ρωτήσω εσάς που έχετε τρία παιδιά. Σε ποια εβδομάδα γεννησατε; Εγώ είμαι στην 37 και 3. Ευχαριστώ.

 Να σου ζησουν τα παιδακια,!! Με το καλο κ το τριτο!!!! 

34εβδομαδες (μου εσπασαν τα νερα) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marybabies είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Ευχαριστώ και εσένα να σου ζήσουν. Βιαστικουλι το τρίτο σου. Άντε να δούμε η δικιά μου.

οπως κι να εχει θα  μου το επαιρναν νωριτερα , γιατι δεν μεγαλωνε ( προς το τελος της βδομαδας απ οτι μου ειχαν πει . τους προλαβε ομως :rolleyes: τα αλλα δυο ποτε τα εκανες ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marybabies είπε:

Ο γιος μου είναι 13,5 και η κόρη μου 12. Και τα δύο τα γεννησα στην 5η μέρα παράτασης.

να σου ζησουν !!! ( και εμενα ετσι μεγαλα ειναι τα δυο πρωτα)

μαλλον τα ιδια σε βλεπω και αυτη τη φορα , τους αρεσει εκει μεσα στα ζεστα , και δεν θελουν να βγουνε :-D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

να σου ζησουν !!! ( και εμενα ετσι μεγαλα ειναι τα δυο πρωτα)

μαλλον τα ιδια σε βλεπω και αυτη τη φορα , τους αρεσει εκει μεσα στα ζεστα , και δεν θελουν να βγουνε :-D

Ας είναι γερό και όποτε είναι ας βγει. Τι να κανουμε; Ούτως η άλλως το πολύ το φάγαμε. Η ουριτσα έμεινε.

  • Μου αρέσει 1

ThfQp3.pngMbitp3.pngK6sNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...