Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Ελπίζω να είμαστε πολλές που τον Απρίλιο του '20 πρώτα ο Θεός θα γίνουμε μανουλες. Περιμένω το πρώτο μου μωράκι και βρίσκομαι στην πέμπτη εβδομάδα. Τελευταία χοριακη χθές 1080. Την Δευτέρα πάω για υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημερα Μαράκι!είμαι κι εγώ στην 5 εβδομάδα πήγα χθες για υπέρηχο δε μπορέσαμε να δούμε σάκο και ανησυχώ λιγάκι .σήμερα έκανα χοριακη το απόγευμα περιμένω αποτελέσματα!τι έγινε στον υπέρηχο?

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου Συγχαρητήρια, με το καλό το μωράκι σου. Κι εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο και ακούσαμε καρδούλα. Είμαι έξι εβδομάδων και πέντε ημερών σύμφωνα με το υπερηχογράφημα. Στον προηγούμενο όμως υπέρηχο που έκανα πριν μια εβδομάδα είδαμε μόνο τον σάκο, ίσως να είναι νωρίς ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι!!και μένα η πρώτη μου φορά είναι!!έχω κύκλο 47 ημερών περίπου λόγω πολυκυστικων ,ο γιατρός Μ είπε να μην ανησυχώ συμβαίνει να μη φαίνεται ο σάκος αν είναι πολύ αρχή..η χοριακη θα δείξει..πως ένιωσες που άκουσες καρδούλα?πρωτόγνωρο ε?εγώ δεν το έχω συνειδητοποιήσει τι Μ συμβαίνει ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ακούσει τίποτα πιο όμορφο, νομίζω σήμερα το συνειδητοποίησα ότι υπάρχει μέσα μου μια νέα ζωουλα. Ίσως επειδή έχεις μεγάλο κύκλο να έχεις καθυστερημένη σύλληψη, μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε. Κι εγώ είχα πρόβλημα με ενδομητριωση αλλά δόξα τω Θεώ. Τελευταία χοριακη έκανα την Πέμπτη και ήταν 8600 , δεν νομίζω να κάνω άλλη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έκανα χοριακη βγήκε 124 άρα είναι πολύ νωρίς..ο γιατρός Μ προ πως λογικά η σύλληψη είναι μόλις 2 εβδομάδων και επειδή έχω άστατο κύκλο συνέβη αυτό..τη Δευτέρα θα ξανακάνω να δω αν ανέβηκε ,ελπίζω να πάνε όλα καλά..:?

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, το 124 είναι μια θετική χοριακη. Το μόνο που σε νοιάζει είναι να διπλασιάζεται ανεξαρτήτως τι πως ξεκίνησε.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, katerinakk είπε:

κορίτσια  θα μπω και εγω στο παρεακι σας. μανουλα τον Απρίλιο και εγω πρωτα ο θεος. μπαινω στην 7η εβδομάδα. με το καλο τα παιδάκια σας.

Καλημέρα Κατερίνα. Συγχαρητήρια. Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Εγώ σήμερα είμαι 7 εβδ. και 1 ημερ. ΠΗΤ 9 Απριλίου. Πώς πας με τα συμπτώματα; Εγώ δεν μπορώ να φάω όλη την μέρα, μόνο το βραδάκι κάτι γίνεται και τότε τρώω του σκασμου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο και σε σενα. εγω ΠΗΤ 8 Απριλίου αλλα σιγουρα θα μου πει και μετα την Αυχενική διαφάνεια.  προς το παρων μόνο πονακια κούραση και αν μεινω πολλες ωρες με άδειο στομαχι εχω αναγουλες. ειμαι αρκετα αδύνατη Και πρεπει να τρωω με το ζορι..ξεχασα να αναφερω και την δυσκοιλιότητα... @MarakiKakkin

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα κατερινιω!με το καλό το μωράκι σου!εγώ από συμπτώματα εχω πόνο στο στήθος κυριως,πολύ πρήξιμο στην κοιλιά και κάποιες φορές δυσκοιλιότητα...η γεύση μου δεν έχει αλλάξει τρώω τα πάντα και κυρίως βραδινές ώρες μέσα στην μέρα δεν πολύ πεινάω αλλά πρέπει να κόψω και εγω αυτή τη συνήθεια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...