Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, katerinakk said:

Καλημέρα κορίτσια. σήμερα δεν τον πολύ νιώθω τον μπέμπη...δεν ξέρω ίσως κοιμάται;τι να πω.. εσείς νιώθετε τα μωράκια σας συνεχεια;

Καλημέρα κούκλα. Επειδή εγώ είμαι συνέχεια σε κίνηση λόγω της δουλειάς όταν καθησω τον νιώθω περισσότερο αλλά και πάλι όχι πάντα 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ginpuam είπε:

Καλημέρα κούκλα. Επειδή εγώ είμαι συνέχεια σε κίνηση λόγω της δουλειάς όταν καθησω τον νιώθω περισσότερο αλλά και πάλι όχι πάντα 

ααα κατάλαβα. πόσο μηνών εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ρε συ, είναι μακριά

Τουλάχιστον τώρα έχουμε πιο καλές φωτογραφίες να βλέπουμε μέχρι την επόμενη φορά

Ήταν και συνεργάσιμος ευτυχώς. Φρόντισα κι εγώ να έχω φάει δυο κουραμπιέδες πριν την εξέταση.. :-P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχαχ Άσε είχε τρελαθεί η γιατρός, μας λέει τι είναι αυτό σήμερα δεν κάθεται κανένα μωρό να το εξετάσω, δύο τρεις που ήταν τις έστελνε έξω να περπατήσουν να φάνε και σε μισή ώρα πάλι πίσω.

Τα χείλη γιατί τα κοιτάνε, μήπως ξέρεις εσύ από το πρώτο σου;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...