Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

Just now, mpempaki1 said:

έχετε καθόλου πόνους χαμηλα; εμένα με ποναει μέχρι κάτω.... και η μεση..

Ναι και κυρίως μετά το μεσημέρι που νιώθεις ότι τώρα θα πέσει σε λίγο θα πέσει... Όταν γυρνάω στο πλάι με πιάνει πόνος έκει κάτω επίσης και έχει φορες που περπατάω σαν γριούλα :D


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ginpuam είπε:

Ναι και κυρίως μετά το μεσημέρι που νιώθεις ότι τώρα θα πέσει σε λίγο θα πέσει... Όταν γυρνάω στο πλάι με πιάνει πόνος έκει κάτω επίσης και έχει φορες που περπατάω σαν γριούλα :D

ακριβώς το ίδιο αγαπη.. έχεις ρωτήσει τον γιατρο σου; εγώ όχι Ακόμα αλλά αν συνεχίσει θα του πω. τελευταία το νιώθω αυτό μια στο τόσο.αλλα όταν το νιώθω..

Επίσης εσείς θα κάνετε επισκληριδιο; εγώ όχι.. αγχώνομαι αλλά δεν είμαι καθόλου fan

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mpempaki1 said:

ακριβώς το ίδιο αγαπη.. έχεις ρωτήσει τον γιατρο σου; εγώ όχι Ακόμα αλλά αν συνεχίσει θα του πω. τελευταία το νιώθω αυτό μια στο τόσο.αλλα όταν το νιώθω..

Επίσης εσείς θα κάνετε επισκληριδιο; εγώ όχι.. αγχώνομαι αλλά δεν είμαι καθόλου fan

Καλημέραααααα. 

Τον ρώτησα και μου είπε είναι φυσιολογικό μιας και προετοιμαζεται η μήτρα χαλαρώνουν οι σύνδεσμοι. Το μωρό περνει θέση. Πριν 2 βδομάδες ήταν με το κεφάλι κάτω. 

Στον 1ο μου γιο το πηγαίναμε για φυσιολογικό αλλά έπεφταν οι παλμοί και έτσι κάναμε καισαρική. Λέω αφού θα φάω το μαχαίρι τουλάχιστον να το ζήσω την ώρα που το βγάζουν. Έτσι έκανα επισκληριδιο... 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τί κάνετε; Φυσιολογικό μου έχει πει κι εμένα ότι είναι.. Και τα τραβηγματάκια και τα πονάκια.. Αλλά λογικό είναι να αγχωνόμαστε λιγάκι.. Χθες με έπιασε το δεξί μου ισχίο και περπατούσα χειρότερα από ηλικιωμένη...σήμερα είμαι οκ(προς το παρόν τουλάχιστον ).  Εγώ πάω στα ραντεβού με τον γιατρό πάντα με λίστα ερωτήσεων(και κάποιες τις επαναλαμβάνω, αν δεν έχω καλυφθεί και εξακολουθεί να με φοβίζει). 


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ginpuam είπε:

Καλημέραααααα. 

Τον ρώτησα και μου είπε είναι φυσιολογικό μιας και προετοιμαζεται η μήτρα χαλαρώνουν οι σύνδεσμοι. Το μωρό περνει θέση. Πριν 2 βδομάδες ήταν με το κεφάλι κάτω. 

Στον 1ο μου γιο το πηγαίναμε για φυσιολογικό αλλά έπεφταν οι παλμοί και έτσι κάναμε καισαρική. Λέω αφού θα φάω το μαχαίρι τουλάχιστον να το ζήσω την ώρα που το βγάζουν. Έτσι έκανα επισκληριδιο... 

αχ. φυσιολογικός ο ένας πόνος.. φυσιολογικός ο αλλος.. και μένα κάτω ήταν αλλά τώρα δεν ξερω. λογικά θα μου ξανά κάνει υπέρηχο όταν πάω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

αχ. φυσιολογικός ο ένας πόνος.. φυσιολογικός ο αλλος.. και μένα κάτω ήταν αλλά τώρα δεν ξερω. λογικά θα μου ξανά κάνει υπέρηχο όταν πάω. 

Ε μάλλον θα σου κάνει ξανά υπέρηχο,οπότε θα δεις!


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mpempaki1 είπε:

αχ. φυσιολογικός ο ένας πόνος.. φυσιολογικός ο αλλος.. και μένα κάτω ήταν αλλά τώρα δεν ξερω. λογικά θα μου ξανά κάνει υπέρηχο όταν πάω. 

Καλημέρα

Κι εγώ πονακια, πότε χαμηλά, ποτε στην πλατη, ποτε στα ισχία. Και νευρα εννοείται, το μυαλό κάνει παιχνίδια. Και ο μπέμπης στον κόσμο του! Χαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, NitsaElenitsa84 είπε:

Καλημέρα

Κι εγώ πονακια, πότε χαμηλά, ποτε στην πλατη, ποτε στα ισχία. Και νευρα εννοείται, το μυαλό κάνει παιχνίδια. Και ο μπέμπης στον κόσμο του! 

αχ τα ιδια ακριβώς.. χαχα ναι

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω για ανάλυση γλυκόζης. Για κάποιο λόγο ο γιατρός θέλει πρώτα να φάω μια φέτα με βούτυρο κσι μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα και μετά με βάση τα αποτέλεσμα να κανω την καμπύλη ζαχάρου.... Ειδωμεν.... 


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Αύριο πάω για ανάλυση γλυκόζης. Για κάποιο λόγο ο γιατρός θέλει πρώτα να φάω μια φέτα με βούτυρο κσι μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα και μετά με βάση τα αποτέλεσμα να κανω την καμπύλη ζαχάρου.... Ειδωμεν.... 

Καλά αποτελέσματα να έχεις!

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ginpuam είπε:

Αύριο πάω για ανάλυση γλυκόζης. Για κάποιο λόγο ο γιατρός θέλει πρώτα να φάω μια φέτα με βούτυρο κσι μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα και μετά με βάση τα αποτέλεσμα να κανω την καμπύλη ζαχάρου.... Ειδωμεν.... 

Αλήθεια; εμένα μου είχε πει 12 ώρες νηστεία... Μήπως να ρωτήσεις και στο μικροβιολογικο; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ginpuam είπε:

Αύριο πάω για ανάλυση γλυκόζης. Για κάποιο λόγο ο γιατρός θέλει πρώτα να φάω μια φέτα με βούτυρο κσι μαρμελάδα και ένα ποτήρι γάλα και μετά με βάση τα αποτέλεσμα να κανω την καμπύλη ζαχάρου.... Ειδωμεν.... 

Καλά αποτελέσματα! 

Εμένα ουτε μου είχε πει νηστεία, ουτε το σκέφτηκα κιόλας. Με είχε πιάσει και μια πείνα αργά, σιγά που θα κρατιομουν

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω να φάω από τις 8 το βράδυ. Θα φάω αυτά που είπε ο γιατρός και στις 2 ώρες να πάω να μετρηθώ. Θέλει να δει αν έχω παθολογικο διαβήτη δεν ξέρω.... Θα δείξει... 

  • Μου αρέσει 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...