Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts

@Alcedo σε είχα στο μυαλό μου, ήθελα να σου γράψω αλλά δεν πρόλαβα, με πρόλαβαν οι ευχάριστες εξελίξεις! Σιδερένιο το κορίτσι σου, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου. Μόνο ευχάριστα από εδώ και στο εξής εύχομαι.

  • Ευχαριστώ 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Βγήκε από το χειρουργείο, δόξα τω Θεώ! Ο γιατρός ήταν πολύ πιο αισιόδοξος απ' ότι περίμενε! Όλα πήγαν καλά στο χειρουργείο. Θα μείνει διασωληνομενη στην εντατική για δύο 24ωρα, τα οποία είναι τα πιο κρίσιμα. Αλλά ήταν αισιόδοξοι οι γιατροί! Δοξασμένο το όνομα Του Χριστού, Της Παναγιάς και όλων των Αγίων!

Σας ευχαριστώ θερμά κορίτσια μου γλυκά για την προσευχή σας,το ενδιαφέρον σας! Εισακούστηκαν οι προσευχές μας! Να έχετε υγεία και όλα τα καλά Του Θεού στην οικογένειά σας!

Σιδερένια κορίτσι μου! Γρήγορα να γυρίσετε σπίτι σας! Μόνο χαμόγελα από δω και πέρα!! ❤️

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Βγήκε από το χειρουργείο, δόξα τω Θεώ! Ο γιατρός ήταν πολύ πιο αισιόδοξος απ' ότι περίμενε! Όλα πήγαν καλά στο χειρουργείο. Θα μείνει διασωληνομενη στην εντατική για δύο 24ωρα, τα οποία είναι τα πιο κρίσιμα. Αλλά ήταν αισιόδοξοι οι γιατροί! Δοξασμένο το όνομα Του Χριστού, Της Παναγιάς και όλων των Αγίων!

Σας ευχαριστώ θερμά κορίτσια μου γλυκά για την προσευχή σας,το ενδιαφέρον σας! Εισακούστηκαν οι προσευχές μας! Να έχετε υγεία και όλα τα καλά Του Θεού στην οικογένειά σας!

μπράβο στο κορίτσι σ που πήγε καλά...να έχει πάντα υγεία κ να την φυλάει η Παναγία αγαπη μ....έχεις πολύ δυνατό μωρό....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα @Ginpuam

Την είδαμε σήμερα στο επισκεπτήριο. Είναι διασωληνωμένη στην εντατική. Αύριο θα σταματήσουν τα φάρμακα που την κρατούν σε καταστολή και μάλλον θα ξυπνήσει την Πέμπτη, πρώτα Ο Θεός. Κατά τα άλλα είναι σταθερή, δόξα τω Θεώ!

Επόμενη ενημέρωση είναι κατά τις 20:00 που θα έχουν βγει τα αποτελέσματα των απογευματινών εξετάσεων. 

Εσείς,καλά;

Κορίτσια μου να κάνουμε μια προσευχούλα για έναν μπέμπη 3 μηνών,τον Μιχαήλ- Άγγελο που κάνει χειρουργείο στα πνευμονάκια; Γνωριστήκαμε με τους γονείς του στην εντατική..

Ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 5

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Alcedo@Alcedoκαλημερακ@Alcedoκαλημέρακ

18 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Καλημέρα @Ginpuam

Την είδαμε σήμερα στο επισκεπτήριο. Είναι διασωληνωμένη στην εντατική. Αύριο θα σταματήσουν τα φάρμακα που την κρατούν σε καταστολή και μάλλον θα ξυπνήσει την Πέμπτη, πρώτα Ο Θεός. Κατά τα άλλα είναι σταθερή, δόξα τω Θεώ!

Επόμενη ενημέρωση είναι κατά τις 20:00 που θα έχουν βγει τα αποτελέσματα των απογευματινών εξετάσεων. 

Εσείς,καλά;

Κορίτσια μου να κάνουμε μια προσευχούλα για έναν μπέμπη 3 μηνών,τον Μιχαήλ- Άγγελο που κάνει χειρουργείο στα πνευμονάκια; Γνωριστήκαμε με τους γονείς του στην εντατική..

Ευχαριστώ πολύ!

Ελπίζω να είναι καλά το μπουμπούκι σου.. Περιμένουμε να μας πεις τα νέα σας.

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου γλυκά! Η μπέμπα μας ξύπνησε σήμερα, αποσωληνώθηκε και η πορεία της μέχρι στιγμής είναι πολύ καλή, δόξα τω Θεώ! Θα ξεκινήσει να τρώει, πρώτα Ο Θεός, οπότε το απόγευμα θα της πάω το γάλα μου που έβαζα στην κατάψυξη σε σακουλάκια- μεριδούλες.

  • Μου αρέσει 7

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alcedo είπε:

Γειά σας κορίτσια μου γλυκά! Η μπέμπα μας ξύπνησε σήμερα, αποσωληνώθηκε και η πορεία της μέχρι στιγμής είναι πολύ καλή, δόξα τω Θεώ! Θα ξεκινήσει να τρώει, πρώτα Ο Θεός, οπότε το απόγευμα θα της πάω το γάλα μου που έβαζα στην κατάψυξη σε σακουλάκια- μεριδούλες.

μπράβο το κοροτσι σ....τι όμορφα νέα....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Γειά σας κορίτσια μου γλυκά! Η μπέμπα μας ξύπνησε σήμερα, αποσωληνώθηκε και η πορεία της μέχρι στιγμής είναι πολύ καλή, δόξα τω Θεώ! Θα ξεκινήσει να τρώει, πρώτα Ο Θεός, οπότε το απόγευμα θα της πάω το γάλα μου που έβαζα στην κατάψυξη σε σακουλάκια- μεριδούλες.

Υπέροχα! Και πάλι σιδερένια η μπουμπού σου και γρήγορα σπίτι σας! 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Μας πήγαν χθες το απόγευμα σε δωμάτιο.. Η μπέμπα έκανε 38.8 χθες το πρωί και μετά έπεσε.. Επίσης έκανε βήχα... Της έκαναν εξετάσεις και βρήκαν αδενοϊό..Πώς κόλλησε δεν ξέρω..Εμείς μπαίναμε στην εντατική με μάσκα και προστατευτική ενδυμασία .. Οι νοσηλεύτριες ήταν χωρίς μάσκα.. Όλη την μέρα- βράδυ ήταν ανήσυχη...


ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2020 at 9:29 ΠΜ, Alcedo είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Μας πήγαν χθες το απόγευμα σε δωμάτιο.. Η μπέμπα έκανε 38.8 χθες το πρωί και μετά έπεσε.. Επίσης έκανε βήχα... Της έκαναν εξετάσεις και βρήκαν αδενοϊό..Πώς κόλλησε δεν ξέρω..Εμείς μπαίναμε στην εντατική με μάσκα και προστατευτική ενδυμασία .. Οι νοσηλεύτριες ήταν χωρίς μάσκα.. Όλη την μέρα- βράδυ ήταν ανήσυχη...

αχ η ψυχούλα μ η όμορφη...Αφού έπεσε είναι καλά.....θα το περάσει κ αυτο μην την φοβάσαι ειβαι δύναμη η κόρη σ....Φιλάκια πολλά να τις δώσεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...