Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

:confused:

αόρατη ειμαι καλεεεεεε????? χαχαχαχα

no comments....:P:p:p

Μαιρουλα μου ειναι παααααααααααααααααααρα πολυ νωρις ακομη για συμπτωματα!Εμενα μου αρχισαν στην 7η εβδομαδα! ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασε Μαιρούλα εγω αυτον το μηνα πηρα παραμαζωμα τους γιατρους, σε τι δερματολογους, σε τι οδοντιατρους, σε τι γυναικολογους πήγα δεν μπορω να σου περιγραψω. Κάθε μηνα αφηνα να μαζευονται πραγματα για να μην παρω φαρμακα (μηπως ημουν εγκυος και καλα), και το πηρα αποφαση τελικα...Μην παρανοησουμε κιολας!!

Ειναι να μη το παρεις αποφαση εσυ!Τους πηρες ολους σβαρνα!!! Οσο για το μην παρανοησουμε κι ολας συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Ακούγα πολλές κοπέλες που έλεγαν για ζαλάδες και τέτοια και εγώ τίποτα. Μόνο σήμερα μετά το γάλα μία αναγούλα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.

Νικελ μου καλά έκανες και πήγες εγώ μόνο τώρα το είχα αφήσει λόγω σπερματέγχυσης, αλλιώς πάντα έπινα και τα παυσίπονα μου λόγω ημικρανίας.


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι να μη το παρεις αποφαση εσυ!Τους πηρες ολους σβαρνα!!! Οσο για το μην παρανοησουμε κι ολας συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

Αργεις χαρακτηριστικά!!! Εχασες τη φορμα σου βλέπω!! χαχαχα


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

αΗ ΜΑΡΗ!!!!Τελευταιες μερες στη δουλεια και μου κατσικωθηναε ολοι πανω απο το κεφαλι μου γι αυτο αργω!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πειράζει και να μην έχω αναγούλες αλλά νόμιζα ότι ήταν κάτι στάνταρ. Το μόνο που με πειράζει είναι που δεν έχει πρηστεί το στήθος μου καθόλου και πάλι μικρό είναι. Μόνο τώρα είχα την ελπίδα!!!!!


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...