Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια. Τι κάνετε?

Μαιρούλα μου, συγχαρητήρια κι από δω κουκλίτσα μου!

Νίκελ, Ελκαράκι, τι κάνετε?

Νίκελ, κι εγώ ένα διάστημα πέρσι είχα πάρει αμπάρριζα όλους τους γιατρούς. Πήγαινε τώρα να ξεμπερδεύεις, γιατί μετά θα χρειάζεται να επισκέπτεσαι έναν και μόνο γιατρό, το γυναικολόγο σου :D:D:D

Τα υπόλοιπα κορίτσια τα έχω χάσει κι εγώ.

Πολλά φιλιά.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σας βρίσκω!!!!!.....Δεν μπορώ να γράφω παντού καλέ!...Ελάτε να οργανωθούμε λίγο....Λοιπόν αυτό θα είναι πλέον το καφέ μας, ναι?

Οι υπόλοιπες φιλεναδίτσες μας που είναι?...ε???:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ειναι καμια εδω!!!!!τι κανετε?εγω εχω ημικρανιες και ειμαι σα κοτοπουλο:-(.θα φυγουν λεει μετα την 10η εβδομαδα.αντε να δουμε γιατι τα εχω παιξει.φιλιαααα!!!!!!!!!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

κατάφερω επιτέλους να συνδεθώ!!είναι καμία εδώ????????????

μαιρούλα τι βλέπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

είσαι εγκυούλαααααααααααααααα

μπράβο συγχαρητήρια κοριτσάκι μου ευχομαι να πάνε όλα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...