Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Εξωσωματική κ αυτοάνοσα


Recommended Posts

Καλή σας ημέρα!

χτες ένας παιδίατρος μου είπε ότι τα παιδιά από εξωσωματική παρουσιάζουν πολλά αυτοάνοσα...γιαυτο μου είπε όταν έρχεται καινούργιο παιδάκι στο ιατρείο του ρωτάει αν είναι από εξωσωματική η από φυσιολογική κύηση...

εχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά;;;

αν υπάρχουν μανούλες με παιδάκια μέσω εξωσωματικής ας μας πουν αν έχουν αντιμετωπίσει τέτοια θέματα με τα παιδάκια τους... ετοιμάζομαι για εξωσωματική κ αγχώθηκα τώρα!

σας ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, crida είπε:

Καλή σας ημέρα!

χτες ένας παιδίατρος μου είπε ότι τα παιδιά από εξωσωματική παρουσιάζουν πολλά αυτοάνοσα...γιαυτο μου είπε όταν έρχεται καινούργιο παιδάκι στο ιατρείο του ρωτάει αν είναι από εξωσωματική η από φυσιολογική κύηση...

εχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά;;;

αν υπάρχουν μανούλες με παιδάκια μέσω εξωσωματικής ας μας πουν αν έχουν αντιμετωπίσει τέτοια θέματα με τα παιδάκια τους... ετοιμάζομαι για εξωσωματική κ αγχώθηκα τώρα!

σας ευχαριστώ !!!

Εγώ δεν Εχω ακούσει κάτι τέτοιο και δεν Εχω μπει στο κομματι της εξωσωματικής αλλά τι μαλακιες ακόμα θα ακούσουμε δηλαδή ενα παιδάκι απο εξωσωματική πρεπει οποσδηποτε να έχει αυτοανοσο έλεος Οχι ρε κορίτσι μου δεν νομιζω ότι ισχυει κάτι τέτοιο μην αγχωνεσαι τζάμπα ο Θεός είναι μεγαλυτερος σε αυτά τα θέματα την καλημέρα μου να σου φέρει η Παναγια το δώρο που ζητάς

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου!! Πω πω γιατί πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει κάποιος που πρέπει να μας αγχωνει Σόνι και ντε? Έχω  δύο υπέροχες ξαδέρφουλες που έχουν κάνει με εξωσωματική η μία  τρία παιδάκια και η άλλη δύο κορούλες και ουδέποτε της είπαν κάτι τέτοιο, ούτε ποτέ χρειάστηκε ιδιαίτερη μεταχείριση επειδή έκανε εξωσωματική!!! Απλά βλέπω εκεί έξω ότι είναι ακόμη πολύ κολλημένοι με το θέμα της εξωσωματικής και είναι πολύ λυπηρό όλο αυτό!! Εγώ πάντως θαυμάζω όλες τις κοπέλες που έχουν αποκτήσει τα μωράκια τους με τον τρόπο της εξωσωματικής αλλά και όσες κάνουν την προσπάθεια τους ακόμη!! Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, και εύχομαι σύντομα να ζήσεις το θαύμα αυτό!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, crida είπε:

Καλή σας ημέρα!

χτες ένας παιδίατρος μου είπε ότι τα παιδιά από εξωσωματική παρουσιάζουν πολλά αυτοάνοσα...γιαυτο μου είπε όταν έρχεται καινούργιο παιδάκι στο ιατρείο του ρωτάει αν είναι από εξωσωματική η από φυσιολογική κύηση...

εχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά;;;

αν υπάρχουν μανούλες με παιδάκια μέσω εξωσωματικής ας μας πουν αν έχουν αντιμετωπίσει τέτοια θέματα με τα παιδάκια τους... ετοιμάζομαι για εξωσωματική κ αγχώθηκα τώρα!

σας ευχαριστώ !!!

Καλημέρα!!! Τη θεωρία του τη στήριξε σε κάποια μελέτη, έρευνα ή έτσι είπε κάτι για να πει; Κι εγώ έχω αυτοάνοσο και πιο φυσιολογική σύλληψη της μάνας μου δε γινόταν!

  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπε ότι οι υπόλοιποι δεν έχουμε αυτοάνοσα, αλλά μελέτες λέει έδειξαν πως σχεδόν όλα τα παιδιά από εξωσωματική θα εμφανίσουν αυτοάνοσα!

Just now, Owl-1 είπε:

Την καλημέρα μου!! Πω πω γιατί πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει κάποιος που πρέπει να μας αγχωνει Σόνι και ντε? Έχω  δύο υπέροχες ξαδέρφουλες που έχουν κάνει με εξωσωματική η μία  τρία παιδάκια και η άλλη δύο κορούλες και ουδέποτε της είπαν κάτι τέτοιο, ούτε ποτέ χρειάστηκε ιδιαίτερη μεταχείριση επειδή έκανε εξωσωματική!!! Απλά βλέπω εκεί έξω ότι είναι ακόμη πολύ κολλημένοι με το θέμα της εξωσωματικής και είναι πολύ λυπηρό όλο αυτό!! Εγώ πάντως θαυμάζω όλες τις κοπέλες που έχουν αποκτήσει τα μωράκια τους με τον τρόπο της εξωσωματικής αλλά και όσες κάνουν την προσπάθεια τους ακόμη!! Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου, και εύχομαι σύντομα να ζήσεις το θαύμα αυτό!! 

Είσαι Θέα! Σε ευχαριστώ πολύ για αυτό που μου έγραψες. 28/8 ξεκινάω τη 2η προσπάθεια κ δεν θέλω να με αγχώνουν διαρκως ότι τα παιδιά της εξωσωματικής είναι αλιεν!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, crida είπε:

 

Είσαι Θέα! Σε ευχαριστώ πολύ για αυτό που μου έγραψες. 28/8 ξεκινάω τη 2η προσπάθεια κ δεν θέλω να με αγχώνουν διαρκως ότι τα παιδιά της εξωσωματικής είναι αλιεν!!!

Κλείσε τα αυτιά σου κορίτσι μου και προσπάθησε να εισαι ηρεμη και χαλαρή να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου και να μείνουν στην κοιλίτσα για 9 μήνες!!! Εύχομαι να ξεκινήσει σύντομα αυτό το μαγικό ταξίδι της εγκυμοσύνης για όλες όσες το θέλουμε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, crida είπε:

Δεν είπε ότι οι υπόλοιποι δεν έχουμε αυτοάνοσα, αλλά μελέτες λέει έδειξαν πως σχεδόν όλα τα παιδιά από εξωσωματική θα εμφανίσουν αυτοάνοσα!

Είσαι Θέα! Σε ευχαριστώ πολύ για αυτό που μου έγραψες. 28/8 ξεκινάω τη 2η προσπάθεια κ δεν θέλω να με αγχώνουν διαρκως ότι τα παιδιά της εξωσωματικής είναι αλιεν!!!

το μυαλό τους είναι αλιεν σε οπιον σε ανζωνει.....αι δηλ τι άλλο θα ακούσω παναγια μ.....κανε την δουλειά κ μην ακούς τίποτα.....όλα είναι κ θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, crida είπε:

Καλή σας ημέρα!

χτες ένας παιδίατρος μου είπε ότι τα παιδιά από εξωσωματική παρουσιάζουν πολλά αυτοάνοσα...γιαυτο μου είπε όταν έρχεται καινούργιο παιδάκι στο ιατρείο του ρωτάει αν είναι από εξωσωματική η από φυσιολογική κύηση...

εχετε ακούσει κάτι τέτοιο ξανά;;;

αν υπάρχουν μανούλες με παιδάκια μέσω εξωσωματικής ας μας πουν αν έχουν αντιμετωπίσει τέτοια θέματα με τα παιδάκια τους... ετοιμάζομαι για εξωσωματική κ αγχώθηκα τώρα!

σας ευχαριστώ !!!

Ήμαρτον!

Τα παιδιά από εξωσωματική είναι τόσο "σκληραγωγημενα" και "ανθεκτικά" με αυτά που περνάνε για να έρθουν στην ζωή που μόνο θέματα δεν παρουσιάζουν!Και όχι δεν το στηρίζω σε κάποιο ιατρικό δεδομένο,εμπειρικά μιλάω.Εγώ όμως δεν είμαι γιατρός,αυτός που το είπε και είναι γιατρός,έδωσε κάποιο ιατρικό δεδομένο που ακριβώς  στηρίζει τα "πολλά αυτοανοσα",όχι λίγα,πολλά!Ήμαρτον!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Ήμαρτον!

Τα παιδιά από εξωσωματική είναι τόσο "σκληραγωγημενα" και "ανθεκτικά" με αυτά που περνάνε για να έρθουν στην ζωή που μόνο θέματα δεν παρουσιάζουν!Και όχι δεν το στηρίζω σε κάποιο ιατρικό δεδομένο,εμπειρικά μιλάω.Εγώ όμως δεν είμαι γιατρός,αυτός που το είπε και είναι γιατρός,έδωσε κάποιο ιατρικό δεδομένο που ακριβώς  στηρίζει τα "πολλά αυτοανοσα",όχι λίγα,πολλά!Ήμαρτον!

Και οπως πολυ πετυχημένα μου ειπε φιλη που εχει την μικρή της απο εξωσωματική, Που να αρρωστήσει αυτη τον χειμώνα; Μετα απο τόσους μηνες κατάψυξη που έμεινε;;;; Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 7

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Και οπως πολυ πετυχημένα μου ειπε φιλη που εχει την μικρή της απο εξωσωματική, Που να αρρωστήσει αυτη τον χειμώνα; Μετα απο τόσους μηνες κατάψυξη που έμεινε;;;; Χαχαχαχα 

Καντι μου επειδή και το κοριτσάκι μας είναι από εξωσωματική "παγωτάκι" ,το ίδιο μου έλεγε ο σύζυγος τις προάλλες!Θεϊκή ατάκα:D

Να πεις σε παρακαλώ στην φίλη την βρίσκω άψογη και να χαίρετε το παιδάκι της!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καντι μου επειδή και το κοριτσάκι μας είναι από εξωσωματική "παγωτάκι" ,το ίδιο μου έλεγε ο σύζυγος τις προάλλες!Θεϊκή ατάκα:D

Να πεις σε παρακαλώ στην φίλη την βρίσκω άψογη και να χαίρετε το παιδάκι της!

κ στο βόρειο πόλο να τα πας τα δικά μας τα παιδιά γυμνά ΗΡΩΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ στο βόρειο πόλο να τα πας τα δικά μας τα παιδιά γυμνά ΗΡΩΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

Ε μα Ραφαελακι.....Είναι δυνατόν επιστήμονες άνθρωποι να λένε τέτοιες κουβέντες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Ε μα Ραφαελακι.....Είναι δυνατόν επιστήμονες άνθρωποι να λένε τέτοιες κουβέντες;;;;

ρι ν α πω ποια....μάλλον αυτός είναι ο αλιεν που ανχωνεσαι την κοπέλα.....δεν γίνονται αυτά....ότι κα να είναι πρέπει να μας συμπεριφέρονται καλα κ να έχουμε λαλη ψυχολογία...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...