Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

καθυστερηση περιοδου


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. σε 5 μερες ειναι ο γαμος μου. με συμβουλη του γιατρου πηρα utrogestan για να καθυστερησω την περιοδο μου. ειμαι στην 6η μερα με 3 χαπια τη μερα. παραλληλα καναμε προσπαθειες για παιδακι. εχει πριστει το στηθος μου και απο.χθες εχω και ενοχλησεις στην κοιλια σαν περιοδου. κανονικα απο μεθαυριο μεχρι κ τη μερσ του γαμου την περιμενα. εχω απογοητευτει πολυ με τους πονους. μαλλον δεν επιασαν τα χαπια, θα μου ερθει και θα ειμαθ χαλια γιατι εχω πολυ πονο και πολυ αιμα. και 2ον παλι δεν τα καταφεραμε. τελος το καλυτερο ειναι οτι βγαζω συνεχεις σπυρακια. ολα τελεια.


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/9/2019 at 10:59 ΠΜ, eleonor@ είπε:

καλημερα κοριτσια. σε 5 μερες ειναι ο γαμος μου. με συμβουλη του γιατρου πηρα utrogestan για να καθυστερησω την περιοδο μου. ειμαι στην 6η μερα με 3 χαπια τη μερα. παραλληλα καναμε προσπαθειες για παιδακι. εχει πριστει το στηθος μου και απο.χθες εχω και ενοχλησεις στην κοιλια σαν περιοδου. κανονικα απο μεθαυριο μεχρι κ τη μερσ του γαμου την περιμενα. εχω απογοητευτει πολυ με τους πονους. μαλλον δεν επιασαν τα χαπια, θα μου ερθει και θα ειμαθ χαλια γιατι εχω πολυ πονο και πολυ αιμα. και 2ον παλι δεν τα καταφεραμε. τελος το καλυτερο ειναι οτι βγαζω συνεχεις σπυρακια. ολα τελεια.

καλησπερα σου τελικά σου έχει έρθει η περίοδος? ή όχι.. αλλα για ν έχεις πονακια μάλλον θα σ έρθει .. μην ανησυχείς κ όταν είναι η ώρα εκείνη η χαρμόσυνη χαρά θ έρθει μην αγχώνεσαι κ ηρέμησε κ συνεχείς προσπάθειες..σου εύχομαι τα καλύτερα.. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2019 at 11:59 ΠΜ, eleonor@ είπε:

καλημερα κοριτσια. σε 5 μερες ειναι ο γαμος μου. με συμβουλη του γιατρου πηρα utrogestan για να καθυστερησω την περιοδο μου. ειμαι στην 6η μερα με 3 χαπια τη μερα. παραλληλα καναμε προσπαθειες για παιδακι. εχει πριστει το στηθος μου και απο.χθες εχω και ενοχλησεις στην κοιλια σαν περιοδου. κανονικα απο μεθαυριο μεχρι κ τη μερσ του γαμου την περιμενα. εχω απογοητευτει πολυ με τους πονους. μαλλον δεν επιασαν τα χαπια, θα μου ερθει και θα ειμαθ χαλια γιατι εχω πολυ πονο και πολυ αιμα. και 2ον παλι δεν τα καταφεραμε. τελος το καλυτερο ειναι οτι βγαζω συνεχεις σπυρακια. ολα τελεια.

Πω πω άσχημο αυτό... Εύχομαι όσο γίνεται να μη σού χαλάσει τη μέρα, τα utrogestan φέρνουν υπνηλία και ανακατοσουρα... 

Η ώρα η καλή! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 5/9/2019 at 1:20 ΠΜ, Elenatrela21 είπε:

καλησπερα σου τελικά σου έχει έρθει η περίοδος? ή όχι.. αλλα για ν έχεις πονακια μάλλον θα σ έρθει .. μην ανησυχείς κ όταν είναι η ώρα εκείνη η χαρμόσυνη χαρά θ έρθει μην αγχώνεσαι κ ηρέμησε κ συνεχείς προσπάθειες..σου εύχομαι τα καλύτερα.. 

καλημερα!.συγνωμη που καθυστερησα.ειχα τρεξιματα! μου ηρθε δυστυχως και μαλιστα τις μερες που περιμενα ενω επαιρνα κ τα χαπια! 

On 5/9/2019 at 9:15 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Πω πω άσχημο αυτό... Εύχομαι όσο γίνεται να μη σού χαλάσει τη μέρα, τα utrogestan φέρνουν υπνηλία και ανακατοσουρα... 

Η ώρα η καλή! 

καλημερα! ειχα τρεξιματα κ.τωρα τα ειδα.ολα!! δεν ειχα ουτε υπνηλια ουτε ανακατοσουρα και γενικα δεν ειχα κανενα συμπτωμα εκτος απο καποια σπυρακια και πονακια περιοδου τα οποια ευτυχως περασαν τη μερα του γαμου μου απλα ειδα το πρωτο αιμα. αρα δεν.πιασαν τα.χαπια διοτι αδιαθετησα κανονικα την επομενη, στις μερες που περιμενα δηλαδη! 

  • Μου αρέσει 1

NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, eleonor@ είπε:

καλημερα!.συγνωμη που καθυστερησα.ειχα τρεξιματα! μου ηρθε δυστυχως και μαλιστα τις μερες που περιμενα ενω επαιρνα κ τα χαπια! 

καλημερα! ειχα τρεξιματα κ.τωρα τα ειδα.ολα!! δεν ειχα ουτε υπνηλια ουτε ανακατοσουρα και γενικα δεν ειχα κανενα συμπτωμα εκτος απο καποια σπυρακια και πονακια περιοδου τα οποια ευτυχως περασαν τη μερα του γαμου μου απλα ειδα το πρωτο αιμα. αρα δεν.πιασαν τα.χαπια διοτι αδιαθετησα κανονικα την επομενη, στις μερες που περιμενα δηλαδη! 

Τουλάχιστον εύχομαι να πέρασες καλά!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια εδω κ 3 μερες νιωθω χαλια. σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενω ειμαι στην 17η μερα. ποναει το στηθος μου η κοιλια μου το κεφαλι μου. υπαρχει περιπτωση το utrogestan να μου δημιουργησε καμια ορμονικη διαταραχη? ξεκινησα κ τεστ ωορρηξιας τα ψηφιακα και ακομα δεν εχει δειξει θετικο.


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2019 at 1:41 ΜΜ, eleonor@ είπε:

κοριτσια εδω κ 3 μερες νιωθω χαλια. σαν να περιμενω να αδιαθετησω ενω ειμαι στην 17η μερα. ποναει το στηθος μου η κοιλια μου το κεφαλι μου. υπαρχει περιπτωση το utrogestan να μου δημιουργησε καμια ορμονικη διαταραχη? ξεκινησα κ τεστ ωορρηξιας τα ψηφιακα και ακομα δεν εχει δειξει θετικο.

καλησπέρα καλύτερα ν πας στον γυναικολόγο σ κ ν του πεις αυτά Τ συμπτώματα που έχεις εκείνος θα ξέρει καλύτερα κ θα σ πει τι είναι αυτό..  σου εύχομαι Τ καλύτερα κ ν μην έχεις κάτι από τ χάπια.. όλα κλ θα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...