Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια πολυ γκρινια η μπεμπα 2μερες περναμε αλμα μαλλον αλλα θα κανω κ εγω κανενα αλμα απο το μπαλκονι ααααααααααααααααα...Τζενακο υπομονη κοριτσι μου πρωτο μωρακι φυσικο ειναι να παρεις ολες τις μερες στην πρωτη εγω γεννησα 39+6 το δευτερο 39+1 και στην μπεμπα μπηκα με προκληση 39+3 γιατι δεν ελεγε να βγει κ εγω δεν αντεχα αλλο...για τις ραγαδες δεν ξερω ν σου πω γιατι κ εγω στην πρωτη 2βδομαδες πριν γεννησω εβγαλα καλα στο δευτερο δεν το συζητω χαρτης η κοιλια


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια τι κανετε?τζενη με το καλο να κρατησεις την μικρη σου αγκαλιτσα

κανε λιγο υπομονη γιατι απ'οτι καταλαβαινω πλησιαζεις

εγω αισθανομαι πιο συχνα τον μπεμπουκο μου τρωω συνεχεια φωναζει ο γιατρος

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

να πω κ εδω οτι η τζενη γεννησε μια μπουμπου υγιεστατη 4060 μαμα κ κορη ειναι μια χαρα κ αγκαλιτσα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω κ εδω οτι η τζενη γεννησε μια μπουμπου υγιεστατη 4060 μαμα κ κορη ειναι μια χαρα κ αγκαλιτσα

adhinor να σας ζησει η μικρη να ειναι γερη και τυχερη

δωσε πολλα φιλια στην τζενη και στην μπουμπου στην κοπελαρα της


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

που ειστε βρε κοριτσια?χαθηκαμε

εμεις σημερα ειχαμε δυστηχως δυσαρεστα εφυγε ξαφνικα απο την ζωη ο πεθερος της αστερινας ενας ανθρωπος μαλαμα ειληκρινα στεναχωρεθηκαμε πολυ τετοιοι ανθρωποι δεν πρεπει να φευγουν κ δεν ηταν κ πολυ μεγαλος .στην αρχη νομιζα οτι ηταν πρωταπριλιατικο αστειο αλλα δυστηχως δεν ηταν.τεσπα η ζωη συνεχιζεται. μαζευτειτε μουλαρες ερημωσε ο τοπος


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζενακι να σας ζησει η κούκλα ολοκληρη κοπέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

και όσο για τα δυσαρεστα να ζησετε νατον θυμαστε,κριμα...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Τζενακι να σας ζησει η κούκλα ολοκληρη κοπέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω στεγια μου!!ειχα να μπω μεσα τοσο καιρο..

που χρονος μ την μπεμπα.ακομα κ τωρα αγκαλια την εχω.

για υπνο δεν το συζηταω..εχω ξεχασει πως ειναι να εισαι ξαπλα.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξυ ακομα περιμενω να μου φτιαξει η αντριανη το τικερ..

αη μωρη..μονο οι ελεφαντες εχουν 11 μηνες εγκυμοσυνη..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω στεγια μου!!ειχα να μπω μεσα τοσο καιρο..

που χρονος μ την μπεμπα.ακομα κ τωρα αγκαλια την εχω.

για υπνο δεν το συζηταω..εχω ξεχασει πως ειναι να εισαι ξαπλα.

χαχαχα και εμενα η δικη μου ετσι!!!!αλλα την θηλαζω ξαπλα το βραδυ και κοιμαμαι(πιασμενη βεβαια υστερα απο τοσους μηνες)


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και όσο για τα δυσαρεστα να ζησετε νατον θυμαστε,κριμα...

ευχαριστουμε στεγια.η αληθεια ειναι οτι μας σοκαρε ολους το γεγονος.ηταν ενας απο τους πιο καλους ανθρωπους.τουλαχιστον δεν ταλαιπωρηθηκε.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα και εμενα η δικη μου ετσι!!!!αλλα την θηλαζω ξαπλα το βραδυ και κοιμαμαι(πιασμενη βεβαια υστερα απο τοσους μηνες)

εγω δεν θηλαζω,οχι απο επιλογη,αλλα απο λαθος της αποκλειστικης θηλασμου.τεσπα..δεν θελω να τα θυμαμαι γιατι με πιανει δυσπνοια..

αλλα επειδη η κουκλα μου ειναι τοσο μα τοσο λαιμαργη και φαγανη..ειπαμε 4100..θεωρω οτι μετα τον απογαλακτισμο θα πηγαινα για πλαστικη στηθους..ολο κ καποιο κομματι θα μου ειχε κοψει..:?


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θηλαζω,οχι απο επιλογη,αλλα απο λαθος της αποκλειστικης θηλασμου.τεσπα..δεν θελω να τα θυμαμαι γιατι με πιανει δυσπνοια..

αλλα επειδη η κουκλα μου ειναι τοσο μα τοσο λαιμαργη και φαγανη..ειπαμε 4100..θεωρω οτι μετα τον απογαλακτισμο θα πηγαινα για πλαστικη στηθους..ολο κ καποιο κομματι θα μου ειχε κοψει..:?

χαχαχαχα δωστης πολλα φιλακια


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

στεγια μου που εισαι χαθηκαμε!τα μικρακια σου?πες μου οτι θηλαζεις κ τον μεγαλο?θυμαμαι οτι εκανες tandem χαρας την αντοχη σου ο θαλσμος για σενα τωρα θα πρεπει να ναι τροπος ζωης εγω εκανα αντληση μονο 5 μηνες περιπου δεν αντεξα παραπανω κ ακομα δεν το αισθανομαι το στηθος απο το τραβα τραβα.τζενακι αν δεν δωσεις τον κωδικο πως θα στο φιαξω οεο?


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...