Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

Να σου ζήσει Φαίη ο γιος σου....Γερός και καλότυχος.Έρωτας ε;;;

Εμένα ευτυχώς κοιμάται και αυτός όπως όλα τα παιδιά ήδη κάνει 10ωρα για βράδυ

ευχαριστω ξανθη μου να χαιρεσαι τα παιδια σου,10ωρο? μπραβο ο μικρος να σου ζησει να ειναι γερος και τυχερος

ο μεγαλυτερος ερωτας μπορω να πω φιλακια πολλα:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλο μηνα και καλο φθινοπωρο,καλε που εξσφανιστηκατε ολες? Αντε,καθε κατεργαρης στον παγκο του! Για συναχτειτε,το καναμεεδω σκορπιοχωρι...


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα και καλο χειμωνα.

ειμαι πλεον σε σπιτι δικο μου.βεβαια πηρα και προικα εναν παππου,του θοδωρη.τουλαχιστον με βοηθαει με τη μπεμπα πολυ.ολη μερα ειναι εξω,πανω κατω στο δρομο και της τραγουδαει.πωπωπω μωρε παιδια με σαντουρια και βιολια.κ μετα ερχεται μεσα και λεει,φτιαξε μας μαμα να φαμε γιατι αλλο δεν βασταμε.τωρα μπορω να κανω κ τις δουλειες του σπιτιου χωρις να σερνω μαζι κ το καροτσι.

την τεταρτη εχουμε εμβολιο και να μετρηθουμε γιατι νομιζω βαρυναμε πολυ.μπηκαμε και σε τροφες.εχθες τις εδωσα μοσχαροσουπα.αυτα..

φιαιη μου να σου ζησει ο γιος.να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρωνεις.

τσουπρες για να μαζευτητε τωρα που χειμωνιαζει


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

και εμείς εδώ μεγαλώνουμε ο μικρός μου έφτασε 6550 και 66 πόντους και 28 του μηνός τον βαφτίζουμε...

Τζενάκο καλές μάσες!!!ευτυχία να έχεις τον παππού μαζί σας η μικρή σου είναι τυχερή


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!!!!!!!!!!!

όλα μια χαρα τα μωράκια βλέπω !!!! μπράβο !!!!!!

εμείς παμε παιδικό φετος....βεβαίως ..βεβαίως!!!! φυσικά θελει και την μαμά μέσα, στην θεωρία όλα ωραία κ καλα , τα παιδια στο σχολειο παιζουν στην αυλή , δεν κλαινε κλπ ...αλλά στην πράξη

προχθες μου λεει...μαμα, δεν θα παω σημερα σχολειο ,πηγα χθες κι οταν του ειπα οτι επρεπε να παει ''γιατί ,μαμά ?''

τωρα δεν εχω χρονο ,αλλα θα ξαναμπω και ελπιζω να βρω καμιά κοπελιά !!!

Φιλιά !!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.. Φαίη να σας ζήσει το μωράκι πολύ το χάρηκα

Εμείς κλείσαμε τα δύο και το στόμα της δεν σταματά να μιλά...είπαμε να βάλουμε σιγά σιγά

Και για δεύτερο. Αυτά τα νεα μας.σας έχω χάσει κοπέλες δεν έχω κ pc ήπιε Κόκακόλα από την κορούλα μου κ ότι κάνω από το τηλέφωνο


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες αστερινα με το καλο και γρηγορα το δευτερο,τζενη με το καλο το νεο σου σπιτι το βαρος θα το παρει σε υψος

ξανθη καλη χρονια σας ευχομαι να εχετε, κιττυ καλη αρχη

καποια στιγμη ελπιζω να σας εντοπισω μεσα φιλακια πολλα

αννουλα μου σε φιλω!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα κοριτσια..

χθες βαφτισα τη μπεμπα[και το ονομα αυτης Γεωργια].ηταν ενας αγγελος.αν και με ανησυχησε πολυ.το προηγουμενο βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καθολου,ειχε λιγο μπουκωμα και δεν μπορουσε να ανασανει.για 1η φορα στους 8 μηνες που μας ξενυχτησε.ουτε με τους κολικους δεν το εκανε.εγω με 1 ωρα υπνο ημουν κομματια και ηγ μπεμπα μες τη γκρινια.σταματησε να κλαιει οταν βγηκαμε απο την εκκλησια.σε γενικες γραμμες ωραια περασαμε.ειχα παρει κλοουν για τα παιδια.τα ειχε βαλει κ τα 20 κατω και παιζανε και βρηκαμε την ησυχια μας.οταν θα παρω τις φωτο θα ανεβασω να δειτε την κορακλα μου.αν κ μπορειτε να καταλαβετε πως ειναι απο το αβαταρ μου.ειναι ιδια.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σας ζήσει η νεοφώτιστη Τζενάκι....χαθήκαμε γμτ

σε ευχαριστω ξανθουλα μου.

χαθηκαμε γιατι πλεον οι υποχρεωσεις ειναι πολλες.

εσυ απο ενα παιδι που ειχες ,που καταλαβαινε ,βρεθηκες με 3.

εγω απο ενα θοδωρη που ειχα,βρεθηκα με 1 παιδι[και τι παιδι]με 1 παππου , μια θεια μια ξαδελφη και μια πεθερα που ειναι ολη μερα μες το σπιτι.δεν με ενοχλουν αλλα η μερα μου ειναι γεματη με δουλειες κ το σπιτι μου συνεχεια με κοσμο που δεν μπορω να διωξω για να καθησω με την ανεση μου στο λαπ τοπ .το βραδυ που πεφτουν ολοι για υπνο προτιμω να καθισω με το θοδωρη να μιλησουμε και να χαλαρωσουμε..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
καλησπερα κοριτσια..

χθες βαφτισα τη μπεμπα[και το ονομα αυτης Γεωργια].ηταν ενας αγγελος.αν και με ανησυχησε πολυ.το προηγουμενο βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καθολου,ειχε λιγο μπουκωμα και δεν μπορουσε να ανασανει.για 1η φορα στους 8 μηνες που μας ξενυχτησε.ουτε με τους κολικους δεν το εκανε.εγω με 1 ωρα υπνο ημουν κομματια και ηγ μπεμπα μες τη γκρινια.σταματησε να κλαιει οταν βγηκαμε απο την εκκλησια.σε γενικες γραμμες ωραια περασαμε.ειχα παρει κλοουν για τα παιδια.τα ειχε βαλει κ τα 20 κατω και παιζανε και βρηκαμε την ησυχια μας.οταν θα παρω τις φωτο θα ανεβασω να δειτε την κορακλα μου.αν κ μπορειτε να καταλαβετε πως ειναι απο το αβαταρ μου.ειναι ιδια.

τζενακι μου να σας ζησει τονεο ονομα(απο τα αγαπημενα μου)να την δειτε οπως επιθυμειτε!!φιλακια


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

κοριτσακια μου καλησπερα.μπαινω μετα απο τοσο καιρο μεσα για να σας πω νεο.

ειμαι εγκυος και μαλιστα ποοολυ εγκυος.τωρα διανυω τον 3 μηνα.και μαλλον εχουμε αγορακι.

να σας πω οτι δεν το περιμεναμε με τιποτα.τον μπεμπη τον πιασαμε στο φυλαγμα.εγω να φανταστειτε πηγαινα ζουμπα γιατι ηθελα το καλοκαιρι να φτιαξω κορμι.βεβαια ο θεος ειχε αλλα σχεδια για μενα.αφηστε που το καταλαβα οταν ημουν 2 μηνων κοντα.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...