Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες, ψιλοβαριέμαι και επαθα και ελαφρια γαστρεντερίτιδα, οπότε σήμερα δουλειά πάπαλα. Δεν πήγα, αλλά και στο σπίτι δεν μπορώ να κανω κ πολλά.

Φιλιά


Να' χει άραγε ο Θεούλης

από τη στρατιά αγγελάκια

να μου στείλει και σε μένα

ένα απ' τα γλυκά μωράκια;

as1cEZgFiA01210MTAwMDk3NWxzfDA5MDQ3bHN8VHJ1bHkgbWFkbHkgZGVlcGx5IHRvZ2V0aGVyIGZvcg.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από μένα. Περαστικά στη vickoulina! Είμαι η μαμά του Γρηγόρη και του Φανούλη, 4 και 2 ετών αντίστοιχα. Καλώς σας βρήκα, μαμάδες και μαμάδες to be....:P


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα σε ολους ειμαι νεο μελος απο Θεσσαλονικη. Εχω ενα μικρο παιδακι το Γιαννη που ειναι 15.5 μηνων και μας εχει ξετρελανει. Ελπιζω να μπορεσω να ενταχθω στην παρεα σας. Φιλια πολλα και θα τα πουμε.:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

welcomeeee!!!

na xairesai to paidaki sou !!

ti kala !! pitsikoulaki i pitsikoulino leo to gio mou xaxaxa

γεια και ευχαριστω και συ το δικο σου. και γω ετσι τον λεω απο τοτε που γεννηθηκε

Χρονια πολλα μανουλα ολες σημερα γιορταζουμε


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολους ειμαι νεο μελος απο Θεσσαλονικη. Εχω ενα μικρο παιδακι το Γιαννη που ειναι 15.5 μηνων και μας εχει ξετρελανει. Ελπιζω να μπορεσω να ενταχθω στην παρεα σας. Φιλια πολλα και θα τα πουμε.:D

Νόμιζα ότι το έγραφα εγώ το μήνυμα!!! :tongue:

Καλώς όρισες. Κι εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη κι έχω ένα μικρό παιδάκι τον Γιάννη, που είναι 15,5 μηνών και μ' έχει ψοφήσει στην κούραση! ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...