Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους; Μόλις έγινα κι εγω μέλος και είπα να μπω κι εγω στην πάρεουλα σας

Καλώς ορισες!! Και γω καινούργια ειμαι!!! Μόλις 4ων ημερών!!! Αχαχα

Ποια topic σε ενδιαφέρουν;;:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έγινα κι εγω πρόσφατα μανούλα για δεύτερη φορά!! Αν ενδιαφέρεται καμία μανούλα πουλάω αμεταχειρηστο θηλαστρο της Philips Avent και ενδοεπικοινωνια chicco σε πολυ καλή τιμή 20 ευρώ το καθένα

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας,

μόλις έγινα μέλος στο φόρουμ και ενδιαφέρομαι για ομάδες συζήτησης με μανούλες ή κοπέλες που προσπαθούν να γίνουν μανούλες... εμείς είμαστε ακόμη στη προσπάθεια!

εύχομαι σε όλες να χαίρονται τα παιδάκια τους, στις εγκυμονούσες καλή τελειόμηνη κύηση και εύκολο τοκετό και σε όσες προσπαθούν γρήγορα να μείνουν εγκυούλες!

:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα μαμάδες!

με λένε βίκυ και ειμαι σχεδον καινουργια στο φόρουμ.

μπαινω χρονια και διαβάζω αλλα δεν ειχε τυχει ποτε να γράψω.

ειμαι μια μανουλα 2 παιδιών, του αλέξανδρου 3 χρονών και της βαλέριας 9 μηνών.

με την ευκαιρία που έκλεισε μια σελίδα στο φατσοβιβλίο που ειμασταν πολλες μαμαδες και χαρίζαμε-πουλούσαμε διάφορα πραγματακια μια φίλη φορουμομαμα μου έδωσε την σελίδα για να δω μηπως βρω καμια μανουλα να ενδιαφέρεται για καποια πράγματα που θέλω να δώσω.

προς το παρον μαλλον δε μπορω να ανοίξω καινούργιο θεμα στις αγοραπωλησίες οποτε ήρθα απο εδω να γνωριστουμε πρωτα.

σιγουρα καποια κοριτσια θα με ξέρουν και θα ειμαστε γνώριμες απο καποιο άλλο φορουμ που συμμετείχα στο παρελθόν και άλλες θα τις γνωρίσω για πρωτη φορα!

χαίρω πολύ λοιπον......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Το ονομα μου ειναι Ελενη και ειμαι νοσηλευτρια. Ειμαι καινουρια στην παρεα αυτου του φορουμ. Εχω δυο κοριτσακια, τη Μαριζα 6,5 ετων και την Καιτη 3,5 ετων. Απο μερα σε μερα θα υποδεχτουμε και το πεμπτο μελος της οικογενειας και τριτο μας κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλημέρα σε όλους... Είμαι νέα στο φόρουμ , το οποίο παρακολουθώ εδώ και αρκετό καιρό... :PΘα ήθελα να ενταχθώ στην παρέα σας και ν ανταλλάξουμε τις γνώμεσ μας... Είμαι έγκυος στον 6ο μήνα και τον Ιανουάριο του 2014 ανυπομονώ να γεννήσω τον μπέμπη μου που θα είναι και το πρώτο μου παιδάκι... Ελπίζω να με βοηθήσετε με τισ συμβουλές σας καθως είναι το πρώτο μου παιδάκι και εγώ εσάς απο την πλευρά μου...Είμαι κοινωνική λειτουργός και θα ήθελα να συμβάλω και εγώ με τον τρόπο μου σε διάφορες απορίες σας, σε σχέση με θέματα ψυχοκοινωνικά θέματα...:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα σας,

είμαι έγκυος 3 μηνών και θα είναι το πρώτο μου παιδάκι....

μία φίλη μου μου πρότεινε αυτό το forum ...ελπίζω να λύσω πολλές μου απορίες αλλά και να γνωρίσω μαμάδες από το Πόρτο Ράφτη όπου και μένω μόνιμα!!!:P

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημέρι και απο εμένα ,ενα ακομη νεο μελος!!!!εχω τρια παιδακια κ μενω στη Σύρο τα τελευταια 3 χρόνια!!!μεγάλωσα πειραια!!!θα χαρώ πολυ να συζητάμε τα θέματα που μας απασχολούν!!!:P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...