Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολες σας,ειμαι καινουργια μαμα το μωρακι μου ειναι μολις ενος μηνα και εγω ειμαι 22 χρονων.νιωθω λιγο πελαγωμενη αυτο το καιρο γιατι περναμε κολικους αλλα που θα παει θα στρωσει το πραγμα!!!εχετε καμια συμβουλη να μου δωσετε?υποφερω απο αυπνια!!!

ΥΓ:ποσο δυσκολο ειναι να συνδεθει κανεις εδω περα!!


mitt barn är mitt liv

16-01-10

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 29ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ 2ΠΑΙΔΑΚΙΑ 5ΚΑΙ 2,5ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 3ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ 26ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολες σας,ειμαι καινουργια μαμα το μωρακι μου ειναι μολις ενος μηνα και εγω ειμαι 22 χρονων.νιωθω λιγο πελαγωμενη αυτο το καιρο γιατι περναμε κολικους αλλα που θα παει θα στρωσει το πραγμα!!!εχετε καμια συμβουλη να μου δωσετε?υποφερω απο αυπνια!!!

ΥΓ:ποσο δυσκολο ειναι να συνδεθει κανεις εδω περα!!

καλησπερα κοριτσια καλημερα τωρα ειναι περιεργη η ωρα μαρια και εμεις ειχαμε κολικους ο γιατρος μας εδωσε ειδικο γαλα σταγονες και της εβαζα μια θερμοφορα και ηρεμουσε και κοιμοταν και αυτη το βραδυ συζητησε το με το γιατρο σου και να μπορεις να κοιμασε και εσυ οταν κοιματε και αυτο ξερω ειναι δυσκολο δεν το ειχα εφαρμοσει εγω αλλα θα σου κανει καλο εχω ακουσει να βαζεις σκουπα και αλλα τετοια αλλα δεν μπορω να σου πω αν ειναι αποτελεσματικα για κολλικους εννοω αυτα που εκανα εγω ηταν γαλα σταγονες φυτικες και θερμοφορα τα εχουν κανει και φιλες μου και ειχαν αποτελεσμα και αυτες σου ευχομαι να το ξεπερασετε γρηγορα ξερω ποσο δυσκολο ειναι :(


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα , είμαι αναγνώστρια εδώ και 4 χρόνια και πριν λίγες μέρες αποφάσισα να γίνω και μέλος. Έχω δύο κοριτσάκια 3,5 χρονων και ένα bebe μόλις 5,5 μηνών.

Πολύ χαιρομαι που υπάρχει ένα μέρος όπου μπορώ να συνομιλώ με μαμάδες και να μοιράζομαι τις ανησυχίες μου .


:oops:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!!! Έχω μπερδευτεί λίγο με το cafe και το parents... Νόμιζα πως είναι το ίδιο!!!

Εγώ περιμένω το πρώτο μου παιδάκι τον Ιούνιο, και θα είναι αγοράκι!

Επεξεργάστηκαν by mamounaki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλως την Αγγελική. Να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου γερο και καλοτυχο να ειναι. Με λένε Τονια και εχω ένα αγοράκι 2,5 χρονών τον Κων/λη. Ελπίζω να τα λέμε συχνά.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...