Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ "Το Μπεμπέ" !! το κεντρικό καφέ!


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες,μελλουσες μανουλες και μη!Ειμαι η Θεοδωρα(αν και προτειμω το Λολα) και εδω και 2 χρονια προσπαθουμε με τον αντρουλη μου να κανουμε ενα παιδακι.Εχω αρχισει να απελπιζομαι λιγο και θελω κι αλλες κοπελες που ειναι σε αυτη την κατασταση να μου πουν πως νοιωθουν.Να συζηταμε τις ανησυχιες μας και οταν ερθει αυτη η ευλογιμενη στιγμη να αποκτησουμε ενα παιδακι να μοιραστουμε την χαρα μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Καλημερα σε όλους και καλώς σας βρήκα. Είμαι νέο μέλος και εγω και εδώ κ 3 μήνες έχουμε ξεκινήσει με τον άντρα μου να προσπαθούμε για ένα μωρακι. Θα ηθελα τη βοηθεια σας σε ενα ενα θεμα που με απασχολει. Εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων και τελευταια περιοδο στις 29/11/2014. Η περιοδος μου κρατάει πάντα 5 ημέρες. Με τον αντρα μου ειχαμε ελευθερες επαφες στις 7/12, 10/12 και 13/12. Στις 19/12 λοιπον ειδα αιμα το οποιο κρατησε για 3 ημερες και απο εκει και περα τιποτα. Να σημειώσω ότι η ροή δεν ήταν σαν αυτή της περιόδου αλλα δεν ήταν και σταγόνες. Να το λαβω σαν περιοδο? Ποτε να περιμενω να κανω τεστ ή χοριακη? Ποτε να υπολογισω παλι γονιμες μέρες και ποτε να περιμένω πάλι περίοδο; Απο ποτέ να μετρηςω καθυςτερηςη; Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης? Η αληθεια ειναι οτι εχω αυξημενη ορεξη και αλλα συμπτωματα αλλα μαλλον ειναι ιδεα μου. Τι προτεινετε?

Ευχαριστω εκ των προτερων.


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σου κερασακι! Κι εγω καινουρια ειμαι και θελω κι εγω καφε και μπιρι μπιρι!

Εγω ειμαι 28 η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ολιγον ζορικη!

Εσυ πως τα πας; Εισαι κι εγκυος τοσο μικρουλα;;


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Λίγο περασμένη η ώρα για μυν αλλά θέλω κι εγώ να μπω στην παρεούλα σας...Είμαι μανούλα σε έναν όμορφο μπεμπούλη που γεννήθηκε 17/08/2010 και είναι γλύκας....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Α λιονταρακι εκανες και γιο!! Πραγματι ειναι γλυκα και ειναι φαγανα νομιζω! :D


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Parents Cafe. Ειμαι η Σοφια 24 ετων απο Θεσσαλονικη. Εγινα μανουλα για πρωτη φορα στις 29 νοεμβριου και εφερα στο κοσμο τη πριγκιπεσσα μου τη μικρη μου Μελινα :D Καθολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης εμπαινα και διαβαζα διαφορα θεματα που με απασχολουσαν. Τελικα εγινα και γω μελος και χαιρομαι παρα πολυ γιαυτο. :D Καλως σας βρηκα λοιπον :D


FmXtp2.png

Uu6Zp2.png

Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ♡

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως την .Να σου ζησει η μικρη σου.Εγω εχω ενα γιο 22 μηνων τον Δημητρη.Ειναι ενας μικρος Σπαρτακος χααααα.

Πατρα εμεις ετοιμαζομαστε για το καναρναβαλι σημερα η εναρξη.

Link to comment
Share on other sites

Καλως την .Να σου ζησει η μικρη σου.Εγω εχω ενα γιο 22 μηνων τον Δημητρη.Ειναι ενας μικρος Σπαρτακος χααααα.

Πατρα εμεις ετοιμαζομαστε για το καναρναβαλι σημερα η εναρξη.

Ευχαριστω Ευαγγελια και συ να χαιρεσαι τον γιόκα σου :D


FmXtp2.png

Uu6Zp2.png

Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ♡

Link to comment
Share on other sites

Μελίνα η κόρη σου? Λίνα εμένα τέλειο όνομα πότε θα την γιορτάζεις?

Των Αγιων Παντων μιας και δεν υπαρχει αγια Μελινα. Ρωτησα και τον παπα και μ ειπε να την γιορταζω τοτε. Ειναι οντως πολυ ωραιο ονομα. Δεν ηταν κανενος απο γονεις και πεθερους.. το διαλεξα επειδη μαρεσε.. συμφωνησε και ο αντρας μου και ολα καλα :D


FmXtp2.png

Uu6Zp2.png

Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ♡

Link to comment
Share on other sites

Λιγα λογια θα πω,τα πολλα ειναι βαρετα.Ειμαι 28,απεκτησα πριν 5,5 μηνες το πρωτο μου,αγορακι.Και ολα καλα κ ομορφα!!Διαβαζω εδω και μηνες δημοσιευσεις κτλ αλλα τωρα αποφασισα να γινω κ γω μελος.Σας ευχομαι ολους να χαιρεστε τα παιδια σας κ να ναι παντοτε γερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...

Καλησπερα σε ολα τα μελη.

Καινουργια στο φορουμ και ακομα προσπαθω να βρω τις καταλληλεα ενοτητες.

Για αρχη ηθελα να καλησπερισω απο εδω ολα τα μελη και να ευχηθω οτι το καλυτερο σε καθεμια μας.

Μεσα στο Σεπτεμβριο ξεκιναμε νεα διαδικασια εξωσωματικης και θα θελαμε να ανταλλαξουμε ενεσεις gonal με ενεσεις menopur γιατι θα ακολουθησουμε διαφορετικο πρωτοκολλο και οι gonal ληγουν σε 2 μηνες.

Αν γραφω σε λαθος ενοτητα ζητω προκαταβολικα συγγνωμη απο τους υπευθυνους.

Παρακαλω για οτι αφορα τις ενεσεις επικοινωνια σε προσωπικο μηνυμα.

Ευχομαι συντομα να ανακοινωνουμε η μια στην αλλη τα ευχαριστα μας!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα!!!

Ειμαι η Χριστίνα απο Θεσσαλονίκη ...νεο μέλος στην παρέα σας (δεν ξερω που παν τα τέσσερα :D:D:D )

Ανυπόμονη και πελαγωμένη μαμα για πρώτη φορα σε λιγες εβδομάδες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...