Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ntepaki22 είπε:

εμενα που κοιταξα χτες απογευμα δεν ειχαν μπει βεβαια εχω γιουρομπανκ και οχι εθνικη δεν ξερω κοριτσια αν παιζει και αυτο ρολο...

Καλημερα...εγω Πειραιως...δε ξερω αν παιζει ρολο η τραπεζα αλλα δε νομιζω!!Εχεις τσεκαρει οτι ολοκληρωθηκε η αποστολη της αιτησης ετσι;;;


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν θα τα πάρω γτ ο άντρας μ είναι κάτοικος ξένης χώρας αλλά δεν βαριέσαι καλησπέρα λοιπόν εμείς κάναμε τα 40 μας πριν λίγες μέρες και ο μικρός αυτές τις μέρες είναι πολυυυ ανυσηχος έκλαιγε όλη μέρα και δεν κοιμόταν του έδινα τις σταγόνες για βιογαια αλλά Τζιφός τώρα λοιπόν του δίνω και ινγακολικ και 40 μλ κιντερτε και με έσωσε κορίτσια από την πρώτη κιόλας μέρα εντάξει ήτανε κάποιες ώρες ανυσηχος αλλά όχι έτσι όπως τις προηγούμενες μέρες α επίσης του άλλαξα και γάλα του δίνω το νοβαλακ ιτ .εσείς πως είσταιι πως είναι τα μπεμπακια σας

On 23/6/2020 at 7:14 ΜΜ, dinaki23 είπε:

κ εμενα επρεπε να επαναληφθει η ληψη αιματων αλλα απ την πατουσα !!!Ετσι ελεγε κ το χαρτι που ειχε μεσα ο φακελος!!!Κριμα ταλαιπωρηθηκε το παιδακι...εμας οται κλεισει τους δυο θα κανει σμβολιο...ειναι 46 ημερων...

Μήπως ξέρεις τα αποτελέσματα από που θα τα πάρω εμένα ακόμα δεν Μ ήρθανε και στείλανε από το μαιευτήριο όμως αίμα αλλά δεν έχω ιδέα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi_94 είπε:

Εγώ δεν θα τα πάρω γτ ο άντρας μ είναι κάτοικος ξένης χώρας αλλά δεν βαριέσαι καλησπέρα λοιπόν εμείς κάναμε τα 40 μας πριν λίγες μέρες και ο μικρός αυτές τις μέρες είναι πολυυυ ανυσηχος έκλαιγε όλη μέρα και δεν κοιμόταν του έδινα τις σταγόνες για βιογαια αλλά Τζιφός τώρα λοιπόν του δίνω και ινγακολικ και 40 μλ κιντερτε και με έσωσε κορίτσια από την πρώτη κιόλας μέρα εντάξει ήτανε κάποιες ώρες ανυσηχος αλλά όχι έτσι όπως τις προηγούμενες μέρες α επίσης του άλλαξα και γάλα του δίνω το νοβαλακ ιτ .εσείς πως είσταιι πως είναι τα μπεμπακια σας

Μήπως ξέρεις τα αποτελέσματα από που θα τα πάρω εμένα ακόμα δεν Μ ήρθανε και στείλανε από το μαιευτήριο όμως αίμα αλλά δεν έχω ιδέα 

Νομιζω απ το Παιδων τα στελνουν...μπορει να κανω  λαθος..δεν θυμαμαι τι εγραφε ο φακελος!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα σας βοηθήσει αλλα εμένα μου το είπε μια νέα μαμά κ με βοήθησε πολυ.... οταν τον πιάνουν τα 5λεπτα πια ξεσπασματα κολικών, τον παίρνω αγκαλιά κ κάθομαι πάνω σε μια μπάλα γιογκα. Κ απλά κουνιέμαι πάνω κάτω!!! Μαγικό!! Σε δευτερόλεπτα τέλος όλα και ύπνο!!! 
Επίσης κατάλαβα οτι η βιταμίνη D που του δίνω τον πειράζει αρκετά!! Δευτέρα έχουμε παιδίατρο για το πρώτο εμβόλιο και ίσως αλλάξουμε σκεύασμα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημερα, θα ηθελα να μου πειτε ποσο αφηνετε να κοιμούνται τα μικρα σας την νυχτα. Τα ξυπνατε στο 3ωρο? Η αφηνετε μονα να ξυπνησουν? Οι αποψεις παιδιατρων διιστανται... αλλος λεει σρο 3ωρο η 4ωρο ξυπνας.. αλλοι λενε δεν ξυπνας ποτε το μωρο οταν κοιμαται το βραδυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Unborn91 είπε:

Κοριτσια καλημερα, θα ηθελα να μου πειτε ποσο αφηνετε να κοιμούνται τα μικρα σας την νυχτα. Τα ξυπνατε στο 3ωρο? Η αφηνετε μονα να ξυπνησουν? Οι αποψεις παιδιατρων διιστανται... αλλος λεει σρο 3ωρο η 4ωρο ξυπνας.. αλλοι λενε δεν ξυπνας ποτε το μωρο οταν κοιμαται το βραδυ

καλημερα...ποσο ειναι το λουλουδι σ???.εμείς απο 40 ημερων κ μετα κοιμόμαστε σερι απο 9 βραδυ εως 7 πρωι..δεν την ξυπνησα ποτε εχτος κ αν ξυπναγε μονη καποιες φορές αλλα γινεται σπανια πλέον τωρα που ναι 3.μιση μηνων....

οντως αλλος παιδιατρος λεει ετσι αλλος γιουβετσι..μεσενα ρι σ ειπε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Unborn91 είπε:

Κοριτσια καλημερα, θα ηθελα να μου πειτε ποσο αφηνετε να κοιμούνται τα μικρα σας την νυχτα. Τα ξυπνατε στο 3ωρο? Η αφηνετε μονα να ξυπνησουν? Οι αποψεις παιδιατρων διιστανται... αλλος λεει σρο 3ωρο η 4ωρο ξυπνας.. αλλοι λενε δεν ξυπνας ποτε το μωρο οταν κοιμαται το βραδυ

Καλημερα σε ολες.Εμενα ειπε να τον ξιπναω αλλα γεννιτικε 2900. Θιλαζω ομως και ξιπναει μονος μου το πολι ανα 3 ωρες.Νομιζω αναλογα με τα κιλα παει.Αν ειναι μικρο να μιν χανει γεματα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα...ποσο ειναι το λουλουδι σ???.εμείς απο 40 ημερων κ μετα κοιμόμαστε σερι απο 9 βραδυ εως 7 πρωι..δεν την ξυπνησα ποτε εχτος κ αν ξυπναγε μονη καποιες φορές αλλα γινεται σπανια πλέον τωρα που ναι 3.μιση μηνων....

οντως αλλος παιδιατρος λεει ετσι αλλος γιουβετσι..μεσενα ρι σ ειπε???

10 ώρες σερι;;;;;; Πως το κατέφερες αυτό;;;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandrath είπε:

10 ώρες σερι;;;;;; Πως το κατέφερες αυτό;;;;; :blink:

με πολυ κοπο κ αυπνια 15 μερες....ομως τα καταφέραμε κ πλεον έχει 2 μηνες ετσι.......ειναι ομως κ στα παιδια...αλλα μπορούν αλλα οχι..πχ ρης κουμπαρας μ απέναντι το μικρο ειναι  15 μηνων κ ξυπναει ακομα νυχτα για να φαει...δεν μπορεσε να τον αλλάξει ποτε οσο κ αν προσπθησε...

εσείς πως τα πατε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...